Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупка садової ділянки без оформлення будинку

slavikdr

Рекомендовані повідомлення

Камради вітаю.

Потрібна експертна думка чи варто зв'язуватись з продавцем, який продає дачу але не хоче оформляти будинок - пропонує мені виробляти новий техспаспорт в БТІ (приватизовувати будинок), хоча зараз будинок оформлений на продавця.

Мотивує тим що офіційно не хоче світити всю суму операції щоб не пропали субсидії, а мені все одно потім потрібно робити реконструкцію.

 

Я не знаю як поступити - погоджуватись на його умови чи спробувати аргументовано переконати в необхідності переоформлення і ділянки і будинку.

 

Взагалі потрібно розуміти що каже законодавство в такому випадку, наскільки це законно не оформляти будинку?

Наперід вдячний за пораду.

 

П.С. щойно уточнив. свідоцтво на ділянку - без кадастрового номеру, старого зразка.

Змінено користувачем slavikdr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Камради вітаю.

Потрібна експертна думка чи варто зв'язуватись з продавцем, який продає дачу але не хоче оформляти будинок - пропонує мені виробляти новий техспаспорт в БТІ (приватизовувати будинок), хоча зараз будинок оформлений на продавця.

Мотивує тим що офіційно не хоче світити всю суму операції щоб не пропали субсидії, а мені все одно потім потрібно робити реконструкцію.

 

Я не знаю як поступити - погоджуватись на його умови чи спробувати аргументовано переконати в необхідності переоформлення і ділянки і будинку.

 

Взагалі потрібно розуміти що каже законодавство в такому випадку, наскільки це законно не оформляти будинку?

Наперід вдячний за пораду.

 

П.С. щойно уточнив. свідоцтво на ділянку - без кадастрового номеру, старого зразка.

 

Вы же не велосипед покупаете, а недвижимость, а это согласно ЦКУ

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page4

Стаття 181. Нерухомі та рухомі речі

1. До нерухомих речей (нерухоме майно, нерухомість) належать земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення.

Стаття 182. Державна реєстрація прав на нерухомість

1. Право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.

 

 

Чтобы не иметь гембеля, за свои же деньги, документы нужно оформлять чётко. Иначе продавцу можете сделать хорошо, а себе нагулять приключений. Согласно ЗКУ, zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page5

Стаття132.Зміст угод про перехід права власності на земельні ділянки

1. Угоди про перехід права власності на земельні ділянки укладаються в письмовій формі та нотаріально посвідчуються.

 

2. Угоди повинні містити:

а) назву сторін (прізвище,ім'я та по батькові громадянина,назва юридичної особи);

б) вид угоди;

в) предмет угоди (земельна ділянка з визначенням місця розташування, площі, цільового призначення, складу угідь, правового режиму тощо);

г) документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку;

ґ) відомості про відсутність заборон на відчуження земельної ділянки;

д) відомості про відсутність або наявність обмежень щодо використання земельної ділянки за цільовим призначенням (застава, оренда, сервітути тощо);

е) договірну ціну;

є) права та обов'язки сторін;

ж) кадастровий номер земельної ділянки;

з) момент переходу права власності на земельну ділянку.

 

3. Додатком до угоди, за якою здійснюється відчуження земельної ділянки приватної власності, є державний акт на право власності на земельну ділянку, що відчужується (або відчужувалась).

 

Без должно оформленных документов, Вы можете купить место в садовом кооперативе. В последствии членом кооператива Вы можете не стать годами - будут годами не проводиться общие собрания, документы для оформления земли Вам председатель не будет выдавать- Вы же не член кооператива. Вас могут отключить от электро , газо, водо снабжения. В общем за свои деньги геморрой может быть ещё тот. Прецеденты есть, посмотрите по форуму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В последствии членом кооператива Вы можете не стать годами. Вас могут отключить от электро , газо, водо снабжения. Прецеденты есть, посмотрите по форуму.

 

Ну, с газом Вы погорячились: все потребители - прямые абоненты облгазов.

Вода, действительно, рычаг управления.

А вот с электрикой непонятно: не член, но готов платить, в случае отключения - в суд, мол дети без каши сидят. Думаю, санитарный минимум (пару кВт) обяжут дать.

А может через суд и в члены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, с газом Вы погорячились: все потребители - прямые абоненты облгазов.

Вода, действительно, рычаг управления.

А вот с электрикой непонятно: не член, но готов платить, в случае отключения - в суд, мол дети без каши сидят. Думаю, санитарный минимум (пару кВт) обяжут дать.

А может через суд и в члены?

 

Павлины, говоришь... Что же, давайте разберёмся в горячке по газу.

 

Согласно Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2496 від 30.09.2015 zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1382-15/paran12#n12

ПРАВИЛА постачання природного газу

ІІІ. Порядок постачання природного газу побутовим споживачам

 

5. Якщо в результаті реконструкції чи технічного переоснащення об’єкта побутового споживача, зміни його власника та щодо нових побутових споживачів, що будуть приєднані до газорозподільних систем Оператора ГРМ, є необхідність внесення змін до персоніфікованих даних споживача або укладання договору постачання природного газу з новим власником, побутовий споживач (новий власник) повинен самостійно звернутися до постачальника із спеціальними обов’язками з відповідною заявою про внесення змін до персоніфікованих даних або укладання договору постачання природного газу.

Нові власники об’єктів (нові споживачі) разом із заявою про укладання договору постачання природного газу пред’являють постачальнику із спеціальними обов’язками оригінали таких документів:

 

документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);

 

А в данном случае, продавец хочет продать всё без должного оформления документов, чем Вы подкрепите своё право власности?! Вы купили химеру...

 

Надеюсь, с газом разобрались. Теперь посмотрим прецеденты,по ЭЭ, воде. Вы , кстати, там участвовали.

 

Здравствуйте форумчане.Ситуация проста и банальна.Есть участок в кооперативе,есть начальник который требует Н-ную суму денег за свет,газ,воду.

Поехал я к нему,и говорю что хотел бы подключить только электрику.

Он мне ответил,или все подключаешь или ничего не дам.

...Сумма по курсу 26 =390000

ДОБРА ТУТ ТОЧНО НЕТ!!!

 

Если не секрет - название и место кооператива. Сам столкнулся с таким. Председатель из Коттеджбуда под Бучей собирал со всех по 10000 у.е. типа "за понесенные ранее затраты". Подтверждения затрат нет.

Есть газ, но трубы висят на кооперативе и чтобы подключиться к облгазу нужна справка с кооператива. По свету все платят нал, а трансформатор на кооперативе.

...никто не видел Устава. Устав все получили год назад когда я открыл уголовное дело

 

Председатель захотел взнос 10000 у.е. Был послан. Отключил свет мне. Я вызвал милицию. Открыли уголовное дело, но потом его закрыли. Есть 40 участков. Живут 25. Они типа члены кооператива, но у них нет бумаги. Устав никто не видел. Когда я его в милиции получил, то выяснилось, что взноса там нет... а член кооператива председатель, жена и теща. А все просто зрители шоу. Вас через суд признают членом. Председатель делает собрание и 3 из 4 голосов отказуют вам в подклбчении к сети или прокладке другой линии по столбап и дорогам кооператива. Через суд вопрос решить невозможно пока не обновят закон о кооперации

 

продолжается война с кооперативом:

звернувся з письмовою заявою до правліннядля кооперативу для підключення електрики- зібрали правління вирішили ще і воду відключити- мов Ви не член кооперативу (після преоформлення ділянки не було загальних зборів) і відмінити рішення про переоформлення ділянки хоч вступний внесок і 200 грн членських внесків я вже встиг заплатити ....

документидля приватизації ділянки в коперативі також не дають...

 

за ЭЭ доказать трудно... ладно. Но возмем то что мне предложили заплатить вступительный взнос, я оплатил - меня приняли в члены и переоформиили участок, после того как начал "качать права" они решили отменить решение а еще отключить воду - хотя по воде до этого проблем не было (подписывал договор ) Получается деньги уплачены - услуги не предоставлены, это не мошенничество?

 

Учора:o правління вирішило ще раз виключити мене з членів кооперативу, мол поступила кляуза що ви "оскорбили" приватного підприємця який построїв всю лінію ЕП (я писав в соцмережі про те що ЛЕП в кооперативі розподідяється неровномірно- комусь вистачає для пром.виробництва, у когось лампочка тухне від стаканного кипятильника, а комусь взагалі "мощности не хватает") крім кляузи - документів що пп. вклав якусь суму в ЛЕП кооперативі ніхто не показував...

я ніби як не член кооперативу, а мене вже другий раз виключили із членів кооперативу- РЕБУС

 

В сухом остатке имеем

]у висновку: я придбав садову ділянку, якою не можу повноцінно використовувати без електрики та води,[/size]

 

 

Но, если есть непреодолимое желание разнообразить жизнь - можно брать такой участок!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Павлины, говоришь... Что же, давайте разберёмся в горячке по газу.

...

Надеюсь, с газом разобрались. Теперь посмотрим прецеденты,по ЭЭ, воде. Вы , кстати, там участвовали.

 

По газу - я имел ввиду, что председатель СТ не властелин газа. :)

По электрике - у Вас частный приаер из жизни. А как по закону: может предаедатель СТ обрезать провода?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По газу - я имел ввиду, что председатель СТ не властелин газа. :)

По электрике - у Вас частный приаер из жизни. А как по закону: может предаедатель СТ обрезать провода?

 

Вы снова невнимательны, там как минимум три призёра: cdx1, Andrey-Bucha, sergeyslobodyanyuk. Поэтому мой совет- покупать недвижимость с правильными документами:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому мой совет- покупать недвижимость с правильными документами

 

Однозначно. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...