Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

Так.Наконец-то и я ,бессовестная такая:-),вспомнила про обещанный отзыв.

На самом деле нового ничего не добавлю:мёд отличный!Мне-очень и очень нравится.Собственно говоря,от полученного уже осталась половина,так что я-в очереди за следующим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем Вы отправляете ? Взяла бы литр акациевого майского тоже.

 

Вимушений просити вибачення у шановної пані Ірини. Укрпошта "спромоглася" роздавити, загорнуту, як новонароджене немовля, літрову ємність з медом.:(

 

Форсмажор, але прошу вибачення і компенсую безкоштовною пів-літрою меду.:flag1:

 

P.S. Завтра ( в суботу) починаю качати липовий мед, як дасть Боженька погоди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, вимушений просити вашого вибачення. Маю трохи проблем на пасіці, що пов'язані з несприятливими погодними умовами на Сумщині. Було прохолодно і мед не печатали, а рідкий мед я не качаю.

Треба почекати пару тижнів.:(

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

captain Grey, маякнете когда будет?

 

Наступного тижня матиму точне бачення картини...

Мед є, але поки тільки травневий (по-старому - церковний, з садків та лукових/лісових квітів).

З липовим складніше, хоча він також є - частина вже відкачана, відстоюється, частина ще в чарунках(сотах).

Цвіте сонях, тягають нектар з нього та літніх трав (буркун/донник, синяк, цикорій/батіг, малина).

З гречкою цього року проблемно - місцевий фермер "надурив" і посіяв сою. Може знайдуть десь поле в радіусі 5-6 км.

 

Такі справи.

P.S. Не самі погані у складному для бджіл році.

Все буде Україна! :flag1:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда будет возможность-мне по литру каждого, спасибо! а еще, извините, крем-мед будет? Змінено користувачем агашка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда будет возможность-мне по литру каждого, спасибо! а еще, извините, крем-мед будет?

 

Відповів телефоном, але повторюсь в темі.

 

Мед є, просто немає такого різноманіття, як раніше. Це повязано зі складними погодними умовами. Сьогодні переглядав бджіл: - нектару наносили, тепер "роблять" з нього мед.

 

Мед цього року - більше "різнотрав'я". Під час цвітіння липи було холодно, інколи вночі температура опускалась до 5 градусів ( і це в липні!!!) Але трудівниці носили все, що знайдуть. Тому і монофльорного меду немає.

Зрозуміло пояснив?Ж-)

 

Крем-мед - механічним способом перероблений ЗАКРИСТАЛІЗОВАНИЙ мед, без втрати цінних властивостей. Тобто, коли з'явиться кристалізований (невірно говорити "засахарившийся", це не цукор, а кристали меду) мед, буду робити і крем-мед. Торішнього меду немає. Дякувати поціновувачам меду з пасіки сивого капітана, з'їли все, навіть бджолам на весну не залишили.:lol:

 

Ірино, Ваш мед вже в тарі, завтра - на відправку. Очікуйте на SMS.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, спасибо большое, очень приятно с Вами общаться! Надеюсь, завтра уже мед попробуем! удачи Вам и Вашим пчелкам!:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, спасибо большое, очень приятно с Вами общаться! Надеюсь, завтра уже мед попробуем! удачи Вам и Вашим пчелкам!:)

 

Мне тоже нужен мед! По литру каждого. Что-то осталось еще?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне тоже нужен мед! По литру каждого. Что-то осталось еще?

 

можно и мне 2 литра меда - любого, что есть в наличии этого года

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу всіх не хвилюватись, мед є і буде. Просто агашка зателефонувала своєчасно - якраз збирався до Сум і її замовлення було виконуваним, був саме той мед.

 

Поки перебуваю в Сумах (трохи роботи накопичилось), в кінці тижня буду збирати замовлення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи розгріб термінові справи (трохи!!!) і поновлю тему.

 

В наявності мед різнотрав'я - 40% "липа", 40% "гречка", 20% лісово-лукові трави (буркун, синяк, золотарник і т.п.)

 

Тара - ПЕТ-відерця(харчові, нові) на 1 літр( приблизно 1500 грамів - зважую на електронних вагах)

 

Ціна за кілограм - 80 грн.

 

Умови роботи;

1. Надсилаєте замовлення в SMS з відомостями - кількість, П.І.П. номер відділення перевізника у Вашому місті на один з номерів (дивись мій підпис).

2. Отримуєте підтвердження від мене. По відправленню я надсилаю SMS з номером декларації, розрахунками для оплати та реквізитами для оплати. Оплату можна проводити після отримання товару у перевізника.

ВАЖЛИВО! Товар оцінюється по реальній ціні, що надає можливість вимагати відповідальності від Перевізника за пошкодження!

 

P.S. В середу спробую відкачати ще меду. На цей раз, вже з соняхом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

написав......

 

Отримав, підтверджую 3 літри різнотрав'я "липа+гречка".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формую замовлення, яке піде на відправку в суботу 19 серпня - на Спаса та у День пасічника України.

Прошу підтвердити замовлення за телефонами, або SMS до ранку п"ятниці тих, хто не отримав мого погодження.

Дякую.

...

В продажу вже є два види меду:

- різнотрав"я з липи+гречка+ лісові/лукові трави; - 80 грн./кг

- різнотрав"я - соняху та лісових/лукових трав; - 75 грн./кг.

Тара - 1 літрові ПЕТ-відерця (харчові).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

captain Grey, Игорь, а можно для меня 1 л разнотравного с гречихой оставить, а потом прислать вместе с остальным заказом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...