Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

Можно "на пробу" - 2штучки?:beer:

 

"Можна Машку за ляшку, и козу на возу"©

Пробники таки мужские! Уважуха! :flag1:

 

Зная уже Игоря по его делам, заказываю на пробу без пробы! О! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ей, хлопаки, харе мене рекламувати! Я і так нал'ю тому, хто при'їде. Просив та прошу, пишіть/телефонуйте на телефони (шютка, жарт, joke).

....

Прошу замовлення відсилати в SMS-повідомленнях або телефонувати за телефонами, зазначеними в моєму підписі.:beer:

P.S. Завтра (четвер) хочу їхати в садибу і формувати замовлення. Ще можу відправити:

- крем-мед "різнотрав"я біла конюшина";

- крем-мед "різнотрав"я з ХЗЩ(хрінзнаєщо, з гірчинкою. МАЛО! СМАЧНО)

Все по 100 грн/кг.

- продукт з меду (на розлив, 42-45 обертів) тонізуючий - 12 грн/100 мл.

 

Всіх з 100-чям ВЖСР/П! Слава Україні!:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно "на пробу" - 2штучки?:beer:

 

Тільки напій, крем-мед не треба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возьму два литра

- крем-мед "різнотрав"я з ХЗЩ(хрінзнаєщо, з гірчинкою. МАЛО! СМАЧНО)

 

 

человек после инсульта продовал ваш мед - просили еще заказать!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки напій, крем-мед не треба?

Так,мед ще є...

Відправляйте 1л зілля на : координати в смс...

Тільки відправляйте одним місцем,бо НП, якщо запаковані окремо бере за кожне по 40 грн.,оборзелі , падлюки... та ще черги на годину у відділеннях...

Також напишить сумму та нагадайте номер вашей картки ПБ

Змінено користувачем lastandr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ей, хлопаки, харе мене рекламувати

 

Так мы это - честные и справедливые, о!

Вот дождемся чудодейственного тоника, будет шото не то - начувайся!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так мы это - честные и справедливые, о!

Вот дождемся чудодейственного тоника, будет шото не то - начувайся!!!

 

Нажаль не дочекаєтесь!:(

Доля ще раз нагадала про те, що мені можна розраховувати тільки на себе і ніколи не зв'язуватись з "партнерами"...

Прошу вибачення у тих, хто замовив "медовий напій - концессія розірвана.:o

...

Дякую всім поціновувачам меду з моєї пасіки за надійну співпрацю. Мед на продаж сезону 2017 року закінчився, залишив трохи для сім'ї та бджілок.

Готові замовлення на завтра для Сумчанки (зізвонимось і передам при зустрічі) та для Олександра.:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль не дочекаєтесь!

жаль, столько было обнадеживающих ожиданий... Может оно и к лучшему - будем думать, что напиток был действительно "божественнен", а то, как иногда бывает в жизни, на фото красотулька, а как до дела - так бревно(((

 

О меде. "Шеф, все плохо"(с)

Плохо, что мед закончился, плохо, что в первый вечер съели почти всю банку, а мне же много меда таки нельзя )))))))) дай Бог, чтобы в жизни все так было плохо.

От себя лично, вот этот "ХЗЩ" оказался вообще супер-бимба, как по вкусовым качествам, так и по форме.

Теперь уяснил следующее - у Игоря мед нужно заказывать крайний срок в октябре и побольше, и разного.

Спасибо за мед!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Теперь уяснил следующее - у Игоря мед нужно заказывать крайний срок в октябре и побольше, и разного.

Спасибо за мед!

 

Ласуйте на здоров'я та не хворійте!

...

Цей рік був складним для моєї пасіки. Тому і меду було ... обмаль. Маю надію, що наступного року бджілкам буде трохи легше і вони принесуть більше меду та пилку. На все воля Божа!

...

Стосовно спиртоутримуючих медопродуктів зробив певні висновки зі своїх помилок і хочу підвищити кваліфікацію аби порадувати вас всіх смачними та корисними напоями. :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Готові замовлення на завтра для Сумчанки (зізвонимось і передам при зустрічі) та для Олександра.:flag1:

 

Мабуть не сподобався крем-мед Тат'янці- Сумчанці.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть не сподобався крем-мед Тат'янці- Сумчанці.:(

 

Або ж, просто, не може відірватися від меду, щоб відписатися! :lol:

:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
captain Grey, а розкажіть як робите крем мед. А то я бджолами займаюсь дуже давно, але все якось по класиці. А ще ніяк дитину не можу привчити їсти мед. Може крем їй спообається більше.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або ж, просто, не може відірватися від меду, щоб відписатися! :lol:

:flag1:

 

Вот-вот!

Слопали и не заметили.

Всем понравилось.

Хорошо,но мало!

На следующий сезон обязательно ещё будем заказывать и себе и маме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відвідав пасіку перед Маланкою. Снігу немає, ставочок - став. Бджілки потихеньку гудуть.

 

134406486.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Шановний авторе, я так розумію, попередні врожаї розпродані, коли очікується нова партія і як стати в чергу?) Начитався про крем-мед - теперь і собі такого дива хочу, спати не можу)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний авторе, я так розумію, попередні врожаї розпродані, коли очікується нова партія і як стати в чергу?) Начитався про крем-мед - теперь і собі такого дива хочу, спати не можу)

 

Дякую за увагу!

Медовий сезон розпочинається десь у липні, коли вже можна забрати трохи зрілого меду з садків та акації.

Зараз маю трохи пилку на продаж, прополісу, можу зробити на замовлення настійку на бджолиному підморі чи на прополісі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день.

Хотелось бы заказать настойку на подморе.

Есть в наличии? И в какую цену?

Спасибо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрий день, шановне Панство!

Зразу хочу вибачитись за довге мовчання та за те, що не відповів на ваші питання.

 

Зима була важкою і сезон розпочався дуже запізно, з втратами: - Сумщину в березні(особливо наприкінці) замело снігом, заїхати в садибу не було можливості. Загинула половина бджолиних сімей - не вистачило кормів. Зазвичай бджоли облітуються і починають годуватись з вулиці наприкінці лютого-на початку березня. Тоді ж і підгодовую сім"ї. А цього року зміг потрапити на пасіку лише на початку квітня, тому і трапилась ця невесела для мене та пасіки оказія.

 

...

Зараз пасіка вже гуде та бджолині сім"ї збільшуються щодня, йде повна заміна зимувалої, віком від 4 місяців, бджоли. Матки активно відкладають яйця - "сіють", як кажуть пасічники. Робочі бджоли носять нектар, збирають пилок та виховують молоде поповнення. Ну, а моя робота - поновити кількість бджолосімей та зібрати мед.

Ось такі справи. Не дуже веселі, але й не смертельні. Фото не робив, бо був не в гуморі для цього. Але від серця відлягло то можу показати для вас пару пейзажів з хутора сивого капітана.

 

 

31369779_1734510666667248_3194337494963322880_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8060bff2279f6106235c969d204c7e76&oe=5B5CE39E

 

31431297_1734511333333848_1759139985065246720_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0bb2d6a687e0a0aad47cf8897e655881&oe=5B5F0ECB

 

31378688_1734511490000499_402862945907769344_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1f721a3456c4734ad6a63c529e4c68b3&oe=5B555125

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь подскажите какой рецепт приготовления и употребления прополиса?

 

обязательно на спирту или можно на воде?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь подскажите какой рецепт приготовления и употребления прополиса? обязательно на спирту или можно на воде?

 

Прополіс - ліки. Тому я не радив би приймати без консультації з лікарем.

 

Лікарських рецептів з використанням прополісу багато, є серед них і витяжки на водній основі. Я користуюсь рецептом з цього відео.

 

Спиртовий екстракт я здається вже описував. Повторю: - нагріту кульку прополісу поділити на дрібні горошини(розмір перцю), заморозити в морозильній камері протягом двох-трьох годин, розмолоти на кавомольці до стану порошку і залити відповідною кількісттю спирту 70% (не міцніше!!!). Саму кавомолку я також промиваю спиртом, який додаю до розчину. Настоювати протягом двох тижнів(можна довше) періодично збовтуючи.

 

Стосовно того, який, спиртовий чи водний,екстракт кращий, то моя думка - спиртовий. Його капают в молоко чи розводять водою. Але бувають випадки коли категорично не можна спиртовий, тоді і використовують водний екстракт.

 

Моя дружина (заслужений лікар України) подарувала мені чудову книгу Н.З. Хізматуліної "Апітерапія", з якої я черпаю знання. В цій книзі росписані продукти бджільництва та апітерапія за різних захворювань. Якщо знайти книгу ( в магазині чи інтернеті) немає можливості, пропоную просто запитати про застосування апітерапії у конктретному випадку(захворювання). Я можу відсканувати певний розділ і, або розмістити в темі, або надіслати в вприватну скриньку/на електронну пошту.

Як варіант, можу відповісти на дзвінок по мобільному (дивись мій підпис).

 

Але, в будь-якому випадку, вирішальне значення має рекомендація лікаря.

Змінено користувачем captain Grey
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже дякую за вичерпну вiдповiдь,

 

а чому ви не пропоунете на продаж

правильно приготовлену

настойку прополіса?

 

По аналоії з бджолиним пiдмором.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...а чому ви не пропоунете на продаж

правильно приготовлену настойку прополіса? По аналоії з бджолиним пiдмором.

 

Цікаве питання...

Пропоную, ... вірніше раніше вже пропонував різні настоянки та екстракти. Навіть "екстракт меду на спирту" пропонував.:beer: А потім трапились отруєння(не у мене та не від моїх бджолопродуктів!!!) від фальсифікованого спирту і я припинив робити настоянки з використанням купленого спирту. Але ...

Спецзамовлення для мене виробили фахівці "Б****ра" і тепер я в змозі самостійно вирішити питання сировини. Тим паче, що меду "не для продажу" у мене трохи є. Це закристалізований мед у рамках, що не був використаний бджолами взимку.

 

Ну, і ще одне - просто пропонував зробити замовлення, але їх не було.

Будуть замовлення від 500 мл продукту, буду робити настойки та ектракти.

 

Зрозуміло розповів?Ж-)

 

Всіх відвідувачив моєї теми вітаю з Першотравневими святами!:flag1:

2015461157_1.thumb.jpg.5e32b83f23a6b849e1d9159ec935ab55.jpg

699805480_2.thumb.jpg.496ee6d59be35281acc5ccb120484154.jpg

1511114149_3.thumb.jpg.525a64779b434e3eaf3e578950e968a9.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Привіт з Патріотівки!

Маю трохи "майського" меду на продаж. Склад: - садки, акації жовта та біла, лукові трави.

Дорого. 150 грн. за кг.

Не більше одного літра в одні руки.

Бажаючих придбати наполегливо прошу звертатися за телефонами, що у моєму підписі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...