Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

посоветуйте электрика дом 2 этажа.

Notna

Рекомендовані повідомлення

Коробка стоит, окна ставят, следующий этап ЭЛЕКТРИКА. Посоветуйте или отзовитесь те кто это умеет делать качественно. Отбор предложений буду проводить по критериям адекватности цены. Есть общий план помещений он же проект и экскиз размещения эл.точек. Спасибо.

P.S. Объект Киев.р-н метро Левобережная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отбор предложений буду проводить по критериям адекватности цены.

Це самий тупиковий критерій...

Хіба якість не важлива? Чи нехтування простими правилами з елетробезпеки також неважлива?

Собі вдома всю електропроводку робив сам бо довіряти комусь немає бажання. Все одно збрешуть при цьому будуть дивися в очі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це самий тупиковий критерій...

Хіба якість не важлива? Чи нехтування простими правилами з елетробезпеки також неважлива?

Собі вдома всю електропроводку робив сам бо довіряти комусь немає бажання. Все одно збрешуть при цьому будуть дивися в очі.

 

"Все одно збрешуть " ??? - т.е. прям вот уверены на все 100% ???:)

 

p.s. К докторам не боитесь ходить, или лечите себя тоже сами? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так.

Бо я проходив той шлях, знайомі, форумчани...

А як вихід з патової ситуації то тільки самостійне перебування на об"єкті і контролювання всього процесу. Тоді є хоч якась надія на "технологію"

Подивіться як клеють зараз пінопласт на стіни ззовні та як укріплюють листи "грибками". Кількість рахували? Чи може вираз "Та 5 см товщини пінопласту робить чудо з температурою в кімнаті" не чули? Чи Ви ніколи не бачили як робиться проводка в багатокімнатній квартирі? А я особисто бачив, і особисто все переробляв.

Тому не ловіть мене тут на слові. Я говорю так як є.

Подобається- не подобається то вже Вам вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так.

Бо я проходив той шлях, знайомі, форумчани...

А як вихід з патової ситуації то тільки самостійне перебування на об"єкті і контролювання всього процесу. Тоді є хоч якась надія на "технологію"

Подивіться як клеють зараз пінопласт на стіни ззовні та як укріплюють листи "грибками". Кількість рахували? Чи може вираз "Та 5 см товщини пінопласту робить чудо з температурою в кімнаті" не чули? Чи Ви ніколи не бачили як робиться проводка в багатокімнатній квартирі? А я особисто бачив, і особисто все переробляв.

Тому не ловіть мене тут на слові. Я говорю так як є.

Подобається- не подобається то вже Вам вирішувати.

 

Мне легче (многое умею делать САМ) но поверьте, МНОГИЕ МАСТЕРА делают свою работу ЧЕСТНО и ПРАВИЛЬНО. (на форуме таких много)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так.

Бо я проходив той шлях, знайомі, форумчани...

А як вихід з патової ситуації то тільки самостійне перебування на об"єкті і контролювання всього процесу. Тоді є хоч якась надія на "технологію"

Подивіться як клеють зараз пінопласт на стіни ззовні та як укріплюють листи "грибками". Кількість рахували? Чи може вираз "Та 5 см товщини пінопласту робить чудо з температурою в кімнаті" не чули? Чи Ви ніколи не бачили як робиться проводка в багатокімнатній квартирі? А я особисто бачив, і особисто все переробляв.

Тому не ловіть мене тут на слові. Я говорю так як є.

Подобається- не подобається то вже Вам вирішувати.

 

Можно опубликовать список неправильно сделанных работ ?

С фотографиями или описанием?

 

И что пришлось переделать самому?

Всем будет интересно увидеть масштаб и тренды обмана.

 

Также проанализируем ваши самостоятельные переделки и их качество.

 

По пунктам - 1,2,3....

 

А без такого анализа это сообщение про плохих специалистов не имеет ценности.

Заодно и хорошие специалисты найдутся по результатам обсуждения.

Змінено користувачем dip
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собі вдома всю електропроводку робив сам бо довіряти комусь немає бажання. Все одно збрешуть при цьому будуть дивися в очі.

Поделитесь, пожалуйста, каких значений по итогам своих работ Вы добились?:

1. Сопротивление изоляции отдельных линий -

2. Сопротивление проводки отдельных линий -

3. Худшее сопротивление заземления на электроприемнике -

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коробка стоит, окна ставят, следующий этап ЭЛЕКТРИКА. Посоветуйте или отзовитесь те кто это умеет делать качественно. Отбор предложений буду проводить по критериям адекватности цены. Есть общий план помещений он же проект и экскиз размещения эл.точек. Спасибо.

P.S. Объект Киев.р-н метро Левобережная.

 

Я бы посоветовал вам опубликовать подробное тех.задание, с указанием ваших предпочтений и пожеланий, а так-же добавить "дизайн-проект" в виде вложенного файла.

И еще я убежден, что адекватность цены подразумевает: хорошая работа = хорошая цена и vice versa.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...