Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Firetuf

Пользователи
 • Публікації

  4 890
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Firetuf

 1. 4,80 грн/кВт. І це щастя) 2,64 тільки для побутових. Це якщо все офіційно... Мова про стовпи освітлення та ххх ...... не йде.
 2. Найкраще рішення - це коли є вибір. І газ, і електрика, і альернативні. Я теж проти, якщо воно вже дісталося, то відмовлятися, це якось не той)))
 3. Ківа теж "воював" в 2015-му.... Прийде час, ще з'ясують, хто і де був, і що робив. А таких як ти, зрозуміло, чому не беруть водіями кобили... Язик дуже робочий, кобила не їде, їй подобаєшся)))))
 4. В Свят Вечір, тільки москалі та ґандоноушльопки, можуть собі дозволити таке писати.... Перехрестить і покайся. Дасть Бог, ще побачимось! Всіх інших, навіть інакших, вітаю з Першою Зіркою! З народженням Христа! Слава Ісусу! Слава Україні! Слава ЗСУ!
 5. Не зможеш захистити свою сім'ю - жінку, дітей, батьків ... Про яких москалів може бути мова? Є певні межі, не треба їх переходити. Пробачаюсь. Винен. Соромно. Але...
 6. Получим все, рано или поздно... Непобедимых нету. Но я тебя, говно, спросил прямо - ты хочешь получить за свои слова? Чего так грубо? Покажи, где я, публично, упоминал или оскорблял твою жену? P.s. а если уже и лизал моей жене - ну ладно, абы ей нравилось.
 7. А по ебалу хочешь за такие слова?
 8. О! Проїжджаю сьогодні повз АЗС, і живо: Газ по 28 грн/л. А було ще не так давно по 36.... Питання до експердів, які тут мармішель на вуха вішали про бойкот кордонів з Польщею, що призвело до підняття цін на газ - невже кордони розблокували?)))))
 9. Тобто, скоро маємо ще вибачитися перед вашим даунєцкім папой? Підари продажні!
 10. Не треба дивуватися. Вони за нього голосували і проголосували би і наступного разу, включаючи всю сьогоднішню шоблу-йоблу!... На те вони і ригіАнали)
 11. А чого ти так сциш назвати привселюдно ту падлу? Януковічь Віхтор Хфєдоровіч, якщо ти запам'ятув, його зовуть! Чи ще до сих пір мрієте про його повернення?
 12. Пысы: Так. Я в ваши семейные дела не лезу!) Скажу тебе честно, между нами пацанами - она молчала и говорила только все хорошее про тебя))))) Живите мирно и в любви))))))
 13. Та і взагалі, "тюнінг" ніколи і не окупався)))
 14. Можливо тому їх у нас досі й немає?
 15. У ніч на 22 грудня 2023 року російські окупаційні війська атакували 28-ма ударними безпілотниками типу "Shahed" з районів Курськ, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда – Крим. Де Соломянка, а де Бортничі... Це я про сьогодні.
 16. У мене питання не в легітимності ТЦК і СП. Питання у підпорядкуванні. По Закону - Генштабу ЗСУ. По Положенню - Сухопутним військам. ...???
 17. А може то була Постанова КМУ, а не Закон України?
 18. А чому Сирському? Точніше Сухопутним? А може Морським? Чи Повітряним? Чи тому, хто ближче до "нього, ну того, що"? "Генеральний штаб Збройних Сил здійснює загальне керівництво центром та затверджує його структуру, штат і штатний розпис".
 19. Все вірно, не заперечую. Так а хто провів цю реформу військкомів? Може спитати у говорящего рта, Бєзмозглої?
 20. О! Лєйтєнантік, молодший, шо всрався? Армією керують дегенерати, кажеш? А слабо, поїхати під Генштаб, та хоч помітингувати? Або запропонувати своє бачення і стратегію Перемоги!
 21. Невже в шєстьорках набридло?)))
 22. Як в старому анекдоті. "Ось тут мені карта і пішла)))"
×
×
 • Створити...