Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не можна отримати будівельний паспорт, тому що не затверджений ген.план.

Ozira

Рекомендовані повідомлення

Люди добрі, не залишайте без увати. Це якийсь глухий кут. Генеральний план села затверджується з 2004 року, і ще не відомо скільки це буде тривати, а я маючи держ акт під забудову, не маю права законно користуватися ділянкою без ген плану.

 

Хочу все робити по закону, звернулася в відділ містобудування і архітектури, для отримання будівельного паспорта. Сказали, що напишуть відмову у видачі паспорту, так як немає викопіювання з ген. плану села. На старому ген плані ділянка ще не позначена, в сільраді дали схему розташування, це не підходить. От архітектор і порадив чекати ген. план, або детальний план замовляти. Невже це все? Як законно отримати будівельний паспорт?

 

 

Як мені діяти, можливо до суду. Якщо позов, то до кого? відділ містобудування ніби законно відмовляє, а як сільраду змусити надати мені генплан?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А где Ваш участок находится?

У нас та же история с.Копылов, Макаровский р-н, Киевской области. Только нам повезло больше, у нас кажись утверждается с 2008 года, всего 8 лет :D

Адрес участка получили без проблем, хотя часто встречаю, что люди даже адрес получить без генплана не могут.

А при обращении в Архитектурное бюро с целью получения разрешения на строительство нам было отказано, так как у села нет генплана и неизвестны расположения красных линий и прочего.

Как выяснили в "сильраде", генплан требует доработки, на которую необходимо некая сумма, которую оплачивает некий "спонсор". Когда это случится и сколько будет длиться доработка - неизвестно.

Тоже тупиковая ситуация, кому жаловаться, куда обращаться - не понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в Буче был детальный план, все равно без генплана ничего не делали.

Повезло, дождались генплан.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже строился в Буче, когда ещё не было генплана. Дали отказ на выдачу строй паспорта Написал жалобу в Минрегионбуд, так вот они ответили, что в 2012 или 13 году Минрегионбуд обязал все села, посёлкии города актуализировать старые генпланы и выдавать паспорта по старым актуализированым генпланам.

Принёс этот ответ в Бучанскую раду и сразу выдали сстройпаспорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі, не залишайте без увати. Це якийсь глухий кут. Генеральний план села затверджується з 2004 року, і ще не відомо скільки це буде тривати, а я маючи держ акт під забудову, не маю права законно користуватися ділянкою без ген плану.

На жаль ця проблема по всій Україні, голови села памятають коли вибори, а проблеми людей це проблеми людей.

Є два варіанта.

1. Чекаєте затвердженого генерального плану, для села він максимум 1 рік і готовий.

2. Ваші гроші і чому. Звертаєтесь в с.раду з заявою про розробку детального плану території . Замовник дет. плану с.рада, але гроші можуть бути Ваші або сільської ради. Потім робота проектувальника, затвердження і отримання БП. В цьому питанні краще об’єднатись з сусідами якщо є така можливість, або у Вас не має проблем з коштами. Орієнтовно 1 га 1 тис. ум.од. мінімально. Детальний план виконується кварталом в складі якого і Ваша ділянка.

3. Будуватись самовільно ще більший зашморг, на жаль на сьогодні не має законодавчої бази узаконення сам. буду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...