Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як укріпити перекриття в сільському будинку?

Михайломаломитницький

Рекомендовані повідомлення

Маємо звичайну сільську хату 1965 року побудови. Дерев'яний каркас обмазаний глиною. перекриття таке ж: шестиметрові соснові балки діаметром 25-27 см покладені кроком 1,3 м. Поверх них дерев'яні дилі замазані глиною.

Почав реконструкцію будинку з того, що повикидав майже всі всі перестінки-один для того, щоб об'єднати кухню з вітальнею, інший, щоб замінити сирцеву стіну на нормальну цеглу. В результаті з'явилась проблема як уникнути прогину балків, котру втратили додаткою опору?

Майстер-пічник запропонував кинути поверх перекриття брус і з'єднати його з існуючими балками при допомозі шпильок. Хіба не прогнеться все разом? Я думав над варіантом підперти балки таким брусом в середині кухні-вітальні. Тоді він виконував би ще й роль декору. Опертись одним кінцем він міг би на новозбудовану грубку, а іншим на існуючий простінок з цегли сирцю. Але чи годиться вона на роль опори? І чи не потрібно давати додаткову опору при довжині бруса 5,4 м. Прийшла думка підперти брус товстостіною трубою 40 мм замаскувавши її в барну стойку з "нержавійки"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Разгрузите деревянные балки - снимите глину с чердачного перекрытия.

2. Установите снизу под балки временные стойки.

3. Разберите стену из кирпича-сырца и возведите новую стену из обожженного кирпича.

4. Демонтируйте временные стойки.

5. Утеплите чердачное перекрытие теплоизоляционной ватой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіну з сирцю я розібрав, але назад її зводити не буду. Замість двох маленьких кімнаток буде одна кухня-вітальня. Тому залишається відкритим питання як уникнути прогину балків, адже опора (перестінок) зникла?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіну з сирцю я розібрав, але назад її зводити не буду. Замість двох маленьких кімнаток буде одна кухня-вітальня. Тому залишається відкритим питання як уникнути прогину балків, адже опора (перестінок) зникла?

 

1. Разгрузите деревянные балки - снимите глину с чердачного перекрытия.

2. Установите снизу под балки временные стойки.

3. Разберите стену из кирпича-сырца.

4. Уложите между существующими балками дополнительные деревянные балки.

5. Демонтируйте временные стойки.

5. Утеплите чердачное перекрытие теплоизоляционной ватой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому залишається відкритим питання як уникнути прогину балків,

 

4. Уложите между существующими балками дополнительные деревянные балки.

вот вам ответ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...