Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Віддам кілька старих системних блоків

calipso

Рекомендовані повідомлення

Так склалось, що в процесі діяльності, від клієнтів дістались різні системні комп'ютерні блоки. Колись на них успішно працювали в бухгалтерії, а зараз стоять в мене в гаражі місце займають. Всього 5 чи 6 штук.

Займатись ними, перевіряти немає ні часу ні можливості, тому віддаю як є. Самовивоз з Василькова, чи по лінії Теремки-Голосіївська-Либідська можу сам привезти. Для юного техніка самий раз щось зібрати для початкового навчання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самовивоз з Василькова, чи по лінії Теремки-Голосіївська-Либідська можу сам привезти.

 

Доброго вечора!

У знайомого є хлопчина який цікавиться. Можу забрати біля якоїсь з станцій метро. Що буду винен за блоки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так склалось, що в процесі діяльності, від клієнтів дістались різні системні комп'ютерні блоки. Колись на них успішно працювали в бухгалтерії, а зараз стоять в мене в гаражі місце займають. Всього 5 чи 6 штук.

Займатись ними, перевіряти немає ні часу ні можливості, тому віддаю як є. Самовивоз з Василькова, чи по лінії Теремки-Голосіївська-Либідська можу сам привезти. Для юного техніка самий раз щось зібрати для початкового навчання

 

буду вторым в броне. забрал бы несколько,да склепать нужно для работы в нете на стройке. в каких годах работали бхгалтера на них?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а який розмір самого маленького блоку? цікавить 1а штука.

 

Звичайний Tower.

 

Добавлено через 5 минут

буду вторым в броне. забрал бы несколько,да склепать нужно для работы в нете на стройке. в каких годах работали бхгалтера на них?

 

В мене в гаражі лежать років 5, і до гаража додайте років 3-4. Два екземпляри купувались в 2012, але самої початкової конфігурації. на них стоїть целерон 2000, ОЗУ 1Г ті вінчетер по 80 Г.

Мав би можливість та час реанімував би їх і віддав школярам хто не має можливості придбати, але нажаль немає ні моніторів, ні периферії, тому щоб мати мінімум клопоту хочу віддати все і відразу.

 

Добавлено через 1 минуту

Сьогодні ввечері спробую швидше приїхати та сфотографую те все господарство.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайний Tower.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

В мене в гаражі лежать років 5, і до гаража додайте років 3-4. Два екземпляри купувались в 2012, але самої початкової конфігурації. на них стоїть целерон 2000, ОЗУ 1Г ті вінчетер по 80 Г.

Мав би можливість та час реанімував би їх і віддав школярам хто не має можливості придбати, але нажаль немає ні моніторів, ні периферії, тому щоб мати мінімум клопоту хочу віддати все і відразу.

 

Добавлено через 1 минуту

Сьогодні ввечері спробую швидше приїхати та сфотографую те все господарство.

 

"Два екземпляри купувались в 2012, але самої початкової конфігурації. на них стоїть целерон 2000, ОЗУ 1Г ті вінчетер по 80 Г." да дя работы подойдут мне пока что то полутше не насобираю-

можно броню на2-3 шт. думаю, что один точно склепаю:) фотки не нужны. скинте номер в личку ппожалуйста. друг ездит в районе окружной через магелан. могли бы подъехать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если что останется то нужен 1шт, или корпус с блоком питания в боль-мень нормальном состоянии
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забрав би усі якщо зможете підвезти до мене, це на Оболоні біля м. Мінська. Бензин компенсую :flag1:.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Системники віддав у Василькові хлопцю що дійсно потребує допомоги.

Перепрошую, кому не відповів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...