Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лос? Септик?

Leon

Рекомендовані повідомлення

Шукаю виконавців та продавців на локальну очисну систему в с. Велика Бугаївка Васильківського р-ну.

В будинку буде проживати четверо осіб.

Грунт - суглинок. Грунтові води 1.5 метри, але та частина де будинок підсипана на метр.

Є копанка, туди планую зливати очищену воду, щоправда не вирішив, що робити з водою взимку.

Які ще дані потрібні? Запитуйте - відповім, якщо буду знати відповідь.

Питання та пропозиції можна як в тему, так і в приватні, так і на пошту.

 

 

пс . Хочеться систему, яка буде працювати з мінімальним втручанням зі сторони.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЕСД4 Чехия, одна емкость, 6 степеней очистки, аэрация. Стоимость для 4-6 жителей в личке. Сюда добавить, трактор, доставка, жб кольца, монтаж. Для вашего случая, еще возможно нужен дрен насос, дополнительный колодец для сбора очищенной воды и сброса ее в дренаж.

ЕСД-4.doc

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

naupv, дякую!

Ви пропонуєте тільки такий варіант? Інших, можливо вітчизняних, не маєте? Бо ціна кусюча виходить, як на мене..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто або дорого, або а-ля вигрібна яма?

Обмежений вибір із-за високого рівня грунтових вод?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто або дорого, або а-ля вигрібна яма?

Обмежений вибір із-за високого рівня грунтових вод?

 

2-3 камеры это не выгребная яма, а классика септикостроения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2-3 камеры это не выгребная яма, а классика септикостроения.

А можна приклад, бо я не зовсім розумію про що мова.

З першою пропозицією все зрозуміло, але ціна трохи кусюча..а що таке септик на 2-3 камери і що я буду мати на виході - поки що не зрозуміло..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна приклад, бо я не зовсім розумію про що мова.

З першою пропозицією все зрозуміло, але ціна трохи кусюча..а що таке септик на 2-3 камери і що я буду мати на виході - поки що не зрозуміло..

 

Учите мат. часть. Найдите " Септик для чайников" Ратников. Это даст понимание процессов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учите мат. часть. Найдите " Септик для чайников" Ратников. Это даст понимание процессов.

 

Я не планую перекваліфіковуватись в сантехніки. Мені достатньо було б такого пояснення як дав naupv по ЕСД4. Я хочу купити систему та послуги по її встановленню. Тому й тему створив в відповідному розділі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не планую перекваліфіковуватись в сантехніки. Мені достатньо було б такого пояснення як дав naupv по ЕСД4. Я хочу купити систему та послуги по її встановленню. Тому й тему створив в відповідному розділі.

 

2-3 камеры.( пластик, ж.б кольца и пр.) В первую стекает, оседает, поедается анаэробными бактериями, перетекает жидкая фракция во вторую камеру, оседает, поедается аэробными ( в случае аэрации) бактериями, перетекает через пузолан в дрен. траншею ( колодец) поедается аэробными( природными) бактериями и уходит в грунт. Ничего необычного. Все у всех одинаково.

 

Я не сантехник( если чего). Вы бы все таки поинтересовались вариантами.

 

Когда авто выбираете вы же изучаете тех.. часть. А септик посерьезнее выбор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є копанка, туди планую зливати очищену воду, щоправда не вирішив, що робити з водою взимку.

Тут виникає трохи проблема- що за копанка? Яке призначення, хто нею користується, чия вона, її площа і т. д.? Скидати воду у зимку не проблема, все передбачено і все робиться.

Тут про скид очищеної води мова, у звичайному септику вихід води, мяко кажучи не зовсім годиться для скиду у водойму, в якій можуть купатися діти, або ловитися риба.

В звичайний септик можна поставити компрессор від ЛОС, аератори. Вода стане чистішою. Засмучує рівень ГВ. Це ви кажете 1,5, щось мені здається, що у паводок там буде і меньше метра.

Є чудова компанія Нікос Буд. Вони у Білій Церкві клепають герметичні бетонні септики на 2 камери, як раз для таких випадків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут виникає трохи проблема- що за копанка? Яке призначення, хто нею користується, чия вона, її площа і т. д.? Скидати воду у зимку не проблема, все передбачено і все робиться.

Тут про скид очищеної води мова, у звичайному септику вихід води, мяко кажучи не зовсім годиться для скиду у водойму, в якій можуть купатися діти, або ловитися риба.

В звичайний септик можна поставити компрессор від ЛОС, аератори. Вода стане чистішою. Засмучує рівень ГВ. Це ви кажете 1,5, щось мені здається, що у паводок там буде і меньше метра.

Є чудова компанія Нікос Буд. Вони у Білій Церкві клепають герметичні бетонні септики на 2 камери, як раз для таких випадків.

 

Копанка моя. Викопав посеред городу, щоб підняти рівень навколо будинку.

Площа дзеркала - близько 3 соток. Рівень води - 1,5 - 2 метра від рівня грунту. Там де планую ставити ЛОС - ще близько метра підсипано. Ніхто там купатись не планує. Вода для риби та для поливу. Взимку копанка замерзає(верхній шар :)), тому питання, що робити з водою взимку :(

Про вироби НікосБуд почитаю, але все ж таки септик і ЛОС - різні продукти, чи. якщо я Вас правильно зрозумів, то за допомогою деяких "розширень" із септика можна зробити ЛОС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про вироби НікосБуд почитаю, але все ж таки септик і ЛОС - різні продукти, чи. якщо я Вас правильно зрозумів, то за допомогою деяких "розширень" із септика можна зробити ЛОС?

 

Вот видите, читать таки надо. :D Решать то вам.

 

1. Выгребная яма - велосипед.

2. Септик простой - москвич 412

3. Септик модерниз. - волга

4 лос - иномарка ( моделей много)

 

Соответственно и цена и обслуга и результат на выходе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 лос - иномарка ( моделей много)

 

Соответственно и цена и обслуга и результат на выходе.

 

От я й націлився на іномарку.. але Ягуари та мерси не потягну..

А от француз чи чех мені б підійшов ;)

 

От з вітчизнятого я читав про Оазис, щу щось типу Пежо(для мене) по аналогії з автопромом.

Але ж для того, що знати що це Пежо , а не Джілі - треба мати досвід в користуванні. В мене його й бути не може, але такий досвід має бути у сантехніків. Вони ж часто супроводжують свої роботи..

Змінено користувачем Leon
апд
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 лос - иномарка ( моделей много)

 

У нас Оазис-4. 2 года в эксплуатации. Периодически подсыпаем бактерии. Уровень грунтовых вод 3м, грунты-суглинок, глина. К ЛОС установлен колодец для сбора чистой воды и дренажное поле 9х3м. После первого года эксплуатации, очистили ЛОС от содержимого, ила нет. Очень довольны системой.

 

Добавлено через 2 минуты

Да, расход -около 60КВт электроэнергии+ бактерии 28 грн в месяц.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После первого года эксплуатации, очистили ЛОС от содержимого, ила нет. Очень довольны системой.

Добавлено через 2 минуты

Да, расход -около 60КВт электроэнергии+ бактерии 28 грн в месяц.

 

А зачем чистили? Ил как раз нужен. Это закваска.

 

60 квт как определили ? За год?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для очистки дна ЛОС от песка, который был в трубах, в канализационных колодцах. И для себя понять результат работы системы за год. Конечно ил в очень маленьком количестве был. Сантехники, которые откачивали, были удивлены чистотой содержимого. По паспорту потребление электроэнергии-60w. В месяц 42.2кВт.

 

Добавлено через 2 минуты

Это работа компрессора (воздуходувки).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. По паспорту потребление электроэнергии-60w. В месяц 42.2кВт.

 

Добавлено через 2 минуты

Это работа компрессора (воздуходувки).

 

Я на таймер поставил. 1 к 2 . Дабы продлить срок жизни компрессору. Уж лет 7 или 8 дует.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идея хорошая, не подумали. Работает по полной и на замену уже планировали купить новый на всякий случай.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас Оазис-4. 2 года в эксплуатации. Периодически подсыпаем бактерии. Уровень грунтовых вод 3м, грунты-суглинок, глина. К ЛОС установлен колодец для сбора чистой воды и дренажное поле 9х3м. После первого года эксплуатации, очистили ЛОС от содержимого, ила нет. Очень довольны системой.

 

Добавлено через 2 минуты

Да, расход -около 60КВт электроэнергии+ бактерии 28 грн в месяц.

 

А де Ви знаходитесь? Якщо Київська область, то можливо Ваші сантехніки і мені б змонтували систему.. :sorry:

Ви купляли Оазис з установкою, чи окремо?

 

пс. І, якщо не секрет, то в приватні скажіть, в яку цііну Вам вийшов Оазис з монтажем. А то може й чех не такий вже дорогий, як мені здалось.. Дякую

Змінено користувачем Leon
пс
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Київська область. На будівельній виставці в Єкспоплазі зацікавились системою, взяли координати, монтували сантехніки, які у нас працювали. 14000грн сама система+кураторський нагляд 2000 грн. Хоча робили своїми силами, куратор типу координував монтаж. Так що, вибачте, без координат. Вам потрібні грамотні сантехніки, витримати всі відмітки, Ваша присутність при монтажі і вивчення процесу очищення води.

 

Добавлено через 1 минуту

При курсі дол 8 грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зацікавились системою, взяли координати.

І навіть цих координат не залишилось? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спросбуйте пошуком Біотал, Топаз,

 

Добавлено через 1 минуту

Спросбуйте пошуком Біотал, Топаз, Еколайн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Підніму тему..

Хто має досвід установки такого септика?

Автономная канализация для коттеджей

материал исполнения - железобетон

(ПРИ ВЫСОКИХ ГРУНТОВЫХ ВОДАХ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...