Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дерев'яний "бамбетель"

AppleWhite

Рекомендовані повідомлення

Хто може виготовити такий "бамбетель" (без подушок)?

 

Все нібито нескладно, але є дві вимоги: щоб виглядав так само, як на картинці (за винятком відтінку дерева - це ми обговоримо окремо) та щоб не використовувалися жодні клеї та інша "хімія" (покриття буде олія-віск).

 

У крайньому разі можна без тріщин.

 

Київ.

129562151_a0774a6ca804db96efd64a9720df0d78(1).jpg.4b9394b56caaed46c78af71ac5195880.jpg

7407d46288c135e4aff1128711c3195d.jpg.ede9585cf8142ca36cb8e53e702aad59.jpg

84e339ccb9d404f284fd516295bdc86d.jpg.a930a1e6ddef724989abeae8279d2870.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто може виготовити такий "бамбетель" (без подушок)?

 

Все нібито нескладно, але є дві вимоги: щоб виглядав так само, як на картинці (за винятком відтінку дерева - це ми обговоримо окремо) та щоб не використовувалися жодні клеї та інша "хімія" (покриття буде олія-віск).

 

У крайньому разі можна без тріщин.

 

Київ.

 

> attachmentid=541937&stc=1&d=1482090804

Текстура дерева

P1010052.JPG.4850e51cbd88d5dc43a435c10158a207.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюю параметри:

 

Дуб (або ясен, якщо він підходить).

 

Точні розміри поки що не готова надати, але якщо просто щоб порахувати вартість, то, наприклад, довжина 250 см, глибина 90, висота 62 (може варіюватися, якщо у вас, наприклад, брус певних габаритів).

 

І щось я схиляюся до другого варіанта (тільки треба буде його трохи вищим зробити - як нормальний диван), тому прошу зацікавлених майстрів і його прорахувати, якщо не важко.

 

Пропозиції пишіть в особисті повідомлення, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

из сосны он получается не дешовым ,материал спицефический

 

из сосны ищё реально сделать ,из дуба всё будет в трещинах полюбому, и з годами только больше так как дуб долго сохнет

 

а такое изделия можно сделать из сухостоя или сырой древесины

 

 

сам вид мне нравиться себе сделаю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Для такой мебели есть уже готовые детали, дуб.

Какое сечение, состояние, стоимость. Интересуют буквально обрезки. Можно в личку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[FLOAT=http://www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=555928&stc=1&d=1489786742][/FLOAT]

[FLOAT=http://www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=555929&stc=1&d=1489786749][/FLOAT]

 

Замечательная идея, очень понравилось, надеюсь будет стоять в саду под кронами дерева.

 

Касательно визуализации которая на фото и сделать также - не получится )): Дерево живой материал и как оно себя поведет никто не знает, торцы могут треснуть а могут и нет, сделать такой эффект искусственно на столярном производстве близко к невозможному.

 

Можно долго рассказывать из чего и как лучше сделать, но мне идея

понравилась и я бы ее воплотил в жизнь.

 

Как я буду делать себе:

Материал: Сосна, строительный брус 200х200 и брус 50х150. Сырой. Обработка: фуганок, рейсмус, шлифовка 220.

Покраска: Масловоск - цвет орех в два слоя с промежуточной шлифовкой.

 

Сосну со временем будет крутить, рвать, лущить и т.д. Она будет сохнуть на жаре, вялится после дождя, промерзать пересыхать на солнце.

 

Через одно лето простоя нужно взять один литр холодного вина, наждак на поролоне зерном 150, мочалку и масловоск. Перетереть и перекрасить. И так я бы делал первые два три года в подряд, а потом раз в пять лет (кроме вина).

 

И где-то на третий -четвертый год мы получим такие-же рваные трещины как на визуализации, но мы с Вами настолько полюбим нашу бамбетель, что нам будет глубоко все равно похожа отделка на то что было когда то на фото или нет )))

 

А конструктивный внешний вид при таком изделии испортить очень тяжело.

208945786_.thumb.jpg.9a215c5f7dfd44621e5d6d82642b6374.jpg

untitled_18.thumb.jpg.dbf6b8d39ce546ba046e197b5e5033a7.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сделать такой эффект искусственно на столярном производстве близко к невозможному.

Не знаю, насколько близко вы знакомы со столярным производством? Но ничего невозможного нет.

P.S. Про литр вина понравилось.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюю параметри:

Точні розміри поки що не готова надати, але висота 62.

Для высоты в 620 мм, заготовка бруса должна идти с хорошим припуском на прифуговку углов,- как минимум 22см.

Такого сечения в продаже нет по определению.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

140+140 сечение , старый дубовый брус и доска дубовая ,L -2м. - 3200 гр. без доставки. Изделие будет иметь вид как на фото.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я думаю - че делать с балками, которые остались после работы кровельщиков?

 

нужно взять один литр холодного вина
и сыр не забудьте )))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за пропозиції та думки. Поки що я зрозуміла, що не готова на експеримент. Якби я бачила, що майстер уже робив меблі в подібному стилі, думаю, мені було б легше наважитися. Але коли бачу весь той псевдоампір (або навпаки, стиль "Кащєюшка" або "ізбушка на куріних ножках"), якого так багато можна знайти в інеті (зовсім не маю на увазі тих, хто писав у цій темі, бо не бачила їхніх робіт), то хоч би як мені присягалися зробити так, як на фото, - не віриться :)

 

З одного боку, я розумію, що, очевидно, покупцям саме таке й подобається. З іншого боку, я впевнена, що є попит і на більш стильні та сучасні меблі, і є вже виробники, які працюють, наприклад, у стилі лофт, але вони або не виконуюють індивідуальні замовлення, або беруть надто вже дорого.

 

Тож наразі тема неактуальна.

 

п.с. Рада, що кільком людям все-таки сподобалися ці ідеї. Хоча бачу, що всі звертають увагу тільки на першу модель, тим часом мені вже більше подобається друга, вона більше підходить для використання всередині будинку (між іншим, оригінал продається в США за 20 з чимось тис. доларів. Щоправда, це старий тик).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рада, що кільком людям все-таки сподобалися ці ідеї. Хоча бачу, що всі звертають увагу тільки на першу модель, тим часом мені вже більше подобається друга, вона більше підходить для використання всередині будинку (між іншим, оригінал продається в США за 20 з чимось тис. доларів. Щоправда, це старий тик).

 

Модели действительно интересные, но мало кто сможет и захочет заплатить за подобные изделия и половину от стоимости в США, даже с учетом подбора соответствующих материалов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можемо зробити такий "витвір", з обробкою воском + лляна олія. тел 097 9801435 Володимир
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...