Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Балансировка СО

Ky33ja

Рекомендовані повідомлення

Дуже просто - дивитесь в проект, там вказано % розкриття кожного контура. Рахуєте оберти, рахуєте "ціну поділки", виставляєте. Все.

Як, ви проект не робили?! Ну, тоді методом наукового тику... Тільки пам'ятайте, про інерційність. Результат побачите не зразу а за пару днів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увы проекта нет. А можно про метод "наукового тику" по подробней

 

Я так понял что крутить нужно болты под шестигранник, на обратке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К колектору подклчены и полы и радиаторы

На обратку каждой петли теплого пола поставить RTL вентиль в комплекте с термостатической головкой. А радиаторы отбалансировать при помощи пирометра, при условии, что на обратках каждого радиатора есть балансиры. Если нет то краны поставить или заменить.

 

Короче,нужно переделывать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что отрегулировать шестигранниками нереально?

Шестигранники где?

1. На радиаторах.

2. На колекторе.

3. ..................

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что отрегулировать шестигранниками нереально?

 

Я так понимаю что у вас регулировочный клапан для коллекторного блока (тот, который под шестигранник )на коллекторной балке?

Лучше всего - фото - в студию!

 

И собственно вопрос, что не работает что вы решили сбалансировать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, на колекторном блоке.

Решил, потому что пол в кухне слабо прогревается, а так как этот контур самый большой, думаю что вода туда слабо проталкивается. Оставшиеся контура примерно одной длинны.

Фото колектора виложу позней

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ky33ja, мля... Шукайте спецключ під ті білі гайки, що на верхный гребынці.

Тільки пора***те кількість пазів, бо різні бувають. І діаметр проконтролювати!

 

І батареї і підлоги від тої гребінки? А який клас батарей? Яка температура подачі з котла?

 

2all, про дротокрутів від електриків ми уже начитались :) А як таких тепловиків - сантехників називають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сверху это краны. ТП и батареи от одной гребенки. Температуру котла меняю взависимости от предпочительной в доме. С батареями проблем нет. ТП в кухне не единственный, есть и в прихожой и в ванной, с ними проблем нет - греют.

Я так понял гребенка сложена неверно. Делалась она 5 - 6 лет назад, а в этом году переселились. Сначала грел нормально, но когла открыл все батареи, так как стало холодней, пол стал прохладный.

А как можно модернизировать коллектор? В планах хочу доставлять ТТ котел...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для наглядности схема всей системы. Второй этаж не жилой, В подвале планируется установка ТТ.

То что у наших мастеров руки из жопы я и так знаю. лутше посоветуйте как зделать. Так как дом на етапе строительства, средств на глобальную переделку нет...

foto.thumb.png.cbedbf1095340504a2bfbbd380726fec.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукайте спецключ під ті білі гайки, що на верхный гребынці.

Навіщо?! То є зворотній колектор, там все руками відкручується. а от нижній шестигранник, от ним і балансують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

naupv, ключем краще. Особливо класно той ключ шукати :)

знизу бачу зглушки. в мысцях розходомырыв.

Звыдки ви взяли, що зворотка зверху? У мене от, знизу.

Яка рызниця яким краном балансувати? Хыба, верхны не мають захисту выд дурака ы балансування збити як два байти переслати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратка снизу.

Я понимаю что коллектор сделан неверно. Вопрос втом, можно ли что то сделать? Так как уже все трубы залито в пол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ky33ja, вірно - не вірно. поняття відносне. Зроблено ДЕШЕВО.

А, відновідно, є нюанси. Перший з них - обмеження Т подачі на пряму в підлоги.

В підлоги більше +45 не рекомендовано. Звідси питання про котел і Т подачі.

2, - чи вистачить +45 для батарей?

3, - балансувати просто але довго. котлом виводите до комфортної Т в найзимніших приміщеннях. Далі прикручуєте на гребінці ті приміщення в котрих загорячо.

Основне проблема - інерційність підлоги. Тобто зміни ви відчуєте за 1 - 3 доби.

Чи шестигранником чи кранами по суті без різниці. Краще шестигранниками (важче випадково розбалансувати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем ещё чревато использование такой зборки коллектора? А что скажете о подключение ТТ котла?

 

Добавлено через 8 минут

Ky33ja, вірно - не вірно. поняття відносне. Зроблено ДЕШЕВО.

А, відновідно, є нюанси. Перший з них - обмеження Т подачі на пряму в підлоги.

В підлоги більше +45 не рекомендовано. Звідси питання про котел і Т подачі.

2, - чи вистачить +45 для батарей?

3, - балансувати просто але довго. котлом виводите до комфортної Т в найзимніших приміщеннях. Далі прикручуєте на гребінці ті приміщення в котрих загорячо.

Основне проблема - інерційність підлоги. Тобто зміни ви відчуєте за 1 - 3 доби.

Чи шестигранником чи кранами по суті без різниці. Краще шестигранниками (важче випадково розбалансувати)

Спасибо, хоть чем тг порадовали, а то средств на переделку нет. Повторюсь, Тт котел (он в подвале будет) как лутшче подключить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лутьше, щоб ТТ підключав той, хто знає як то грамотно зробити. Він же вам пояснить чому так дорого і чому інакше не можна. Та чим ви ризикуєте якщо зробите інакше...

Перш ніж ТТ ставити, зробіть нормально те що є зараз. З ТТ такою гребінкою користуватись не можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратка снизу.

Я понимаю что коллектор сделан неверно. Вопрос втом, можно ли что то сделать? Так как уже все трубы залито в пол.

Есть понятие обратный коллектор и подающий. Внутри все сделано не одинаково (проходные краны). Коллектор с белыми колпачками это обратный, с латунными подающий. при установке ТТ котла, куда кипяток девать будете, в пол охлаждать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лутьше, щоб ТТ підключав той, хто знає як то грамотно зробити. Він же вам пояснить чому так дорого і чому інакше не можна. Та чим ви ризикуєте якщо зробите інакше...

Перш ніж ТТ ставити, зробіть нормально те що є зараз. З ТТ такою гребінкою користуватись не можна.

Я так понял коллектор переделывать нужно по любому? Мда... а что делать если все трубы залитые в пол?

 

Добавлено через 19 минут

Есть понятие обратный коллектор и подающий. Внутри все сделано не одинаково (проходные краны). Коллектор с белыми колпачками это обратный, с латунными подающий. при установке ТТ котла, куда кипяток девать будете, в пол охлаждать?

А почему охлаждать? А что тёплая вода из тт в подачу не идёт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

naupv, про выдмынносты не знав... В чому вони, детальныше можна?

 

 

Ky33ja, ТТ котел без правильноъ обвязки - бомба. Вын високотемпературний, інерційний і мало керований. Почитайте теорію. Всеодно вам прийдеться розбиратись...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...