Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Отопление дома 80 м помогите с выбором топки

Саня911

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток! Подскажите с выбором закрытой топки. Дом 82 м кв. Хотелось бы в две спальни завести РГВ отводы. Установить под окна электрические конвекторы, санузел, прихожая, кухня, установить теплый пол. На данный момент в доме газовое отопление:lol: Дом хочу утеплить полистирола 5~ой с наружной стороны, внутри пол и потолок тоже под утепление. Всем заранее спасибо! За фото извиняюсь, с телефона просто скинул:D

P_20170218_222203_1.thumb.jpg.8b4262702ff2ec0986a4da060707de19.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считая отопление, полУчите цифру общих теплопотерь дома. Топку выберите мощнее раза в полтора.

Утепление в 50 мм дает мало толку. По некоторым сообщениям - практически бесполезно. У нас минимум - 10 см, лучше 14-15 см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топок много которые обогреют и стартуют они от 300 енотов и выше. А какие пожелания в плане производителя
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топок много которые обогреют и стартуют они от 300 енотов и выше. А какие пожелания в плане производителя

 

Склоняюсь к jotul но не могу выбрать что бы не переборщить:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Склоняюсь к jotul но не могу выбрать что бы не переборщить:(

 

Ну так если jotul, то возьмите jotul i 18. Это правда не 300 енотов (как пишут), но зато хороший выбор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топок много которые обогреют и стартуют они от 300 енотов и выше. А какие пожелания в плане производителя

 

Сегодня ходил в салон предложили 520, типа на 80 ка.м как раз

 

Добавлено через 5 минут

Ну так если jotul, то возьмите jotul i 18. Это правда не 300 енотов (как пишут), но зато хороший выбор.

 

Не многовато на 80 кВ.м?:-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток! Подскажите с выбором закрытой топки. Дом 82 м кв. Хотелось бы в две спальни завести РГВ отводы. Установить под окна электрические конвекторы, санузел, прихожая, кухня, установить теплый пол. На данный момент в доме газовое отопление:lol: Дом хочу утеплить полистирола 5~ой с наружной стороны, внутри пол и потолок тоже под утепление. Всем заранее спасибо! За фото извиняюсь, с телефона просто скинул:D

Обратите внимание на ромотоп из серии динамик.( сталь 10мм И так далее. )

Или же наш производитель гаврилів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При должном утеплении дома до 12 Квт любая с водным контуром потянет 80 Кв.м Вопрос бюджета тут решающий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Склоняюсь к jotul но не могу выбрать что бы не переборщить:(

 

чтоб не было сауны а топка чугунная а не стальная можете посмотреть еще

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-2176-cbs?category_id=73

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/panorama-ni-25?category_id=59

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чтоб не было сауны а топка чугунная а не стальная можете посмотреть еще

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-2176-cbs?category_id=73

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/panorama-ni-25?category_id=59

Тоже достойный продукт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При должном утеплении дома до 12 Квт любая с водным контуром потянет 80 Кв.м Вопрос бюджета тут решающий.

 

Что посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что посоветуете?

 

Лично моё предпочтение топки стальные с кад више 80%. В ашем случее вам нужно номинал 6-7 квт 80кв. Желательно облицовку теплоёмкую. Но топка выше 80%. Модет быть чагунная но качественная. Но я себе дома буду ставить сталь. И наверное ромотоповскую топку или водяную гаврилов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем стальные топки выигрывают перед чугунными?

 

Мне нравиться то что с каждым днём производители улучшают показатели по кпд и конструкции. А чугунная как была 50 лет назад так и останеться. Мне это не интересно. Я любою сталь. Это чисто моё мнение и мой выбор. Я его сделал для себя. Если к примеру по чагуну то себе бы я взял кедди. Но сомневаюсь ,что у нас есть представительство на уровне,не слышал. Но сталь для меня сегодня в приорите. Также мне нравиться физические свойства метала. Я вообще люблю метал во всём ))). Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли вибирав топку, то Йотул здавався еталоном, потім зрозумів, що це вже міцний надійний перевірений середнячок в світі топок.

я відштовхувався від дизайну при виборі, чавунна мені ніяк не вписувалась, а стальні ідеально. з того, що дізнався, то стальні ні в чому не поступаються чавунним. тут справа смаку, якщо сучасний дизайн то стальна, якщо камінь цегла дерево лофт, то краще пасує чавунна, як на мене. Стальні варто розглядати від G&S, Ромотоп, Лєма, Хітце ну і далі по зростанню бюджету Аустрофлам, Шпатерм, Хокстер...

Водяна топка це найбільш комфортне тепло, але й найдорожче, тут сама топка дорожча, мінімум 1500 єнотів на автоматику і обвязку + топка +облицювання+труби+можливе гільзування= від 4000 тих же єнотів по мінімуму ( як тепла підлога з трубами грєбьонками котлом і т.д.). спєци можуть поправити, точніші цифри сказати.

Просто воздушка не самий приємний і здоровий спосіб. Як на мене, тут оптимально якусь комбіновану систему конвекція+акумуляція. більш гнучкий варіант, зможете направляти тепло, куди Вам більш потрібно в той чи інший момент, або накопичувати в кімнаті, де стоїть камін

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли вибирав топку, то Йотул здавався еталоном, потім зрозумів, що це вже міцний надійний перевірений середнячок в світі топок.

я відштовхувався від дизайну при виборі, чавунна мені ніяк не вписувалась, а стальні ідеально. з того, що дізнався, то стальні ні в чому не поступаються чавунним. тут справа смаку, якщо сучасний дизайн то стальна, якщо камінь цегла дерево лофт, то краще пасує чавунна, як на мене. Стальні варто розглядати від G&S, Ромотоп, Лєма, Хітце ну і далі по зростанню бюджету Аустрофлам, Шпатерм, Хокстер...

Водяна топка це найбільш комфортне тепло, але й найдорожче, тут сама топка дорожча, мінімум 1500 єнотів на автоматику і обвязку + топка +облицювання+труби+можливе гільзування= від 4000 тих же єнотів по мінімуму ( як тепла підлога з трубами грєбьонками котлом і т.д.). спєци можуть поправити, точніші цифри сказати.

Просто воздушка не самий приємний і здоровий спосіб. Як на мене, тут оптимально якусь комбіновану систему конвекція+акумуляція. більш гнучкий варіант, зможете направляти тепло, куди Вам більш потрібно в той чи інший момент, або накопичувати в кімнаті, де стоїть камін

Повністю згідний з вами. Для прикладу я користувався два роки повітрям. Але розібрав і на разі готуюсь до водяного. Система у мане буде складатися з гіпокауста, теплоємного облицювання,наставний або приставний теплообмінник водяний, а також відсічення гіпокаусту на щакритий контур конвекційний і переключання на конвекцію з автоматикаою на турбіну 560 м.куб. У мене просто канали залишилися. Також я турбіну монтую томумщо я її використовую в літку ,як провітрювання і "кондиціювання" будинку на охолодження по всім кімнатам. Але лежаночка буде полюбому мв яку я заведу інфрачервоний підігрів з датчиками. Ось так у мене буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повністю згідний з вами. Для прикладу я користувався два роки повітрям. Але розібрав і на разі готуюсь до водяного. Система у мане буде складатися з гіпокауста, теплоємного облицювання,наставний або приставний теплообмінник водяний, а також відсічення гіпокаусту на щакритий контур конвекційний і переключання на конвекцію з автоматикаою на турбіну 560 м.куб. У мене просто канали залишилися. Також я турбіну монтую томумщо я її використовую в літку ,як провітрювання і "кондиціювання" будинку на охолодження по всім кімнатам. Але лежанлчка буде полюбому мв яку я заведу інфрачервоний підігрів з датчиками. Ось так у мене буде.
в мене аж мозок закипів)) я ще не настільки розбираюсь в камінах, щоб це все поєднати в своїй голові :o. але із задоволенням подивився би як все це буде схематично виглядати або працювати в результаті
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене аж мозок закипів)) я ще не настільки розбираюсь в камінах, щоб це все поєднати в своїй голові :o. але із задоволенням подивився би як все це буде схематично виглядати або працювати в результаті

))) зроблю обов'язко поділюся та зроблю відео монтажу.

Змінено користувачем Asix555
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У родителей чугунная Коза К9 чугунная типа камин, на 12 кВ, как протопишь до утра чугуняка ещё тёплая, и в паре с кирпичным дисоходом внутри здания вообще сказка;) на века не прогорит в отличии от стали, правда вес дурной;)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене аж мозок закипів)) я ще не настільки розбираюсь в камінах, щоб це все поєднати в своїй голові :o. але із задоволенням подивився би як все це буде схематично виглядати або працювати в результаті

 

 

 

Добавлено через 2 минуты

У родителей чугунная Коза К9 чугунная типа камин, на 12 кВ, как протопишь до утра чугуняка ещё тёплая, и в паре с кирпичным дисоходом внутри здания вообще сказка;) на века не прогорит в отличии от стали, правда вес дурной;)

Не хочу спорить но сталь бывает разная. А печка чугунная это всегда красиво.

Змінено користувачем Asix555
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повністю згідний з вами. Для прикладу я користувався два роки повітрям. Але розібрав і на разі готуюсь до водяного. Система у мане буде складатися з гіпокауста, теплоємного облицювання,наставний або приставний теплообмінник водяний, а також відсічення гіпокаусту на щакритий контур конвекційний і переключання на конвекцію з автоматикаою на турбіну 560 м.куб. У мене просто канали залишилися. Також я турбіну монтую томумщо я її використовую в літку ,як провітрювання і "кондиціювання" будинку на охолодження по всім кімнатам. Але лежаночка буде полюбому мв яку я заведу інфрачервоний підігрів з датчиками. Ось так у мене буде.

Трохи не в тему. Купив Varia Bh на наступну хату (була нагода). Тепер теж дивлюсь в сторону водяного. Питання як до представника бренду: Ви монтували шпартерми з аквабоксом? Яка ваша думка про їхні теплообмінники і зв"язку Bh-aquabox?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи не в тему. Купив Varia Bh на наступну хату (була нагода). Тепер теж дивлюсь в сторону водяного. Питання як до представника бренду: Ви монтували шпартерми з аквабоксом? Яка ваша думка про їхні теплообмінники і зв"язку Bh-aquabox?

Надаль в шпартермі нічого не розумію. Ніколи не вивчав обладнання. Вам краще на шпартерм. Я від теплоємних камінів та кахлю. )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что посоветуете?

 

есть и стальные в таком ценовом сегменте данный продукт не плохо себя зарекомендовал Hitze например вот эти модели + на них до конца месяца -15% а для своих можно и:rolleyes:

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-hitze-albero-11-sh?category_id=103

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-hitze-albero-14kw-al14sv?category_id=103

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-hitze-albero-16kw-al16sh?category_id=103

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...