Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Gonchik

Пользователи
 • Постов

  2 140
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Gonchik

 1. Ну, що я і казав. Вже почув від кількох знайомих дівчат-жінок, що 01.10 збираються пересидіти за кордоном. Поки не проясниться що до чого. Ще - сьогодні був свідком проходження чоловіками призивного віку паспортного контролю. Був приємно здивований конструктивністю питань. Ніякого відфудболювання і формального відношення не зауважив. Питають по суті, відповіді слухають, задають додаткові, якщо це потрібно. Водночас при мені повернули дві машини з водіями 40-50. Причин не знаю.
 2. А тим часом ціни знову зросли.
 3. Жидівські реверанси. Я про подачу на ресурсах одного та іншого.
 4. Воно так, звісно. Прямих обмежень немає, але ми в Україні. Отже на пункті пропуску можуть попросити якусь довідочку з центру комплектування. А далі самі знаєте)
 5. Сама ж влада розхитує ситуацію) То виїжджали жінки медики без жодних питань, а тепер умовний легпром стопоритимуть.
 6. Я бачу, хочете, щоб партіотичні кобіти, викинули Вас слідом за Кирилом з нашої теплої ванни) А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее, смотреть могут не только лишь все. Мало, кто может это делать.(с)
 7. То була оперативна пауза.
 8. За останній місяць пару разів перетинав кордон. Нічого такого не помітив. Бачив, що чоловіків висажували з автобусів, але я ж не знаю, які у них підстави на виїзд.
 9. Питання: якщо з інвалілідом другої групи виїжджає син, чи не питають на кордоні, чому інваліда супроводжує саме дитина, а не інший близький родич (чоловік, наприклад). І другий момент - якщо потім інвалід повертається в Україну сам, або в супроводі іншого близького родича, чи не ставлять зайвих питань?
 10. Чуваку мало слави на цьому форумі. Сьогодні він почав і на фінансах розганяти про свій супертріп і про предків москалів. Коли вже знайдеться гайка з лівою різьбою ( там він bolt)?)
 11. Цього продавця вже не в одній темі просять свої рекламні слогани підтвердити розрахунками. Марна справа)
 12. І скільки ще виходили звідти окремі військовослужбовці срср. У мене сусіда з полону повертали, вже після «через мост».
 13. Вище дали посилання. Читати вмієте? є підставою, документи не забудьте)
 14. Поталанило. Я плавав те саме в 88-му, то один бутер раз на день давали, але можна було обміняти 0,7 білої на 0,5 чорної)
 15. Ніт. Ставай на облік за новим місцем проживання. Напевно з призовом повна срака і таким чином хочуть вирішити питання. За пару тижнів почнуть закручувати гайки.
 16. Canton вчора це вже вкинув. Перегортай і читай далі
 17. Писали, що чувак, який тікав, був у розшуку за крадіжку.
 18. А який взагалі прайс за норм пікап типу л200 з пробігом 200+? Хтось знає? 2000-2010? Бо те, що я бачу на європейських ліз. аукціонах якось дисонує з тими цінами, що мені називали хлопці і дівчата волонтери в черзі на Шегинях. Там праворульки переважно, та все ж. На Ріа - космос, як на мене, напевно попит формує ціну)
 19. Я лошара, заплатив 5%. Бо давно було)
 20. Це власникам БМв дають будматеріали б/у в якості подарунків, не плутайте)
 21. Довго-недовго, а купити електричку на фірму саме час)
 22. Моя донька вчора розповіла, що голандці цілком вірять, що москальскі танки можуть і до них приїхати. Підтримка поляків не в останню чергу продиктована сьрахом. Ба більше, не знаю як зараз, а в перші місяці війни у них намітилась тенденція переселення зі східних воєводств в західні і лише хвиля наших тимчасових переселенців стримує місцевий ринок нерухомості від падіння (-0.4% по Кракову не рахується).
 23. Не всім поталанило зрозуміти це до 24.02)
×
×
 • Создать...