Gonchik
Пользователи-
Публікації
2 652 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Gonchik
-
Так а що против? Вони якраз через корупцію і проти фасттреку. Чекають, поки подолаємо)
-
І це ви ще не харчовий технолог. У мене друг власник МК в вегетаріанці подався)
-
Ну по-перше та сама шия для оптового покупця далеко не 300. Далі - вакуумний масажер допоможе вмасувати 15-30% вологи. Більше того, після масажера і лопатка здаватиметься шиєю. Ще далі - втрата 40% - забагато. 30 максимум. Дрова оптом.
-
Та це вже давно всі зрозуміли) До речі, про польські проєкти. В Польщі проєкт - це набір документації, який був проданий конкретній особі і збудувати по ньому можна один раз. Тобто коли ти купляєш проєкт і хочеш його продати, то маєш піти до архітектора, той дати згоду. Тому по запиту тобі висилають увесь цей набір з підписом «зразок» по діагоналі аркушу. Немає хіба що проєктів комунікацій, будівельна частина практично вся, з перетинами вузлів тощо. Не дякуйте за лайфхак і не зловживайте)
-
Чому? Права з ДОСААФ-у і пломби з районної поліклініки?)
-
Не смію спитати) а Фискерс - це підсвідомість снікерс підтягує, чи то в множині?😂
-
Я з епіка клеї-цементи так і возив. На палеті між арками. А якщо ще на дах багажник, то і буса не треба.
-
Доблік максі - гарна машина. І тону везе, і 2 метри довжини. З 1.4 t-jet взагалі супер.
-
От колись і я так вирішив, і прибрав те заглиблення. А місце виявилось вітряним і за роки проживання так задовбало ловити ті двері, що наступний проєкт свідомо вибирав без дверей на пласкій фасадній стіні. Плюс стіна була південною і накладка дверей постіно вигорала, хоча і брав варіант який не мав би вигорати. Якщо що - нікого ні за що не агітую, просто обставини бувають різними.
-
Так тож біток, а не Черокі. Менти ж теж різницю розуміють.
-
Цікаво, яким вийде у wv сетап hev, анонсований цьогоріч для гольфа і нового т-рока. Іздив на гольфі etsi - так собі, не чую такого впливу майлда, як на дизельному хс60. Там майлд прямо таки змінює характер авто. На міських швидкостях 2.0д хс60 з майлдом живіший, ніж трилітровий дизель на макані, як не дивно)
-
Однокласники tiguan, rav4 -1.6, id4-2+. Ніфіга собі «приблизно») І ці кг реально відчуваються попри нижчий ценр ваги. У мене двз 1.9, електричка 2.2. Потім сідаєш в пузотерку типу гольфа і прозріваєш від того, як воно рулиться зі своїми 1.3т)
-
Ну Форд це більше американська історія. Там і hemi повернули на конвеєр. Гольф і т-рок це про нас. Цей сетап буде на всіх дешевих моделях концерну згодом. Я, чесно кажучи чекав цього. etsi (1.5 з майлдом) якось не вразив ні поведінкою ні витратою. Хоча інколи майлд прямо таки змінює враження від авто (дизельний xc60 з майлдом на міських швидкостях відчувається дуже жвавим).
-
Ну що ж) Фольксваген, який пролюбив все що можна було, таки вирішив заскочити в останній вагон, і розробити hev версії. Поки що для гольфа і т-рока. Це не кажучи про фізичні кнопки на новому id3. Таки перспектива скорочення тисяч робочих місць і продажу виробничих потужностей китайцям протвережує😅
-
news.infocar.ua/chery_ta_geely_planuyut_perevershyty_hibrydy_vid_toyota_188244.html#google_vignette Цікава тенденція.
-
Одна біда цього пріусу - після нормального авто в ньому не будеш їздити. Варіатор далі виє, шумка далі відсутня як така. Після сх4 можна)
-
Звісно, що не можна. Я на своїй 570-й на дровах вже двічі міняв обмежувач дров і верхній зуб від перегріву. Думаю, що вугіллям вбʼєте всю внутрішню камеру. Справа Ваша, звісно. Якщо після цього хочете дивитись на деформовані внутрішні деталі, то вперед.
-
Якщо пошукати, то і зараз можна купити нове авто, двигун якого зробить 300+ без капіталки. Але, на жаль, лише в нижньому сегменті ринку, і, боюсь, з нашим європейським вектором це протриває недовго. А далі - алюмінієві блоки з напиленням замість гільз, гібриди з відмиканням половини циліндрів і решта чарівних винаходів, що мають на меті лише одне - вкластись в євронорми.
-
Що ми маємо на увазі коли говоримо про сучасний ДВЗ? Двигуни, які сходять з конвеєра зараз, чи ДВЗ авто, які зараз можна купити в нормальному робочому стані? Маю в полі зору доволі багато авто з пробігами 250+, де про капіталку навіть мови нема. В основному дизельні.
-
Можна розлогіше? З чим порівнювали Ваші гості, в яких режимах експлуатуєте?
-
Якщо ручка в склі - раджу купити нові дверцята в зборі. Нові, такі, де ця ручка вже в металевій рамці. Думаю, що тріщина пішла від ручки. Скажіть, якщо в інший спосіб. По суті це конструктивний прорахунок Нордпейса, який вони визнали непрямим шляхом, змінивши конструктив дверцят. Заміна скла, ба більше його виготовлення, вважаю недоцільним.
