Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Gonchik

Пользователи
 • Публікації

  2 196
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Gonchik

 1. Прошу поради в наступній ситуації: - до початку повномасштабного вигнав стіни, минулого літа армопояс. Цього планую літа фронтони і дах. Сам знаходжусь далеко від обʼєкта, контролювати процес не можу. Спорудження армопояса в дистанційному форматі показало всю недосконалість цього дистанційного керування. Але і не накриті стіни третю зиму не стоятимуть, ба більше ліс також був куплений до війни. Було прийняте рішення спорудити кроквʼяну конструкцію і накрити тимчасовим накриттям до кращих часів. Власне зараз стоїть питання яким саме матеріалом. Двоскатний, тридцять градусів, 380 квадратів.
 2. Так, ганяє. Амплітуда невелика. Але якщо немає фіксатора посередині, то доводиться блокувати механічно ( у мене був засув). Це напрягало. Була автоматика somfy
 3. Замінив розпашні на відкатні. Сказати, що задоволений - нічого не сказати. Економія місця, вітром не ганяє створки.
 4. Облаштування кроквʼяної системи даху (двоскатний). Окремо і в комплексі з криттям металом.
 5. Прийшли Кіхот з Санчо, похизувались своїми надбаннями. Хто пʼєцом за 3к, хто другим світлом. Висловили недовіру людині, котра змонтувала не один десяток топок і печей, і зробила правильне (на мою скромну думку) порівняння каміну з топкою і кОзи. Пішли. Дівчата, агов, як ви допомогли ТСу в виборі? «Мене не цікавлять каміни взагалі»))) Пані, то що Ви в такому разі робите в темі Kawmet w16? -Ты как здесь оказался? -стреляли…
 6. Дімаф пише про гофру. Гофра гірший варіант для розводки, ніж гладкі трубопроводи, оскільки сповільнює рух повітря. Хоча 7 метрів забагато для непримусової подачі і так.
 7. Гарна штука, щоправда не дешева, три євро. Людині з Волині простіше купити умовний hark за 1 тис з тими самими характеристиками і тішитись. Мій тесть hark roma ганяє в хвіст і в гриву вже 10 років. Шамот товк пару разів. Без проблем міняв потрібну деталь. Можна знайти навіть з талькохьоритом. m.olx.pl/d/oferta/kominek-wolnostojacy-hark-44-gt-CID628-IDX67Yx.html
 8. З останньою тезою погоджуюсь. Якось мало відгуків. Приклад з одеською Аквою не надихає. Хоча, якщо радять перевірені роками монтажники, як пан Микола, то я б довірився. Kawmet цей - старий конструктив в новій обгортці. Для нормального функціонування системи чистого скла треба докупити якусь приблуду. І при цьому лишається приплив через попельник. Нормально працювати це не буде. Повноцінної внутрішньої камери немає, лише пластина на задній стінці.
 9. «Зовсім маленькими», «вальмовий з зозулями». Исключение лишь подтверждает правило. Але я не сперечатимусь далі. Не виходить, так не виходить. Бажаю кожному прийняти правильне саме для нього рішення і довгі роки тішитись результатом.
 10. Ніт, вже рахували. Оздоблення фронтонів зводить цю економію на нівець. Хоч і будую двоскатний. Просто подобається.
 11. Ну, напевно, пан має на увазі, що вартість утеплення по кроквах і по перекриттю першого поверху настільки відрізняються по вартості, що краще плюнути на ту додаткову площу)))
 12. На мою думку за такі речі:подача в топку повітря для горіння зовні. Подача повітря зверху на шибу, щоб скло якомога довше лишалось чистим. Герметичність. Якісна внутрішня камера. Наявність асортименту додаткових виробів саме до цієї топки. Високий ккд.
 13. Мені колись один чоловік, що перевіз через західний кордон якщо не тисячі, то точно сотні камінних топок, різних брендів, Йотул, Шпатерм тощо, сказав, що собі взяв би інвікту 700. Мовляв, навіщо платити більше. Казав, що невеликі допрацювання роблять цю інвікту цілком прийнятним варіантом. Щось там говорив про ущільнення дверей, ще про якісь моменти, не памʼятаю вже. Я його ідею до кінця не поділяю і вважаю, що за добру топку переплатити таки має сенс. Якщо можете собі це дозволити.
 14. В сенсі “міряла»? На нокіані індикатор зносу є
 15. Додам лише, що й інженери теж не зацікавлені в тривалій і безпроблемній експлуатації своїх витворів. Забитий egr, наприклад, не гарантійний випадок, списується на неякісне пальне.
 16. Ну типу він ці 3500 км подолав за 375€. Напевно розраховує продати там сексіка, чи що)))
 17. Там четверте покоління можна поставити, якихось дуже великих грошей не коштує. Так, за кордоном поставити - рази в два дорожче. У мене електричка і дизель, їжджу взагалі мало. Якби довелось робити суттєві кілометражі Європою, то замінив би трилітровий сув на якийсь хетч с-класу з 1.6 дизелем, бо під гбо зараз і мотора толком не знайдеш. З останніх безпроблемних (відносно) турбобензів з гідріками то t-jet хіба що на спадає на згадку.
 18. Ну то хто заважав поставити на сузукі lpg? Мав би співставну з електричкою витрату €/100 км
 19. І що так плющить нашого пошановувача шарових берлінок і кінескопічних телеків?) Скучив? Не встидайся, пиши в приват, поспілкуємось. Мені теж не по шерсті, що глобал блю шматок такс фрі відкушує)))
 20. Не смію спитати) 1. Ви не брали монтажного комплекту ( валики з вати і комір з церати по периметру)? 2. Якщо до цього не монтували мансардних, то чому було не взяти представника виробника вікон для інструктажу/нагляду?
 21. І ще там місце на штору біля вікна лишити треба. Але на дідька воно там кому те розставляння меблів і моделювання проходів потрібне? Сказав - не треба зайвого простору, значить не треба. Може там і ліжко 1400 шириною нормально сприймається. Люди ж різні)
×
×
 • Створити...