Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Термоголовки на радиаторах свистят

avtul

Рекомендовані повідомлення

А чому ніхто не порадив ТС зменшити температуру теплоносія? Шум же не постійний - виникає більш за все через закриття більшості термоголовок при перегріванні теплоносія вище необхідної температури.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому ніхто не порадив ТС зменшити температуру теплоносія? Шум же не постійний - виникає більш за все через закриття більшості термоголовок при перегріванні теплоносія вище необхідної температури.

 

Ага, лечим головную боль отсечением головы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труби ж не мінялись. Зняли атмосферний котел з насосом Wilo (2480 / 2750 / 2840 rpm) і повісили конденсаційний з насосом Grundfos (4230-5288 rpm).

 

Доречі, зазвичай насоси конденсатників більш продуктивні, ніж в атмосферниках та турбінниках (пов"язано з принципом роботи конденсатника). На конденсатних котлах великої потужності (60кВт і більше) взагалі дуже рідко обходиться без гідравлічної стрілки саме через неспроможність швидкого відведення тепла від котла під час його запуску напряму в систему опалення (у Вісмана так точно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На конденсатних котлах великої потужності (60кВт і більше) взагалі дуже рідко обходиться без гідравлічної стрілки

 

У мене 32 кВт (програмно знижений для СО до 19 кВт) - гідрострілки нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, в доках на Ваш котел вказано про наявність автоматичного байпасу. Можливо проблема з повітрям в рідіаторах?

www.baxi.ua/assets/files/Specifications/Model_Range_UA14/LUNA%20Platinum.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в доках на Ваш котел вказано про наявність автоматичного байпасу. Можливо проблема з повітрям в рідіаторах?

 

Якщо байпас автоматичний, то я нічого не зможу ним регулювати ?

Повітря - не думаю, випустив все, перевіряв всі крани Маєвського, в т.ч. на гребінці ТП + запускав два рази програму випуску повітря на котлі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо байпас автоматичний, то я нічого не зможу ним регулювати ?

Повітря - не думаю, випустив все, перевіряв всі крани Маєвського, в т.ч. на гребінці ТП + запускав два рази програму випуску повітря на котлі.

 

а якщо підвищити тиск в системі до 2.8 бар - теж шумлять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо підвищити тиск в системі до 2.8 бар - теж шумлять?

 

Не пробував. На холодну: 1.2, зараз при 45 град подачі - 1.7. При старому котлі був максимум 2.2 - не шуміло, взагалі не шуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...