Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Монолітний пояс під панелі перекриття по ГБ

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Ну і залишається питання чи можна просто укладувати арматуру в товщу бетону чи обов"язково крутити рамки з 6мм ?

Якщо рамки не виконують несущої ролі - то можна як завгодно, аби арматура опинилась там де повинна бути, при тому щоб бетон був монолітним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні про яке а240с і мова не йде, тіки а400с? Якщо 4 нитки, то брати 8мм, 10 чи 12 (про найміть конструктора не кажіть, краще варіант з запасом типу 12 мм). Ну і залишається питання чи можна просто укладувати арматуру в товщу бетону чи обов"язково крутити рамки з 6мм проволки?

Мені важко щось сказати без планів хоча б. Або хоча б габаритів будинку. Щоб ви розуміли, армопояс то така штука де (крім випадків перемичок) де ніхто не знає чи буде працювати поздовжня арматура взагалі. А якщо буде, то коли і наскільки. Тому приймається все на розсуд здорового глузду конструктора у відповідності до грунтів, фундаментів, відношення габаритів до висоти та плану. Звичайно це 4-6 Ø10-12А400С. Ну у всякому разі в мене.

 

П.С. Глянув оком вашу тему. Є пропозиція зробити як ми колись робили на одному об'єкті. У вас блок 500мм. Кидаєте блок на ребро ззовні. Лишається 300мм на утеплення (50мм) та армопояс всередині(250мм). Бетон зсередини буде видно. По висоті можна зробити десь 250-260мм армопояс + до 20мм шов під панелі +220мм панелі. Тоді і армопоясу багато, і утеплення є, і U-блоків не треба. Щоправда треба опалубку. Та її можна закріпити шпильками до зовнішнього блоку. А при потребі U-блоків вони легко випилюються зі звичайних хоча це потребує роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені важко щось сказати без планів хоча б. Або хоча б габаритів будинку. Щоб ви розуміли, армопояс то така штука де (крім випадків перемичок) де ніхто не знає чи буде працювати поздовжня арматура взагалі. А якщо буде, то коли і наскільки. Тому приймається все на розсуд здорового глузду конструктора у відповідності до грунтів, фундаментів, відношення габаритів до висоти та плану. Звичайно це 4-6 Ø10-12А400С. Ну у всякому разі в мене.

 

П.С. Глянув оком вашу тему. Є пропозиція зробити як ми колись робили на одному об'єкті. У вас блок 500мм. Кидаєте блок на ребро ззовні. Лишається 300мм на утеплення (50мм) та армопояс всередині(250мм). Бетон зсередини буде видно. По висоті можна зробити десь 250-260мм армопояс + до 20мм шов під панелі +220мм панелі. Тоді і армопоясу багато, і утеплення є, і U-блоків не треба. Щоправда треба опалубку. Та її можна закріпити шпильками до зовнішнього блоку. А при потребі U-блоків вони легко випилюються зі звичайних хоча це потребує роботи.

 

Я у блоки не купуватиму

Робитиму так

Половина 375го, тобто 185мм, потім 40 чи 50мм пінопласту пояс 165 чи 175мм відповідно пояс та 100 мм газоблок. Висота 200мм на перемичках і 170 мм на поясі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...