Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте котел для нашого будинку

serg9

Рекомендовані повідомлення

Прийшов час в нашій будові обирати котел.

Зараз в процесі внутрішніх ремонтів, потрібно буде взимку підтримувати в будинку плюсову температуру.

Чесно скажу, почитав по форуму багато тем, але якогось остаточного рішення для себе не прийняв. Можливо зможете порекомендувати і я визначуся з варіантом тут?

 

Ітак, будинок на 2 поверхи, цегляний, стіни в 1,5 цегли, планується утеплення 100 мм мінеральною ватою. перекриття 2 поверху - дерев"яні балки, утеплено ватою 200мм. Зверху холодний чердак. У вікнах 2*камерний склопакет.

Загальна площа будинку 235 м.кв., це включаючи гараж, підсобне приміщення (в яких я теж дав по 1 радіатору на всяк випадок). висота приміщень 2,70м.

на першому поверсі тепла підлога 45 м.кв. і на другому поверсі тепла підлога 26 м.кв. розводка опалення двохтрубна, на 1 поверсі з паливної кімнати розведено 2 гілками (на праву та на ліву половину), на 2 поверх піднялася 32 труба і теж розгалужилася на 2 гілки. в кожній кімнаті є радіатори (стальні) з термоголовками, розраховував не впритик, а трохи з запасом. кімнатного термостата немає.

в будинку 3 санвузли і кухня.

є окрема паливна кімната 4 м.кв., де є змуровано 2 димоходи 25*25 (у випадку котла на твердому паливі) і 12*25см (для газового котла). обидва не гільзовані, будуть гільзуватися при потребі. до вулиці від місця розміщення котла 1,5м (на випадок котла не димохідного).

в залі встановили камінну топку з розводкою теплого повітря у спальні кімнати. тому котел на твердому паливі наразі не розглядаю.

хочу котел для роботи на газі + бойлер для запасу гарячої води.

прошу, порадьте, який котел та бойлер мені придбати, щоб було оптимально для мого будинку. у цінах десь 1-1,5 т.євро можна знайти щось підходяще?

принцип роботи (конденсаційний чи турбований), димохідний чи з вихлопом на вулицю, потужність, розміщення (підлоговий чи навісний) ?

п.с. читаю написане мною і спостерігаю, що написано не ідеально в технічному плані, але сподіваюся що висловився зрозуміло і зможу з вашою допомогою прийняти правильне рішення. при потребі вказати ще якісь дані я доповню.

дякую.

Змінено користувачем serg9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є окрема паливна кімната 4 м.кв., де є змуровано 2 димоходи 25*25

4м2?

Т.Т. котел можете не планировать, места мало. При выборе газового котла оттолкнитесь от наличия сервиса.

Лично мне нравится Будерус 172 с бойлером Дразица.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну твердопаливний і не планую.

доречі, котел можна встановити і підлоговий і підвісний. який з них краще розглядати, теж хотів би почути.

конденсаційний чи турбований?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну твердопаливний і не планую.

доречі, котел можна встановити і підлоговий і підвісний. який з них краще розглядати, теж хотів би почути.

конденсаційний чи турбований?

Я уже написал какой котел мне нравится. А вот мат.часть у вас хромает, все конденсационники турбированные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей 31, мабуть, у ТС нема певності, що саме ставити - конденсаційний або турбо...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей 31, мабуть, у ТС нема певності, що саме ставити - конденсаційний або турбо...

На то оно и форум. Поможем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мабуть я дійсно неправильно висловлююсь.

мова йде про те, конденсаційний чи звичайний (не знаю, як його правильно назвати) котел варто обрати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

serg9, ви не даєте потрібних вихідних даних... не ясно які батарейї і як вони розраховувались по відношенню до тепловтрат. Не зрозумілий їх тип, клас. Не ясно як організовано (чи заплановано) ролзділення контурів батарей та підлог. Не видно цифр тепловтрат будинку (* вати на перекриття замало... Навіть 20 маловато. Рекоендовано 25 - 30 см).

Конденсатний котел єфективний на низьких температурах (до +45). На вищих він матиме ККД як у звичайного котла і лише залишиться ціна конденсатника...

Конденсатники стартують з вашого бютжету. Зі звичайними - матимете де розвернутися. Для початку визначіться що вам треба на подачі по температурі. І з потужністю котла. Тобто, почніть хочаб з приблизного розрахунку тепловтрат онлайн калькуляторами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

serg9, ви не даєте потрібних вихідних даних... не ясно які батарейї і як вони розраховувались по відношенню до тепловтрат. Не зрозумілий їх тип, клас. Не ясно як організовано (чи заплановано) ролзділення контурів батарей та підлог. Не видно цифр тепловтрат будинку (* вати на перекриття замало... Навіть 20 маловато. Рекоендовано 25 - 30 см).

Конденсатний котел єфективний на низьких температурах (до +45). На вищих він матиме ККД як у звичайного котла і лише залишиться ціна конденсатника...

Конденсатники стартують з вашого бютжету. Зі звичайними - матимете де розвернутися. Для початку визначіться що вам треба на подачі по температурі. І з потужністю котла. Тобто, почніть хочаб з приблизного розрахунку тепловтрат онлайн калькуляторами.

 

Ого, в запитаннях ви написали всього декілька речень, а щоб знайти на них відповіді, потрібно перелопатити інформації на декілька томів. я розумію, що маючи відповіді на всі ці запитання, ми отримуємо відповідь по потужності котла, але ж скільки цих відповідей мені ще потрібно знайти.....:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу, порадьте, який котел та бойлер мені придбати, щоб було оптимально для мого будинку. у цінах десь 1-1,5 т.євро можна знайти щось підходяще?

Берите конденсационный с погодозависимой автоматикой и будет Вам счастье. Даже если просчет вашей системы был сделан под высокотемпературный режим - расчет делают под температуру -20. У нас такое бывает недели 2 в году. Эти две недели у нас котел и будет работать как обычный. В остальной период времени необходимости в высокой подаче не будет (погодозависимка сама подстроится под нужный режим и понизит подачу). В итоге у нас и экономия от использования конденсационного котла + экономия от погодозависимки.

По котлам с точки зрения надежности намного лучше напольные, но в 1,5т вместе с косвенником не впишитесь. Если решите увеличить бюджет посмотрите на Protherm Bear Condens (почти копия Vaillant VKK exclusiv, а они зарекомендовали себя очень хорошо, теплообменник почти не требует обслуживания) - в 2т с косвенником и погодозависимкой можно попробовать уложиться.

Из настенных так чтоб вложиться в бюджет тот же протерм посоветую. Рысь конденс + бойлер косвенник + погодозависимка в диапазоне 1,1-1,4 в зависимости от мощности котла и объема бойлера.

В первую очередь Вам нужно определиться с мощностью котла, чтобы не переплачивать за котел завышенной мощности.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

а можете прокомментировать вариант Viessmann Vitodens 111-W 26 kW ?

вроде как встроенный бойлер, должен получиться дешевле косвенника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вроде как встроенный бойлер, должен получиться дешевле косвенника.

Не дешевле и менее надежно, но проще с точки зрения монтажа и экономии места.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

економия места не столь важна. в котельной комнате вполне уживутся и котел и бойлер. важно принять правильное решение, купить и все правильно организовать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

економия места не столь важна. в котельной комнате вполне уживутся и котел и бойлер. важно принять правильное решение, купить и все правильно организовать.

В таком случае лучше связка одноконтурный котел + косвенник. Могу подобрать несколько вариантов, а там для себя будете определяться (телефон в личке).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

не подскажете, где почитать адекватное мнение про Protherm Lynx Condens 30 MKO?

заинтересовал такое котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повторюсь с вопросом.

либо же кто и что может сказать насчет качества и прочих характеристик етого котла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну посоветовали такой котел. вроде вижу здесь их рекомендуют по форуму.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ребята, я не знаю, то ли я вопрос задать не умею, то ли еще что, но всегда в своих темах тяну ответы чуть ли не клещами :)

в других темах смотрю, люди охотно что-то советуют, а в моих - 2 слова и хватит.

неужели и впрямь нечего посоветовать? вроде уже спросил про конкретную модель, и все равно - либо ничего, либо пару слов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ребята, я не знаю, то ли я вопрос задать не умею, то ли еще что, но всегда в своих темах тяну ответы чуть ли не клещами :)

в других темах смотрю, люди охотно что-то советуют, а в моих - 2 слова и хватит.

неужели и впрямь нечего посоветовать? вроде уже спросил про конкретную модель, и все равно - либо ничего, либо пару слов.

потому что котел относительно свежий, вышел на рынок год-полтора назад. что по нему можно сказать, если его год как пользуют только?

я например его в деле не видел, внутрь не заглядывал и не разбирал, поэтому ничего конкретного сказать не могу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

свій вибір зупинив на наступному комплекті :

1. Одноконтурний котел Viessmann Vitodens 100-W 26 кВт з комплектом коаксіального димоходу (коліно 87º та прохід крізь стіну з трубою «холодна зима») - B1HC299.

2. Датчик температури ємнісного водонагрівача - 7179114.

3. Бойлер Drazice OKC 200 NTRR/BP.

якось так....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свій вибір зупинив на наступному комплекті :

1. Одноконтурний котел Viessmann .....

Кхм. А как сервис будете решать? :D

 

Я бы рекомендовал Вайлланты или Будерусы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что у Виссмана с сервисом такого нерешаемого?

Плохая репутация. Но это в нашем регионе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...