Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зашити пдлогу на горищі?

interdalnoboy

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь-ласка. На горищі балки через 80см, між ними поклали 20см мінеральної вати, зверху її накрили мембраною. Хочу зашити верх так щоб можна було вільно ходити. Було дві ідеї - зашити шальовкою 25кою або листами ОСБ 10мм. Але боюся що ОСБ буде прогинатися під ногами потім, а дошка важка не така зручна у роботі. Що ви можете порадити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка. На горищі балки через 80см, між ними поклали 20см мінеральної вати, зверху її накрили мембраною. Хочу зашити верх так щоб можна було вільно ходити. Було дві ідеї - зашити шальовкою 25кою або листами ОСБ 10мм. Але боюся що ОСБ буде прогинатися під ногами потім, а дошка важка не така зручна у роботі. Що ви можете порадити?

 

Так хіба ОСБ легше за дошку:)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОСБ рівніше :), але боюся що буде прогинатися. Ідеальний варіант - це дошка через 1, а поверх неї ОСБ, але це виходить за рамки бюджету у 10к грн

 

Добавлено через 2 минуты

Яка мінімальна товщина дошки має бути, щоб вона не прогиналася під ногами при прольоті 80 см? Читав що у жиле приміщення треба від 40мм, а на горище 20-ки не вистачить?

Змінено користувачем interdalnoboy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У себе стелив 30 * 150 (залишки облатування) особливо не прогинається.

Чи не байдуже на горищі прогин? Не часто ж там ходити. Аби не зламалась і не проламати стелю.

 

Можна взяти не обрізну настелити чи залишки після опалубки. Вимоги для горища мінімальні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я кий у вас проліт між балками? 60, 80 чи 100 см?

 

Добавлено через 47 секунд

Чи не байдуже на горищі прогин?

 

Аби не зламалась і не проламати стелю

От за цетеж переживаю. Чи не зламається 25-ка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

interdalnoboy, 800 чи 870 мм.

У мене воно по затяжці даху (мансарда). Прибивав кожну (не знаю нафіга), зате не давав антивібраційних вставок поміж затяжку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка мінімальна товщина дошки має бути, щоб вона не прогиналася під ногами при прольоті 80 см?

Толщину надо выбирать 1 к 20. То есть, если пролет 80см, то толщина доски должна быть 4см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серж 30, 40 мм для горища? Куди двіччі на рік залазять закинути непотріб?

Ну, гаразд, як скажете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серж 30, 40 мм для горища? Куди двіччі на рік залазять закинути непотріб?

Ну, гаразд, як скажете.

Согласен, много. Но! Вы же попросили указать размер доски которая не прогибалась бы под ногами. Вот я и указал. И второе: ОСБ зашивать не торопитесь, продумайте вентиляцию балок, иначе в конце зимы вата плавать от влаги начнет. С доской проще ее можно набить с зазором.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи не зламається 25-ка

Не сломается. Ну, прогибаться немного будет, но на чердаке прогиб даже на сантиметр вряд ли значим. А при таких вводных и его не будет (миллиметров пять-шесть может быть).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...