Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вступил в силу Закон 2119-VIII О коммерческом учете...

Vladdi

Рекомендовані повідомлення

Друзі, у зв'язку із публікакцією Закона України 2119-VIII "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2119-19 пропоную обговорити актуальні питання. Наприклад, журналюги насамперед обговорюють тему щодо розподілу вкраденої нечесними споживачами частки води між всіма мешканцями, а мені впало в око інше - облаштування будинків приладами комерційного обліку (загальними) за рахунок споживачів у безумовному порядку. Враховуючи вартість, наприклад, систем обліку у десятки тисяч гривень, я не заздрю тим, у кого цих приладів немає... Є також інші питання - наприклад, де ця методика розподілу обсягів, про яку йде мова у величезній та місцями розпливчастій статті 10 цього Закону? Мова, вірогідно, іде про методику, яка має бути видана НКРЕКП? Але я не пам'ятаю такої - чи я чогось не знаю? Може хтось із юристів нас всіх проконсультує - тема стає гарячою, особливо, коли люди отримають зовсім інші рахунки.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Добрый день. Напишу сюда. Буквально вчера обнаружил в почтовом ящике вот такое письмо. Первая реакция, что какая-то глупость, ведь в нём речь идет об установке узла коммерческого учёта в индивидуальный жилой дом, у которого один владелец и уже установлен обычный водяной счетчик, или, как я уже сейчас понимаю, распределительный узел учёта. По факту, даже не знаю у кого поинтересоваться, что делать? Мозгами понимаю, что индивидуальный жилой дом с одним вводом воды и установленым счётчиком ничем не отличается в этом плане от обычной квартиры, но в Законе явно нигде не указано, что речь идет о многоквартирных домах. В Законе прямо указана цель: счётчики должны быть у всех. Вопросов нет, но, повторюсь, у меня счётчик есть. Видимо наши орлы решили поиграть в интересную игру "А вдруг". Может уважаемые форумчане подскажут чего по этому поводу. Спасибо.

979626646_.thumb.jpeg.830b220dbd91c092cd611c2f7be4bf4d.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...