Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vladdi

Пользователи
 • Публікації

  3 943
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача Vladdi

 1. Як то кажуть, ці сподівання та Б..гу у вуха. Будемо сподіватись, що вдасться хоч забезпечити більш-менш стабільний рух військових вантажів. Все інше може й почекати. Я особисто не дуже вірю, що цих рагулів вдасться вгамувати, вони б'ють у вразливу больову точку. Теж, сучари, не блокують урядові квартали, люмпени хєрові.
 2. Ну, не зовсім так, з розповідей тих, хто там був, попитом користуються розміри від щура та більше. У дрібного миша їсти нічого, поки обдеруть, поки приготується, то майже самі кістки залишаються, а не почистити та не прожарити не можна, бо потенційно небезпечне.
 3. Шкодую, що завівся, але не зміг втриматись. Чергове лайно та вкид від нікчемного втікача-ухилянта. ФСБшний троль, який жодного робочого бліндажу особисто не бачив та ніколи не жив у польових спорудах. Втік з першими пострілами а тепер своє засохле лайно закидаєш у форум. Запам'ятай - польові миші з настанням перших же холодів лізуть в будь-яку споруду, яка тепліша за довкілля. В тому числі і в будинки. Восени в хатах в кожному селі теж є завдання полювання на таких прибульців. Що вже й казати про бліндажі та окопи. У випадку відсутності достатнього снігу, копиць трави, соломи, тощо, зупинити цю навалу просто технічно неможливо. Їх прибуває буквально хвилями. Тому хлопці завжди при нагоді пригодовують та утримують котиків, які стережуть від польовок хоча б припаси та одяг. На жаль, в холодну пору миші то є невід'ємна частина військового побуту. І вкидати натяки про саморобні бліндажі з мишами то просто цинізм та чергова демонстрація власної дурості.
 4. Щодо цих "фермерів"... Як справедливо зазначив Сергій Фурса в своєму дописі у ФБ :"Українська сторона рада була б щось зробити. Але фізично не може. Бо у протестувальників немає проблем з Україною. І вимоги в них не до української сторони. І навіть не до польської влади. Тож шукати домовленість із польським урядом марно." І далі теж кілька дуже слушних думок щодо похідних причин цього свавілля. Перша - то загальне падіння світових цін. Ціна, наприклад, на кукурудзу, впала на 30%, а інфляція підскочила майже на 40. Тому транзит українського зерна на ціни аж ніяк не впливає, і домовлятись просто ні про що. Крім того, транзит через Польщу то лише 5% (п'ять! відсотків) аграрного експорту України. Друга і головна причина - то дебільна модель польського аграрного ринку. Який свого часу так рекламували наші комуняцькі можновладці. Цитата щодо польського аграрного ринку: "...Де сільське господарство – не бізнес, де, як в Україні, і фермери, і аграрні підприємства побільше заробляють грубі гроші. Ні. Це соціалка. Де люди отримають дотації. Просто щоб вони сиділи в селі й не їхали в місто. І байдуже, що вони не ефективні й не конкурентні. Просто хай сидять. Пам’ятаєте, як українські популісти всі вуха "прожужжали" про супер польську модель аграрного бізнесу? Де є більше мільйона фермерів. І от обличчя цієї моделі. Рагулі на дотаціях, які з посмішкою висипають українське зерно з вагонів. Отаке обличчя української аграрки ви б хотіли бачити? Тому проблема не в поляках. Проблема в соціалізмі й у цілій соціальній групі паразитів, який він породив. І ці паразити будуть битися за свої гроші. Бо вони не здатні, на відміну від українських аграріїв, заробляти гроші без дотацій." Чому немає протидії? Та все просто Таких рагулів на дотаціях у Польщі під мільйон. У кожного є сім'ї, родичі, друзі. А це вже чимала кількість, і виступати проти майже ніхто не буде, хоч і були б вони проти. Навіть, якщо їх методи не подобаються. Це як у французів - право на протест за власні права то найсвятіше право. На превеликий жаль, наразі швидкого виходу з цієї ситуації не видно.
 5. Ні хера ніяк не геніально. Звичайні кацапські павуки в банці. Лише жорстока та безпощадна боротьба за залучення найбільшої аудиторії та змагання у кількості вилитого на Україну та Українців лайна та вкидів. Ця запроданка та рідкісна сука має отримати таке ж саме покарання (смерть), бо саме завдяки таким гнідам у великий частині кацапів підтримується впевненість у справедливості цього перманентного злочину. І ніяка вона не українка. Від кацапського прізвища до кацапських злочинів лише маленький крок. Путлер вже став одним з найкривавіших диктаторів, а в 21 столітті вже точно самим кривавим, і кінця-краю цій вакханалії немає, бо є такі сучари юлії, яким здається, що вони вже щось із себе таке являють, хоч насправді це огидний та смердючий шматок російського лайна.
 6. Так, він звичайний льотчик. Але ж не зовсім звичайний, бо епізодів з викраденням цінної техніки щось більше не чутно. Треба мати неабияке натхнення та рішучість, щоб таку справу провернути. Далі виїхати за кордон йому допомагали наші, тому й мали чітко пояснити правила конспірації та поведінки на найближчий щонайменше десяток років (не сумніваюсь, що так і було). Гроші на пристойне життя у нього також були. Єдина проблема, що хлоп не усвідомлював, що його вчинок з двох боків барикад оцінюється геть протилежно, а на заході його ніхто захищати не буде, то справа цілком його власна, і покладатись треба тільки на себе. Розуму, на жаль, не вистачило сприйняти нову реальність, от і результат. Людина достойна, вчинок сміливий та видатний, але кацап є кацап, щось з інтелектуальними здібностями там все ж таки не так.
 7. Я особисто вважаю цей епізод класичним прикладом людської дурості та еталонним кандидатом на премію Дарвіна. Людину спочатку масовано обісрали, потім заочно приговорили, пригрозили всіма можливими карами будь-де, а вона не тільки майже відкрито проживає, підтримує зв'язки, а ще й тягне до себе з боліт дівку, за якою миттєво ув'язався хвіст ФСБшних кілерів.
 8. А до чого тут друг? Ми ж про персональні оборудки розмовляємо? Чи будемо пів країни додавати? Якщо всіх зберемо, то все одно, минуле "державне" акціонерне товариство всіх обставить на кілька порядків. Також і за масштабами приховування або ухиляння від оподаткування за рахунок використання легальних схем. Не дарма ж закони самі для себе створювали - там в кожному лазівок достатньо, щоб біле стало чорним на повному серйозі.
 9. Тут повз ворота. У шоколадного рахунок на десятки мільярдів іде. Таких інвестицій жодному бізнесу і не наснилось.
 10. Так а чому тільки Рошен? Це лише одна та не сама велика частка із списку бізнесів. До того ж всі оборудки пеця прокручував через власні інвестфонди. До речі, до продукції Рошену (не всієї), я претензій не маю, фірмовий шоколад дуже непоганий, м'яко кажучи, може й найкращий, а всі мої закордонні друзі при сліпому тестуванні як один вважали швейцарським, а швейцарський, навпаки, нашим
 11. Виходить, що не все так доброчинно, як кричали порохоботи. Точилась підпільна боротьба за гроші, але закінчилась невдало. Як на мене, то бізнесменам від держави так і треба. Спочатку всім відома патологічна жадібність не давала поступитись хоть часткою, потім, коли приперли, почались танці з бубнами, а тепер, як виявилось, і танці не допомогли.
 12. То так і є. Вимірювання струмів лічильниками проводиться на каліброваному шунті, щоб його фізично спалити 132А не вистачить точно. Підвищена напруга на шунті також навряд чи вб'є вхід вимірювача. Але похибка вимірювань в межах паспортного допуску виробником гарантується лише від 5 до 120А. Якщо менше 5 або більше 120, що там лічильник порахує, то вже невідомо.
 13. Не звертайте увагу, коли троля не годують (не реагують), у нього починаються глюки. Адже чергова порція старого засохлого лайна, яке вище викладене, то вже явна демонстрація втрати здорового глузду
 14. Струм розподілиться пропорційно повному опору ланцюгів, включно із внутрішнім опором АКБ. Але це не привід для хвилювань тому, що можливі невеличкі часові "перекоси" у досягненні повного насичення та зміни внутрішнього опору не вплинуть на здатність до заряду. Оскільки ВЗУ буде підтримувати спочатку максимально допустимий струм (якщо завдається, бо у більшості обмеження встановлене заводськими налаштуваннями), а потім лише завдану напругу, то батарея, яка першою досягне насичення, просто перестане споживати струм (майже), а друга через деякий час "підтягнеться" до неї. Виключення може бути у випадку, якщо одна батарейка трохи втомилась, але це теж не зашкодить нормальній батареї, хоч частково "втомлена" буде прискорено висушуватись. Якщо заряд іде через звичайний випрямляч без мізків, то тут треба уважно виставляти обмеження по струму початку заряду та напругу кінцевого заряду
 15. Сергію, прошу, не годуйте того троля та не псуйте собі нерви. Таких лайнюків тут в гілці декілька, і всі проявляють активність. Частина вже відправилась відпочити в бан, частина розкидає лайно на всі боки і чекає черги. Найкращий спосіб боротьби, і це вже обговорювалось раніше, то ігнорування цих кацапських висерів. Їх тут багато, і це нікого не дивує та не повинно дратувати, адже боротьба триває, і ФСБ дрочить строчить відосики у ютуб та в стрічки свого телеграму пачками, а лайнюки його підхоплюють власними вентиляторами. Проте, немає нічого гіршого для троля, ніж вкиди без реакції, лише самому для себе. Кожна реакція то кайф та годівля, і ніякими інтелігентними відповідями цьому не завадити. Будете ви хоч на 100% праві, це нічого абсолютно не дає. У форумі - ігнор, в реалі - через мушку прицілу. І ніяк не інакше.
 16. Поки що, на щастя, це загроза така собі. Найбільша потенційна загроза то зараз є для супутникових угруповань на кшалт старлінків. Я вважаю, що головне підґрунтя цього інформаційного вкиду саме це мало на меті. Але, якщо зважити на нездатність кацапії виробляти супутники без санкційних компонентів, яких там більше 90 відсотків, то втрата, наприклад, бодай невеличкої частини і так недостатнього космічного угруповання кацапстану, призведе лише до погіршення, якщо не взагалі блокування, здатності московитів обстрілювати будь-кого своїми крилатими ракетами та дронами, викличе проблеми із функціонуванням систем та засобів керування військами, тощо.
 17. На превеликий жаль, то так і є. З бандитом торгівля можлива лише у випадку його впевненості у адекватній протидії, нехай і асиметричній.
 18. От не треба передчасно паніку розводити. По-перше, ядерний вибух у вакуумі не створює ніяких руйнівних наслідків, аналогічно наземному. Тому навіть падіння дрібних радіоактивних решток на землю не відбудеться, бо все це згорить та розсіється в атмосфері. У вакуумі діють лише два чинники, а саме електромагнітний імпульс та світловий імпульс випромінювання в широкому діапазоні частот в момент реакції. Другий чинник на космічні апарати майже не впливає, бо вони і так достатньо захищені від променів з боку сонця. Цей чинник навіть не розглядається. А от перший чинник як раз і є головною надією розробників кацапського вундерваффе. Певні дослідження в цьому напрямку вже відбувались, але є велика проблема, яка полягає у невибірковій дії такої зброї. Адже всі супутники, які опиняться в зоні створеного променя, будуть пошкоджені. Точніше, буде пошкоджена апаратура керування та засоби зв'язку. Це значить, що пошкоджень буде нанесено всім апаратам, які опиняться в зоні напрямку удару, і чужим, і власним. Враховуючи щільність супутникових угруповань та значний кут розсіювання, зараз складно уявити ефективність такої зброї. Експерименти з такого роду іграшками американці теж проводили, тема була цілком таємна, бо створювались не тільки прототипи нападу, а й протидії. Як зараз вже відомо, останні запуски американських носіїв вже несли на бортах якесь обладнання, яке призначене для протидії таким супутникам. Час покаже що до чого, але поки зрозуміло лише одне - кацапні зараз вкрай потрібні якісь нові та якомога відчутні реакції на нові погрози, адже всі її супер- пупер- гіпер- новітні ракети виявились безсилими перед сучасними західними системами ППО, які їх лускають без особливих проблем.
 19. Чомусь я не дуже вірю, що форум український. Вже давно він технічно базується у Фалькенштайні, Німеччина, у провайдера Hetzner Online AG. Адміном є такий собі Флеш, до якого всі бажаючі можуть звертатись. Форум він відвідує вкрай нечасто, але звернення через форму зворотного зв'язку все ж таки може й читає. Принаймні, знаю, що місцеві божевільні давно та густо бомблять його різним словесним поносом, і це він обговорював з кимось із модераторів. А щодо кацапського лайнюка (чи певного кола таких же), то зараз єдина дієва рекомендація - ігнорувати висери, бо для всіх них немає іншого сенсу та насолоди від перебування на форумі, ніж бурхлива або хоч будь-яка реакція ображених читачів. Це є головна мета будь-якого троля. Не годуйте його, і він сам здується. А от коли ви йому заперечуєте хоч 100500 вірними аргументами, то на нього ніяк не діє, бо його мета - викликати реакцію саме на себе. Я постив тут довгу інструкцію дій таких персонажів на 20 пунктів - все іде точно за сценарієм. Тому видихніть, охолоньте, і спокійно спілкуємось далі. Є багато тем, які дійсно хвилюють суспільство, і які точно будуть цікаві учасникам.
 20. Шановні, не звертайте увагу на дрібного лайнюка, це ж типовий троль. Отримав кілька монет від кураторів, треба відпрацьовувати. З дивану безпечно, а тут ще й хтось переймається, переживає. Із позитивного є те, що скотина не розуміє, що її призначення то лише звено в харчовому ланцюжку, який вибудовується її хазяїном для власних потреб, тому скільки її потрібно буде для вгамування забаганок, то лише хазяїн вирішує, а скотина лише покірно виконує своє призначення.
 21. Маячня для недолугих та безпам'ятних. По-перше, ніяких наказів з Києва не було. Якби хоч одна скотина з великими погонами (звиняйте, інших слів не маю) не думала, насамперед, за власну шкуру, та не чекала наказів від перших особ держави, то переламати ситуацію можливо було б хоча б спробувати. Але боягузство та зрадницька позиція нової "еліти" вкупі із майбутнім президентом, відкритими зрадами свіжопризначених та "старих" місцевих командирів (один тільки командувач ВМС чого був вартий), а також зрадницькі настрої більшості особового складу, який переймався не якоюсь там державницькою позицією, а теплим місцем служби, наданим службовим житлом, і т.ін. не давали жодних шансів. Велике угруповання військ, яких в нормальних (контрольованих) умовах було б достатньо для тримання "в тонусі" всіх засланих "туристів", козачків та "зелених чоловічків" перетворилось на інертну масу, яка лише віддалено та відсторонено спостерігала за подіями. Кілька епізодів виступів патріотично налаштованих військових, льотчиків та моряків, чітко показали, що проблемою був зовсім не якийсь так не введений військовий стан, а боягузство, нерішучість, некомпетентність та відкрита зрада.
 22. На стандартних пасажирських вагонах так і було, і є до сих пір. І не в масовому порядку, а лише кілька невеличких поїздів на добу. Вантажні вагони по-перше, різняться габаритами, в залежності від типу та призначення, і на стаціонарних домкратних постах просто так їх не розтягнеш, а по-друге їх в кожному составі майже у тричі більше. Тому це значна проблема.
 23. Цю тему вже обсмоктали з усіх боків багато разів. Питання Криму то була яскрава демонстрація боягузства та зрадницької позиції тимошонки, яка билась в істериці на засіданні РНБО, і яку підтримали такі ж "рішучі" та послідовні борці за Україну в особах інших учасників того позорища. А щодо конкретних дій конкретних особ, то тут нічого сперечатись, бо через 9 років всі стали чомусь дуже розумні, а коли у військових формуваннях та на флоті зрада йшла за зрадою, і це не давало ніякої можливості нечисленним осередкам вірних присязі військових діяти як належить в таких умовах, то чомусь про це через губу та пошепки згадують. Але куди ж там - "здали...", і т.ін. А де самі були? Кидати лайно через десяток років дуже зручно та безпечно.
 24. Вы хоть знаете, что наша колея на один хер шире, чем в Европе? Технически ничего невозможного нет, но грузовые составы "переобуть" в другие колесные пары - задачка весьма геморройная, недешёвая и не быстрая. И это ставит жирный крест на большинстве преимуществ ж.д. транспорта в нашем конкретном случае.
 25. Вже обговорили. Майже у всіх випадках це майже неможливо. Лічильник із переліку захищених приладів викреслюємо
×
×
 • Створити...