Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Vladdi

Пользователи
 • Постов

  2 990
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Откуда
  Киев
 • Род занятий
  Телеком
 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

8 629 просмотров профиля

Достижения Vladdi

Звезда

Звезда (9/13)

 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Популярность
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Последние значки

2,6т

Репутация

 1. Невже 25+/- зелених папірців, які дозволяють використати звичайний простий ATS, про які йшла мова на початку теми, і в яких немає ризиків, власних контакторам, то така проблема? Адже все давно придумано і живе як треба. Навіщо витрачати енергію на контактор, якщо для таких перемикань існують пристрої набагато ефективніші? Контактор призначений для керування пристроями, статичні режими у ввімкненому стані впродовж багатьох десятків годин то не його нормальний режим...
 2. Контактор то додатковий елемент ненадійності. Їх використання на мережах із нестабільною напругою небажане тому, що для забезпечення номінального тиску на контактних групах, обмотки котушок розраховуються на певну напругу з невеликими допусками. Ставити котушку на менший номінал ризиковано бо перегрів призведе до заклинення. Якщо ж буже великий запас, не факт, що буде впевнене спрацювання, але брязкіт буде точно добрячий, що для імпульсних джерел живлення дуже не корисно. Для простого випадку чого б не поставити такий ATS, про які тут йшлося вище? Там все вже передбачене, не треба нічого видумувати. Тай ціна досить гуманна.
 3. Закон 3543-XII не содержит норм запрета выезда, о которых написано в посте. Большинство статей написано полуграмотными журналистами, которые их трактуют "со своей колокольни". Учитывая ощутимый и постоянный спрос на бегство со стороны многочисленной трусливой части сильной половины, такие статьи пользуются определенным успехом и поднимают рейтинг изданий. Регулярное появление петиций на эту же тему и темп их голосования говорят сами за себя. С другой стороны, армии тоже не нужен немотивированный или иногда даже откровенно враждебно настроенный биомусор, которого, увы, у нас тоже немало. Ибо в случае отправки такого мусорного "контингента" в зону БД придется сразу организовывать и заградотряды (кстати, у россиян они есть, и там процветают кадыровские банды). Ибо нет ничего хуже для воина на передке, чем провал, к примеру, слабого и трусливого фланга, который может привести к гибели десятков людей на соседних участках.
 4. Не передергивайте. Ни единого слова об ограничениях въезда-выезда для женщин нет.
 5. Ви не повірите, але можете собі теж створити власний "бренд". І це може бути зовсім пристойна машинка. У Китаї багато нормальних фабрик, які виробляють продукцію кількох брендів, і, під замовлення, можуть зібрати будь-який мікс або клон (як кому треба), зрозуміло, при певному обсягу контракту. Ніяких проблем. Крім однієї Під замовлення можуть зробити дуже дешево і повне фуфло, і за нормальні гроші якісний продукт, все залежить від замовника. На жаль, більшість вибирає максимальну маржу, зрозуміло, при мінімальній якості. Це тільки тому, що умови гарантії на такі прилади містять безліч різноманітних умов, і звинуватити покупця, що він сам винен у відмові, зовсім нескладно.
 6. Доведеться втручатись в схему котла і відключати в такому випадку половину ТЕНів, або більше, в залежності від їх кількості та потужності. Це буде потребувати встановлення якогось зовнішнього вимикача/перемикача потрібної потужності, виводу/вводу додаткових кабелів із котла, і т.ін. Звичайно, нічого надскладного в цьому немає, але гарантії точно вже не буде. Треба ще буде звернути увагу на штатну схему керування, іноді, у просунутих систем, там є зворотній зв'язок для контролю ТЕНів, і це може завадити роботі з частково відключеними.
 7. Тут треба зважити ще на одну деталь. Справа не тільки в затримці ввімкнення, а й у здатності конкретного типу двигуна у зв'язці з альтернатором "підхопити" певний відсоток навантаження. Адже при одночасному підключенні, наприклад, 80% навантаження, побутовий (та й більша кількість промислових) генераторів обов'язково "завалить" оберти, частоту та напругу альтернатора. У випадку, якщо керування АВР здійснюється, наприклад, реле напруги, цей провал може призвести до відключення АВР, і т.д. Наприклад, ДГУ приблизно на 15-20 секунді стабілізувала оберти та напругу, і реле напруги почало відлік кількох секунд до ввімкнення (перемикання) АВР. АВР спрацьовує, разом кидає навантаження, скажімо 90%, на ДГУ... Що далі буде робити конкретна модель - залежить від конкретних характеристик двигунів та систем керування альтернаторами. Параметри ці не дуже охоче розкриваються постачальниками, адже залежать від конкретних машин, які навіть у одного виробника можуть мати різні характеристики в залежності від потужності. Неврахування або ігнорування цього важливого моменту при ввімкненні навантаження може призводить до появи коливань, коли навантаження починає підключатись та відключатись при "провалі" частоти та напруги генератора. Це дуже небезпечний коливальний процес, який може зруйнувати як генератор, так і підключене обладнання. У "просунутих" ДБЖ ввімкнення мережі відбувається плавно, поступово, так же і у систем охолодження.
 8. Так. Вже Бо маю багато друзів-медиків, які все це бачать і тягнуть на собі. Зараз, правда, фокус всіх проблем трохи змістився, але хворих вистачає. На рахунок того, що я "ваксер", і не сприймаю якихось "аргументів", то не треба напружуватись, я спочатку послухаю десяток людей, які в темі, бо кожного дня з цим працюють, а потім щось собі надумаю. Корінь проблеми завжди в тому, що панічні настрої - для багатьох нормальне явище. Згадаймо початок війни. Коли трохи загриміло - у великої частки нащадків, які були в безпечних (відносно) місцях аж кишки вивертало. З вакцинами теж саме, тільки тут тікати нікуди, тому негатив накопичується і спрямовується на обмеження з боку суспільства. Не маючи шансів розвернути ситуацію, єдиний вихід - створювати вихор порожніх постів, матюків, нісенітниць, тощо. Я вже десять разів казав - не хочеш вакцинуватись - не вакцинуйся, то особиста справа. Але коли тебе щемлять нещадно, бо суспільство в особі держави (будь-якої) має певний набір інструментів для примусу, то не скигли - вибрав свій шлях, то йди з миром.
 9. Так в этом случае (запуск вручную) достаточно и простейшего ATS. Единственное, что нужно сделать, это продумать и использовать цепи пуска/останова генератора для того, чтобы АВР мог своим реле его остановить при появлении внешней сети. Тогда алгоритм будет простейший - если ввод пропал - ну и ладно, ничего не происходит. Ждем. Свет появился - хорошо, ничего и не происходило (генератор не стартовал). Если сеть полегла надолго и нужно дать электричество в дом, пойдем и ручками запустим гену. АВР сразу переключит питание на резерв. Если потом свет появится - АВР переключится на сеть и сам остановит генератор. Точка. Возможно, придется что-то несложное подшаманить в генераторе для пуска-останова, но это не такая большая проблема.
 10. Это С13, ТС просит С5. Хотя, если не хочется обжимать провода, то действительно проще, как и советовал выше Электромеханик, купить три кабеля - один V-образный, например, с вилкой Shuko-2хC13, они нечасто встречаются, но в природе существуют, и 2 кабеля С14-С5.
 11. По-перше, живити котел від бензинового генератора, то дуже затратний спосіб опалення. До того ж використати повну потужність котла на 9 кВт на генераторі 5кВт не вдасться тому, що як мінімум половину потужності доведеться вимкнути. Крім того, ці китайські девайси (генератор) завжди пишуть явно завищену потужність. Як може двигун максимальною потужністю 7 кінських сил віддати 5кВт на альтернаторі я не зовсім розумію...
 12. То Вам тоді звичайні ATS (Automatic Transfer Switch) на кшалт таких: (www.aliexpress.com/item/4000081470399.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.25072e0eDwIP6W) не дуже й підійдуть як єдиний пристрій у системі, бо алгоритм таких перемикачів дуже простий - він знаходиться в положенні "Мережа" доти, доки там є напруга, а в разі її зникнення спрацьовує тільки контакт керування запуском/зупинкою генератора. ATS сам по собі не перемикається, це не контактор, він чекає на першу подію - появу напруги від генератора або мережі. Якщо генератор запуститься, то він перемикне живлення. Якщо в цей час з'явиться напруга мережі, то ATS переключить живлення на "Мережу". Зупинка генератора в цьому випадку здійснюється перемиканням контакту зупинки. Тому для коректної роботи у Вашому випадку, по-перше, треба обладнати генератор пристроєм керування, який буде здатний запустити/зупинити генератор простим перемиканням зовнішніх контактів. Також цей пристрій (у Вашому випадку) повинен здійснювати необхідну витримку часу до запуску, адже 5 хвилин то досить великий проміжок часу для звичайних реле напруги, зазвичай команда на запуск ДГУ промисловими АВР видається через 30-40 секунд після зникнення (виходу за межі допуску) зовнішнього живлення. Також слід передбачити "вибіг" генератора після перемикання АВР на мережу - для охолодження та стабілізації, зазвичай це пара хвилин. Після цього схема повинна стати в положення готовності до наступного циклу запуску- зупинки. Якщо у Вас вже є контролер, який можливо живити гарантованим батарейним живленням, і який здатний здійснити запуск/зупинку генератора із витримками часу, то створення такої системи з використанням простого ATS взагалі не є проблемою. Промисловий АВР на 3 джерела живлення (2 мережі та ДГУ) виглядає десь так:
 13. Спроби переконати антиваксера подібні до спроб достукатись до свідомості загонів "армії за путіна". Люди знаходяться в іншій, паралельній площині свідомості, тому будь-які посилання, що не відповідають площині поля зору такої особи, нею просто не сприймаються. Вас не чують, слова не працюють, бо вони в іншій площині. Для виходу з цього стану потрібні зусилля самої такої людини щодо прийняття інших можливих точок зору. Переконання у соціальних мережах та постах сайтів не працюють, це у більшоств випадків тільки розпалює бажання більшого затвердження власної позиції тому, що, як правило, агресивне несприйняття точок зору, відмінних від власної, це таки да, характерний прояв незрілого індивида, яких дуже багато.
×
×
 • Создать...