Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна людина на виконання наступних робіт

Yosip-

Рекомендовані повідомлення

Потрібна людина на виконання наступних робіт: прокласти 8м.п., короба піл електричні провода, закріпити на стіні мильницю та інше робота на день 400грн на Подолі 0673277578 терміново на завтра 19.10.17р
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібна людина на виконання наступних робіт: прокласти 8м.п., короба піл електричні провода, закріпити на стіні мильницю та інше робота на день 400грн на Подолі 0673277578 терміново на завтра 19.10.17р

 

Ваши постоянные посты относительно поиска различных рабочих, причем срочно...вызывают ряд вопросов..)) Вы их, что, едите?

А можт сами попробуете руцями, не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваши постоянные посты относительно поиска различных рабочих, причем срочно...вызывают ряд вопросов..)) Вы их, что, едите?

А можт сами попробуете руцями, не?

 

Заробляє посередництвом може?))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваши постоянные посты относительно поиска различных рабочих, причем срочно...вызывают ряд вопросов..)) Вы их, что, едите?

А можт сами попробуете руцями, не?

якщо Вам не цікаво то не читайте і не дивіться їх. А я реально потребую виконання всіх вище зазначених робіт і реально за них розраховуюся і думаю що це добре коли хтось пропонує заробіток а ні сидить і умнічеє!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 400 грн. з купою інструменту до Вас жоден майстер не прийде. Так що закочуйте рукава і вперед....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насторожує

та інше робота

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо Вам не цікаво то не читайте і не дивіться їх. А я реально потребую виконання всіх вище зазначених робіт і реально за них розраховуюся і думаю що це добре коли хтось пропонує заробіток а ні сидить і умнічеє!!!

 

Извините! Но для исполнителя очень важно понимать с кем он будет работать!

Непосредственно с заказчиком работ, который оплачивает заказ или же с посредником!!!

Потому во избежания лишних вопросов и недоразумений желательно указывать кем вы являетесь в данной работе:

Заказчиком

Прораб

Посредник

Дизайнер

Отдаете часть работ без вознаграждения!

 

Это очень важно!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ищем работника на стройку, территориально Бортничи, оплата по дням 300-400 грн в зависимости от загруженности в день и сложности работ. Долгосрочно. тел 0503309555
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...