Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лаги стелі по ГБ чи армопоясу??

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Варианты с армопоясами, арматурой в рядах кладки в штробах и прочих усилительных мерах мне нравятся именно по принципу лучше перебдеть, чем недобдеть. Но сам я фома неверующий и у меня свои подходы и своя логика. Фундамент под одноэтажник из газобетона сделал из бетона монолита толщиной 50, кое-где 60см,вкруговую утеплил 5см ЭППС, чтобы меньше промерзало и избегать морозного пучения. Никаких армопоясов не делал. Если газобетон будет садиться, то не надо ему мешать. Процесс скоротечен и не бесконечен. Стройку не надо гнать, а дать выстояться на разных этапах. Балки перекрытия потолочного положил ниже мауэрлата на

шахтные затяжки из бетона с армировкой шириной 20х100см, чтобы избежать местного смятия. Правда 100см урезал на размер шага балок и таким образом балки опирались на центр этих бетонных пластин. Так как пластины 20см шириной, то они были заложены со стороны фасада газоблоками и это устранило мостик холода. Не выводя балки перекрытия на уровень мауэрлата решил сразу два вопроса. Первый это балки оказались в теплом поясе и, будучи заложенными газобетоном и запенены, прекрасно держат тепло. Второй вопрос не менее важный.Потолок не связанный никоим образом с мауэрлатом развязан с крышей и никакие вибрации от крыши не передаются на балки перекрытия, с прикрепленными к ним профилями гипсокартона.

Возможно армопояс бы не повредил под мауэрлат, но я плюнул на эту затею, потому что мауэрлат сам как армопояс. Балки цельные от угла до угла и сечение у них неплохое 200х250мм. Опять же крыша легкая из металлочерепицы. Конек поставил, но стоек немного, только там, где есть опора на стены, а не на потолочные балки.

Дом под крышей стоит седьмой год, отделка внутри под покраску.

Была одна небольшая трещина в углу внизу и то как результат месячного обстрела, была устранена весной 2015г и никак себя больше не проявляет. В целом же на 300кв.м внутренних стен нет и микротрещин. Ветра в нашем регионе нехилые, а в городе мой район особо ветренный, так как самый высокий. Если появятся какие проблемы обязательно отпишусь, если конечно тема не закроется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фундамент под одноэтажник из газобетона сделал из бетона монолита толщиной 50, кое-где 60см,вкруговую утеплил 5см ЭППС, чтобы меньше промерзало и избегать морозного пучения.

утеплення фундаменту до морозного здуття ґрунту під фундаментом не мають ніякого відношення, для цього потрібно вимощення від будинку утеплювати.

 

 

Потолок не связанный никоим образом с мауэрлатом развязан с крышей и никакие вибрации от крыши не передаются на балки перекрытия

тут би почути господарів будинків з мансардою у який є ці балки, чи дійсно вини передають все що робиться з дахом.

 

Возможно армопояс бы не повредил под мауэрлат, но я плюнул на эту затею, потому что мауэрлат сам как армопояс.

у мене є просто боязнь що дах від навантаження може вирвати з шпильками від газоблоку, можу і помилятися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене є просто боязнь що дах від навантаження може вирвати з шпильками від газоблоку, можу і помилятися.

Хлопці, які дах робили у мене, мені показували фото на мобілці, як повиривало з шпильками дах, який був причеплений просто на мауерлат без армопояса. Краще зробіть армопояс. Треба виходити завжди із посилання "як би чогось поганого не вийшло".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потолок не связанный никоим образом с мауэрлатом развязан с крышей и никакие вибрации от крыши не передаются на балки перекрытия

ще з цього приводу цікавить чи ви ставили стійки між балками та кроквами??? якщо так то вони ж теж впливають на все перераховане Вами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав поставити, але не поставив.

Коли випало з 17 на 18 січня 60 см снігу і це все лежало пару тижнів на даху, у якого кут нахилу 24 градуси, то мав нагоду впевнитися, що цілком достатньо нерозпірної конструкції даху з стійкою конькового прогона і поперечного ригеля (бантини).

 

Правда, я деякі хитрості застосував. Можете глянути на фото. Ще не все зроблено, але зможете мати уявлення, що і до чого.

Третя картинка, яка виглядає, як чорний прямокутник - то файл .pdf, який я витягнув з AutoCAD'a. Якщо його скачаєте і подивитеся програмою, яка читає .pdf, то побачите, як я планував зробити стропила і прогони під них з опиранням на балки перекриття. Але зробив так, як зробив. Ще один файл .pdf - у збільшеному вигляді пластина-накладка, якою скріплені стропила. Таких пластин на кожну пару стропил у мене 2 штуки, з двох боків. Вони прикручені до стропил чотирма шпильками. Низом кожна пара пластин опирається на коньковий прогон разом з стропилами. Зарізів на стропилах біля конька я не робив. Мені так порадив товариш-архутектор зробити.

88914569__1.jpg.da4d5cd2ef2d8431d957f6ed73244ee0.jpg

294136980__2.jpg.581f4d58e9c1d6520a47070ef172ac62.jpg

Крыша_стропила и прогоны.pdf

Коньковый прогон и стропила.pdf

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так Вам буде зрозуміліше. Червоним я закреслив те, що не ставив. Як бачите, між стінами - 4150мм.

1083819270__1.thumb.jpg.4532884cdfdf8f1a0b2b188b45fd3e2f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...