Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де шукати майстрів для ремонту квартири???

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня)

Хочу поділитися своїм досвідом з пошуку майстрів.

Але спочатку про гіркий досвід.

8 років я орендувала житло, жила в умовах не людських, щоб хоч якось економити кошти та збирати на свій куточок. Ну настав той день,коли я стала самою щасливою людиною на світі.мої 45м2 здалися мені цілою фортецею. Люди які жили на квартирах мене зрозуміють. Але все тільки починалося.

Як я потім зрозуміла, купити житло це тільки пів-справи. Ой і понеслося.

Людина,яка в ремонті вщагалі "0".

Ну і трапилися мені горе майстри, побачили,що жінка сама,ні вчому не розбирається, в чомусь наївна. І довго часу вони не витрачали. Взяли аванс на матеріали і їх слід простив. Як я себе почувала після того, віддавши 40 тисяч. просто так. Мої кровні. Після тогт не вірила ні кому. Заїхала в голі стіни. Жила так 6 місяців.

Потім все таки прийшла трохи в себе і вирішила знову шукати майстрів.

Це не реклама,просто я настільки вдячна цій людині. Не можу передати словами. Цей прораб зробив мені ремонт за 3 місяці. Просто нормальна людина,він відповідав мені на всі запитання,що я задавала. Сам телефонував,уточнював як би я хотіла зробити . Ну нарешті я в своїй розкішній квартирі буду зустрічати Новий Рік.

O:-)O:-)O:-)

с какой целью зарегистрировались тут?:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с какой целью зарегистрировались тут?:)

Ждем как всегда второй или третий пост с рекламой :) Скучные эти крауд-маркетологи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычно кто продает материалы, тот и рекомендует мастеров по работе с ними. Как у нас )

 

бинго:beer:

лайк вам за хитрость :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ждем как всегда второй или третий пост с рекламой :) Скучные эти крауд-маркетологи.

 

ну этот еще с фантазией на старте. такую драму придумал...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...