Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор металлочерепицы

SoulD

Рекомендовані повідомлення

59 минут назад, Bimerok сказал:

Привіт. Буду робити капітальний ремонт даху. 4 скатка, 450 квадратів.

Що на сьогодні з урахуванням війни є в наявності та відповідає ціна\якість ?

Я так розумію це 0.45 - 0.5 метал, 225 цинк.

Люба металочерепиця, яка  відповідає вимогам чинного Національного стандарту України ДСТУ 8802:2018 “ВИРОБИ З ТОНКОЛИСТОВОЇ СТАЛІ ІЗ ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИМ ПОКРИТТЯМ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА. Загальні технічні умови” (наказ Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП«УкрНДНЦ») від 21 вересня 2018р. №333з2019–01–01) (надалі – ДСТУ 8802-2018).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня . На ринку багато пропозицій як по якості так і по естетиці . Головне обрати порядних постачальників , бо азіатьки марковані підробки теж присутні . Наразі гарні пропозиції Thyssen Crupp Німеччина на магнійцинку чи Arvedi Італія на 225 цинку .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.04.2023 в 08:51, Bimerok сказал:

Привіт. Буду робити капітальний ремонт даху. 4 скатка, 450 квадратів.

Що на сьогодні з урахуванням війни є в наявності та відповідає ціна\якість ?

Я так розумію це 0.45 - 0.5 метал, 225 цинк.

Есть i 0,5 з 275 цинку- прокат (Норвегия-Швеция)то все треба знати по фiрмi i виробника.

I товщiна 0,6 i 0,7 ,але це вже дорожче i з гарантiею (у 0,5 до 15рокiв, у 0,6 до 30р. i у 0,7 до 40р.)

А що до цiна/якiсть, треба брати те, яке вiдповiдае якостi i гарантii, а то 0,45 -це буде у вас по "гарантии" 8-10 рокiв.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.04.2023 в 08:51, Bimerok сказал:

Привіт. Буду робити капітальний ремонт даху. 4 скатка, 450 квадратів.

Що на сьогодні з урахуванням війни є в наявності та відповідає ціна\якість ?

Я так розумію це 0.45 - 0.5 метал, 225 цинк.

Потрібно звертати увагу на кількість цинкування металу, на полімерне покриття та на товщину металлу, але не тільки. Важливо також, або бажано  виробити покрівельний матеріал на якісному обладнані, так як якісна сировина для мч може значно скоротити гарантійний строк при виробництві на неякісних станках. Покриття на покрівлю розглядайте лише з матовим покриттям або товщиною від 35мкн. З виробників, що є на ринку з такими характеристиками товщиною металу 0,45мм лише Корея Донгбу стил, 0,5мм це Корея, Італія, Польша, Німеччина, Австрія, також метал Швеції виробництва завода Руукки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...