Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор фильтра осмоса для квартиры/дома

FLASH

Рекомендовані повідомлення

02.04.2023 в 01:53, volf-84 сказав:

Оновлю тему. Потребність на данний час.

Цікавить постачальник фільтрів на ОО. Ціна якість.

Дякую

Яку партію готові придбати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, МаТраС сказал:

Яку партію готові придбати?

Цікавить роздріб для особистого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.04.2023 в 08:29, volf-84 сказав:

Цікавить роздріб для особистого

екософт, райфіл, органік. на ці нарікань не було

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу доробити 3-ступеньову систему до ОО на основі мембрани нанофільтрації типу ASPRINN RNF-1812-75 

Цитата

Мембрана нанофильтрационная для систем RO COFFEE MEMRANE Asprinn RNF-1812-75. Производительность 75 GPD. Размеры пор: 0,002-0,001 мкм, показатели очистки: TDS Rejection 50-80%, MgSO4 Rejection 60-80%. Специализированная мембрана качественно очищает воду, сохраняя баланс полезных элементов в особой пропорции.

Хтось має досвід? Постфільтрація вочевидь непотрібна. Дослідження: CAN NANOFILTRATION AND ULTRA-LOW PRESSURE REVERSE OSMOSIS MEMBRANES REPLACE RO FOR THE REMOVAL OF ORGANIC
MICROPOLLUTANTS, NUTRIENTS AND BULK ORGANIC CARBON?

Цитата

Results from this study showed that the new generation of ULPRO and NF membranes can
achieve similar removal efficiencies for the selected trace organics, nitrogen and bulk parameters
tested as commonly employed RO membranes. While providing a similar water quality, these
membranes can be operated at significantly lower feed pressures. These results suggest that
ULPRO and NF membranes are viable for water reuse projects where a high permeate quality is
require

Відношення концентрат/пермеат значно менше. Мабуть замість фіксованого обмежувача ставити голковий регулятор потоку та виміряти зміну TDS?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2023 в 08:02, МаТраС сказал:

екософт, райфіл, органік. на ці нарікань не було

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

для історії напишу свій досвід по осмосу. більше 7 років відпахала мембрана filmtec на київській воді. я збився з рахунку після 7 (може і всі 9). фільтр був самий дешманський за 100 доларів filter1 і до речі мембрана продовжувала працювати, я випадково помітив, що йде постійний злив води (пробило від часу мабуть). попередні фільтри міняв регулярно, глини завжди було багато, але вода дуже м'яка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 5 місяців потому...
В 19.05.2023 в 00:30, standov сказал:

може хто підкаже виробника, який відразу ставить мембрану DuPont? не питайте нашо

Был Eкософт Абсoлюt Pure, а сейчас уже не знаю. Только в премиум линейках были. Хороший вопрос))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 


хто користується і хто брав недавно? 
який зараз ціна-якість? 
дивлюсь Екософт…бак пластик ….
в мене старий більше 10 років .. фільтер 1 здається назва , бак метал 

от думаю відмити старий і все, що треба замінити чи купити новий?
дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, NBB сказал:

от думаю відмити старий і все, що треба замінити чи купити новий?

Звичайно, перше!

Змінено користувачем ashim1990
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.12.2023 в 15:31, NBB сказал:

 думаю відмити старий і все, що треба замінити чи купити новий?

Если за 10 лет ничего не меняли и не мыли, то лучше купить новый

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або краще самому зібрати з мембрани і баку, як на мене у готового всі предфільтри\постфільтри зайві, достатньо механічного на вводі в будинок

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2023 в 18:19, vodinoy сказал:

Если за 10 лет ничего не меняли и не мыли, то лучше купить новый

міняв два рази набір фільтрів точно і раз мембрану 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2023 в 18:19, vodinoy сказал:

Если за 10 лет ничего не меняли и не мыли, то лучше купить новый

що і за яку ціну можете запропонувати?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

підкажіть стосовно фільтрів осмос БЕЗ бака, тобто там де 2-3 продуктивні мембрани в параллель стоять, які неочевидні мені проблеми там можуть бути для побутового використання? Питання чому не хочу з баком виносимо за скобки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З бака чайник 2л набирається секунд 10 і чекати ніхто не любить, а щоб з такою швидкістю набирати напевно знадобиться десяток 400-х мембран... Навіть з 12л баком я ще тримаю у підвалі літрів 60-100 з осмосу (про запас у бутилях від кулера)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, normal сказав:

а щоб з такою швидкістю набирати напевно знадобиться десяток 400-х мембран..

ну є ж три речі, на які можна дивитись вічно:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

З бака чайник 2л набирається секунд 10 і чекати ніхто не любить, а щоб з такою швидкістю набирати напевно знадобиться десяток 400-х мембран... Навіть з 12л баком я ще тримаю у підвалі літрів 60-100 з осмосу (про запас у бутилях від кулера)

3 мембрани декларують 60літрів на годину, повільно але *мені* допустимо 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.01.2024 в 02:22, standov сказал:

підкажіть стосовно фільтрів осмос БЕЗ бака, тобто там де 2-3 продуктивні мембрани в параллель стоять, які неочевидні мені проблеми там можуть бути для побутового використання? Питання чому не хочу з баком виносимо за скобки.

 1. Яка вода на вході?  Від цього залежить схема підключення мембран: паралельна чи послідовна.

2. Можна використовувати одну мембрану на 600G.

3.Тиск на вході мембран(и) повинен бути майже 8 атм. Інакше продуктивність буде меньше. А це тягне за собою дорогу помпу та блок живлення.

Також продуктивність мембрани вказана при температурі води 20-25'С. Менше температура води, менше продуктивність. Бак це "компенсує".

4. Стандартних вхідних фільтрів може бути мало, в залежності від потреб води.

5. Питання дифузії мембрани: перша вода може бути зі збільшеним тдс. Бак це питання вирівнює.

А в загалі нормально все працює. 

Як приклад, в мене є на обслуговуванні осмос в кафе: чотири мембрани в паралель по 100G. Вхідний тиск на мембрани 7-8бар. При нових мембранах видавав 1л/хв.

За чотири місяці дав 26 тон води(є лічильник). Зараз видає 0,6л/хв. (Можливо це пов'язано зі зниженням температури води)

Змінено користувачем AleksZm
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

В догонку до попереднього питання, чи є якийсь досвід/відгуки/враження від "проточного" фільтру Canature RO-400 UX/DF. Це компактне рішення "під мийку" з помпою, 400 мембраною на начебто стандартних картриджах. Мене наче як влаштовує але в інеті не знайшов фактично ніякої опінії.

На скільки помпа на фото живуча і "стандартна" у випадки потреби міняти? Це помпа з цього фільтра наче як

307749761.webp

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 21.01.2024 в 16:24, standov сказал:

В догонку до попереднього питання, чи є якийсь досвід/відгуки/враження від "проточного" фільтру Canature RO-400 UX/DF

забув відписати, купив, конструкція фільтра сподобалася, продуктивності вистачає. З мінусів довга затримка між відкриттям крану та появою води (декілька секунд) але з тим можна жити. За умовні 12тис протоковий фільтр на літр в хвилину вважаю дуже цікава пропозиція

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.03.2024 в 17:51, standov сказав:

забув відписати, купив, конструкція фільтра сподобалася, продуктивності вистачає. З мінусів довга затримка між відкриттям крану та появою води (декілька секунд) але з тим можна жити. За умовні 12тис протоковий фільтр на літр в хвилину вважаю дуже цікава пропозиція

Приєднаюся.

Знайшов на форумі питання standov про цю систему, запитав у особисті і також придбав і вже місяць користуюся. Задоволений. Цінова політика вражає: від 13 до 38к грн за одиницю. 

IMG_0751.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...