Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як гарантувати, що кільця септику не зсунуться?

LStranger

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з тим, що септик побудував не зовсім так, як треба, збираюсь його переробляти, додаючи ще одну ступінь фільтрації. Стикнувся з проблемою відсутності єврокілець "паз-гребінь", всі продають лише класичні радянські. Рівень ґрунтових вод в мене високий, тому маю побоювання, що за довгі роки, коли септик працюватиме, автівки поруч з ним можуть ворухнути ґрунт та кільця, зафіксовані між собою лише силою тертя, зрушаться й герметичність в септику зникне. Хтось може дати пораду, що мені робити? Дякую заздалегідь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы думаете что кольцо поставленое на кольцо на раствор даёт герметичность? Ещё до езды машин, ещё до сдвига грунта, да хоть на следующий день после установки при понятии УГВ у вас внутри будет герметичность?

При высоком УГВ как у вас будет дренаж сделан?

На форуме сверху поиск, вбейте туда септик при высоком УГВ, при высоком уровне грунтовых вод. Очень много тем по этому вопросу.

Лично я покупал готовый цельнолитой бетонный и делал дренажное поле как можно выше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы думаете что кольцо поставленое на кольцо на раствор даёт герметичность? Ещё до езды машин, ещё до сдвига грунта, да хоть на следующий день после установки при понятии УГВ у вас внутри будет герметичность?

При высоком УГВ как у вас будет дренаж сделан?

На форуме сверху поиск, вбейте туда септик при высоком УГВ, при высоком уровне грунтовых вод. Очень много тем по этому вопросу.

Лично я покупал готовый цельнолитой бетонный и делал дренажное поле как можно выше.

Для герметичності щілини обробляються еластичною гідроізоляцією, а щоб не рухалось, я завжди думав, що треба єврокільце з пазом. Чи я помилявся? Щодо дренажу зо зрозуміло, що штучно підіймати треба. Я взагалі ж питаю щодо другого ступеню септика, до дренажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зв'язку з тим, що септик побудував не зовсім так, як треба, збираюсь його переробляти, додаючи ще одну ступінь фільтрації. Стикнувся з проблемою відсутності єврокілець "паз-гребінь", всі продають лише класичні радянські. Рівень ґрунтових вод в мене високий, тому маю побоювання, що за довгі роки, коли септик працюватиме, автівки поруч з ним можуть ворухнути ґрунт та кільця, зафіксовані між собою лише силою тертя, зрушаться й герметичність в септику зникне. Хтось може дати пораду, що мені робити? Дякую заздалегідь.

Между собой кольца в колодцах раскрепляли штабами ( метал. полоса) , также во время монтажа колодца яму коппали больше диаметром пазуха позволяла обработать колодец от агресивной среды и г/изолировать . После с читырех сторон выставлли армо каркас ,опалубку П образную 250*250 и бетонировали .При обратной засыпке на разных уровнях в горезонтали залили две связи столбов.

Такие усиления требовали место строительные умлоавия

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы смог бы вероятно Ваш вопрос в целом разложить в тех.задании с аргументацией делать так а не иначе . Тут сделать это хлопотно .Есть бажання выходите на связь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...