Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стандартне приєднання (Нове підключення)

Danyl3007

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

Зараз в очікуванні нового приєднання (ТУ отримано, рахунок виставлений обленерго оплачено, на стадії очікування монтажно будівельних робіт зі сторони обленерго) і все начебто нічого, якби не але... Приєднання відбувається на підставі Договору про стандартне приєднання.

 

Так як приєднання відбувається в районі що тільки відбудовується хочу встановити металевий ввідний щит іЕК ЩУ 3/1-1 У1 IP66, він закритого типу, доступ до контактів ввідного автомату і лічильника вцілому можна опломбувати, а сам доступ до автомату закривається другими дверцятами (захист від «випадкових» перехожих у яких чухаються руки).

 

Звернувся з цим питанням по телефону до РЕСу, там відповіли що це заборонено... чим саме заборонено не повідомили. Потім звернувся по телефону до обленерго, там відповіли наступне - якщо щит відповідає усім вимогам ЗКОЕ, то пишіть нам звернення на дозвіл використання, ми його розглянемо і, скоріш за все, дозволимо його використовувати.

 

Мною було написане звернення з проханням встановити під час підключення щит придбаний за власні кошти. Нажаль відповідь була наступною, цитую:

АТ «Херсонобленерго» розглянуло Ваш лист, про використання товарно - матеріальних цінностей, придбаних Вами, при виконанні будівельних робіт з приєднання електроусановок житлового будинку розташованого за адресою м. Херсон..., в рамках Договору про стандартне приєднання..., та за результатом повідомляємо наступне. «Кодексом систем розподілу», затвердженим постановою НКРЕКП #310 від 14.03.2018р., не передбачено використання товарно - матеріальних цінностей, придбаних замовником, при виконанні будівельних робіт які виконуються в рамках Договору про стандартне приєднання.

 

Тобто я не можу відмовитися від стандартного пластикового щита (який через пару років сам осиплеться через постійний вплив на нього УФ) або потрібно підключитись і вже після підключення замовити послугу з заміни ввідно-облікового щита? Як діяти у цій ситуації, може хтось вже стикався з таким?

 

Поспілкуватися наживо з фахівцем обленерго не має можливості - вони прикриваються COVID-19 і карантинними обмеженнями.

 

ПиСи: робочий проект обирався типовий, тому що це нове підключення (ОРС тягнули нові кабелі, ставили нову ТП у рамках інвест розвитку) і подавалося воно міською громадською організацією на обмежену кількість членів цієї організації (поетапно). Зараз не хочу дуже сваритися з обленерго, щоб не тормозити підключення інших взгалі.

 

 

І ще одне питання: якщо я організую додатковий контур заземлення який буде менше ніж 4 Ом, чи можу я розраховувати на організацію правильної схеми TN-C-S (розподіл провідника PEN до лічильника), в тій самій шафі є можливість організувати повне пломбування системи, щоб обленерго не боялося за крадіжку енергії? Додав фото, як я бачу облаштування такої системи, а от чи прийме таку схему обленерго?

 

Дякую за Ваші відповіді.

0E686A0F-FEDF-4518-9F2F-619ED2141719.thumb.jpeg.6f1d6433b1f6e851cbfd9d1f2dc00cff.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна замовити нестандартне приєднання - тоді використовуватимуться ваші матеріали. Можна при монтажі спробувати домовитися з монтажниками. Зрештою можна як ви й написали потім замовити заміну ящика. І за УФ не хвилюйтеся - від нього ще жоден пластиковий ящик не зруйнувався.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна замовити нестандартне приєднання - тоді використовуватимуться ваші матеріали. Можна при монтажі спробувати домовитися з монтажниками. Зрештою можна як ви й написали потім замовити заміну ящика. І за УФ не хвилюйтеся - від нього ще жоден пластиковий ящик не зруйнувався.

 

За УФ не так сильно хвилююся. Більше хвилююся за те що об‘єкт зараз пустує і буде легкий доступ будь-кого у щит і до автомату.

 

Якщо я правильно зрозумів - заяву про нестандартне приєднання потрібно робити зараз? Якщо так, це затягне весь потік, а я не хочу створювати незручності іншим (зараз всі 12 будинків, так би мовити, пов‘язані)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви спочатку на ціни нестандартного приєднання подивіться і потім подумайте чи так вам важливий той ящик. Бо ціни там кратно вищі. І як вирішуватимуть проблему з автоматом у пластиковому боксі інши будинки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайомому підключали так електроенергію на ділянку, поставили пластиковий щит від обленерго все що потрібно опломбували, після того знайомий зробив додатковий захисний шит яким закрив пластиковий. щит був з металу 2-3 мм, з дверкою на 2 завіси, наакладний щит обварили навколо стовба і все.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І за УФ не хвилюйтеся - від нього ще жоден пластиковий ящик не зруйнувався.

Ещё как разрушился — в крошку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм. Ходжу я тут по одній вулиці приватного сектора гуляю - років зо три (щонайменше!) висять ці пластикові ящики на стовпах під відкритим небом. З вільним доступом усім кому не лінь. Лише один розбитий був, який біля воріт стояв - його очевидно вантажівкою зачепили.

Може то був ящик для внутрішнього встановлення без захисту від УФ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё как разрушился — в крошку.

За сколько лет?

Бо такой висит у мн у с 2010г и нихрена ему нет. Ну, прозрачный пластик помутнел совсем немного. Цифры на счетчике видны

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Днепре без проблем ставят свой пластиковый ящик в металлический большего размера. Без всяких писем и согласований
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Э не, так не считается. Получается они все же свой пластиоквый ящик все-равно ставят. А ТС не хочет их пластиковый ящик, а хочет сразу в свой железный.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви спочатку на ціни нестандартного приєднання подивіться і потім подумайте чи так вам важливий той ящик. Бо ціни там кратно вищі. І як вирішуватимуть проблему з автоматом у пластиковому боксі інши будинки?

 

Ніяк, когось влаштовує так, хтось вже заселився і живе з генератором/сонячними панелями і такке інше. Мені ж хотілося зробити капітально, так як я описав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайомому підключали так електроенергію на ділянку, поставили пластиковий щит від обленерго все що потрібно опломбували, після того знайомий зробив додатковий захисний шит яким закрив пластиковий. щит був з металу 2-3 мм, з дверкою на 2 завіси, наакладний щит обварили навколо стовба і все.

 

Поставили свой бокс в мой ящик. Потом добавил временный распредщит.

[ATTACH]715369[/ATTACH]

 

[ATTACH]715370[/ATTACH]

 

Так, зробити так як ви описуєте ніхто не забороняє... але, хотілося зробити полюдськи.

 

Розподільчий щит планував вішати нижче, вже зібрав його, чекаю на підключення.

3DEE4122-8E2E-4241-B35C-D0793E9AD30C.thumb.jpeg.7f81bc37de03b77e8364c6e1ba8411ae.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна замовити нестандартне приєднання - тоді використовуватимуться ваші матеріали. Можна при монтажі спробувати домовитися з монтажниками. Зрештою можна як ви й написали потім замовити заміну ящика. І за УФ не хвилюйтеся - від нього ще жоден пластиковий ящик не зруйнувався.

 

А можна більш детально описати мої дії у разі замовлення заміни ввідно-облікового щита? Можуть вони просто відмовити, чи потрібні якісь вагомі причини, може ще якісь підводні камені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Йдете до РЕМ в абонвідділ, замовляєте розпломбування вашого приладу обліку. Йдете до хлопців в РЕМ, домовляєтесь, щоб вони приїхали й переробили як ви хочете. Замовляєте пломбування. Принаймні коли я перероблював ввід собі то робив саме так.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и не понял, зачем геморрой с заявлениями, если можно поставить железный ящик нужного размера и конфигурации, хоть с двумя, тремя отсеками с отдельными дверцами? В одно из отделений которого РЭС поставит свой счётчик вместе со своим ящиком? Все равно этого пластикового короба видно не будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и не понял, зачем геморрой с заявлениями

 

хотілося зробити полюдськи.

 

Людина хоче. Як хтось писав - хочеться то гірше ніж болить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...