Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Секційні ворота hand made

nik_2

Рекомендовані повідомлення

Вітаю шановне панство!

Попало мені в руки не багато не мало, а весь комплект направляючих профілів, пружина (з віссю, але без однієї спіралі, на яку трос намотується) і привід (тільки пультика бракує) до секційних воріт.

І от я замислився все те щастя на дачу замість воріт поставити - обмежений простір не дозволяє встановити розпашні чи відкатні ворота. Але (як завжди :sorry: ) не хочу витрачатись на дорогі сендвічі і намагатимусь зліпити самі секції воріт з підручних матеріалів.

Так от, власне, маю декілька питань щодо того:

1) Яка вага стандартного сендвіча? (Зорієнтуватись...)

2) З чого краще зробити каркас секцій? Маю думку виготовити з найтоншого профілю 20х40 і обшити пластиковим сайдингом (маю в наявності)

3) ширину планую близько 5м (необхідність)

Якщо хто має якісь толкові поради, критику чи уточнення - заздалегіть вдячний!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Вес сендвича 13-15 кг/м.кв

2. Купить барабан, на который наматываются троса можно БУшный. У меня были, возможно выбросил.

3. Ширина Ваших будущих ворот зависит пружин, они могут быть рассчитаны на ворота маленьких размеров и физически не поднимут полотно даже при максимальном натяжении.

4. Нужны как минимум ролики для движения ворот по направляющим. Петли можно взять обычные.

Можно обратиться к производителям ворот и поискать бракованные панели (вмятины, царапины и т.д.).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Вес сендвича 13-15 кг/м.кв

 

Так, дякую. Я в сусіда подивився - на півтора метри вужча конструкція має вагу воріт 96кг (написано на самих воротях).

Буду дуже вдячний, якщо глянете чи не викинули барабан. Свій сьогодні сфоткаю для порівняння.

Роліки з петлями планую придбати. Може десь б/у знайду...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...