Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Труби з гофрованої нержавійки

Uliss

Рекомендовані повідомлення

Привіт спільноті.

Хто що може сказати з приводу радіаторних систем обігріву,  побудованих на нержавіючих гофротрубах?

Плюси, мінуси, надійні виробники/торгові марки?

 

P.S. Спробував пошукати - не знайшов профільної теми, тому одразу міль пардон, якщо вона десь є в глибинах форуму, і подяка за посилання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем? Технологичности в них мало, надежность соединений под вопросом.

Нишевой продукт 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, murava сказал:

Нишевой продукт

В чому нішевість?

---

Перебираю системи, які можна максимально просто, надійно і ремонтопридатно сховати в плінтус.

Змінено користувачем Uliss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Ну-ну", я так розумію, це зважена відповідь дорослої людини на запитання " в чому нішевість".

Друге повідомлення в темі - і нуль (0) корисної/адекватної інформації.

Дякую, дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.07.2021 в 19:42, Uliss сказал:

"Ну-ну", я так розумію, це зважена відповідь дорослої людини на запитання " в чому нішевість".

Друге повідомлення в темі - і нуль (0) корисної/адекватної інформації.

Дякую, дуже дякую.

Ви ще плануєте це робити, а ми це вже наїлися :) Є люди, які навіть читаючи поради, все одно хочуть наступити на СВОЇ граблі. Тоді в добру подорож!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, naupv сказал:

навіть читаючи поради

Порада - це що конкретно? "А зачем"? Чи "ну-ну"?

Ні, я бачу по інших дописах, що у murava (¿Андрія?) це просто такий стиль спілкування.

Але мені від того не стає зрозумілішим, чим саме "х0 років експлуатації фітінгів", заявлені виробником гофротруб відрізняється від "х0 років" в заявках  виробників фітінгів для PEX.

А на фоні заяв від різних продавців, які ладні конкурентів г*ном поливати, аби лиш пропихнути свій товар - такі ультимативно-лаконічні фрази конструктиву не додають.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боженьки, пионЭры, как вы утомили : каждый пытается выпытать "самую страшную тайну" и очень обижаются, когда их отправляют учить уроки.

 

Вы хотите гофру. Под плинтус! Ок, вместо говорильни купите себе метр самого простого гофрошланга для воды, приложите к будущему плинтусу, сымитируйте два поворота и представьте, что гофра лопнула и как ее чинить... Потом это все еще и в утеплителе.

 

В результате либо у вас штробы за плинтусом в два кирпича, либо плинтус толщиной как бревно, либо вы просто морочите голову всем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина захотіла гофру, нехай робить. А стиль у Муравського, да, інколи і я дивуюсь. То таке, ображатись не слід, воно на побаченні пухнасте і миле :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, naupv сказал:

Людина захотіла гофру

Поправочка: людина захотіла інфу про гофру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...