Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Расчет краски для окраски фасада

el_bregg

Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, МаТраС сказал:

Згадав. Може спорить з таким як ти без толку. 8 років назад мій товариш робив готель.я йому допоміг. Майже на шару достали куча малярки серед них кварц бауміт . Наносив перед покраскою.Вісім років вже стоїть. 

Так що совітую хоть хощь пробувати робити, руфінспектор хоть і задротом був, але руками вмів все і був в темі.. 

Моя компания занимается уже более 10 лет монтажом систем утепления фасадов и практически уже 20 лет в продаже строительных материалов, я точно знаю, что продать, как оно будет эксплуатироваться, и точно знаю, как это правильно смонтировать, 80% времени трачу именно на то, чтобы исправить ошибки таких рассказчиков басен и советчиков, как вы, которые предоставляют информацию основанную, на "кум робив і усє нормально", а не основанную на технических картах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, PROFITEC сказав:

Моя компания занимается уже более 10 лет монтажом систем утепления фасадов и практически уже 20 лет в продаже строительных материалов, я точно знаю, что продать, как оно будет эксплуатироваться, и точно знаю, как это правильно смонтировать, 80% времени трачу именно на то, чтобы исправить ошибки таких рассказчиков басен и советчиков, как вы, которые предоставляют информацию основанную, на "кум робив і усє нормально", а не основанную на технических картах.

Я щиро радий без стьобу ,що ваша компанія 10 років займаються утеплення м

Дивіться, в тс задача: скажем так , чорнова штукатурка, яку треба покрасити. Красити хоч дорогими ,хоч дешевими -це 3-4 рази. Я запропонував варіант, який був випробуваний.валиком розкатуюється прекрасно. Да шершавий. Але й гладкого то й не треба зачастую.тим більше при убогій ситуації тс. Це він думає.що в нього більше менш рівно)) після покраски він побачить..

Кварц і один шар фарби . Ви його забракували. Почали кидати тех карта церезіт ще о боги його треба кісточок ою тільки. Я неодноразово робив це з кварцом перед покраскою.пройшло куча років .не облізло, штукатурку перекрило. Фарба на місці Фарби пішло мінімум. Ну невже ми будемо жити по інструкції? Може МОЗ чи ще якихось?)

Да, є речі ,де я сто раз перестразовуюсь. Типа нюанси  в аналізі води і тп. Але в данному випадку я знаю,що йому робити

Кажете,про якусь гладкість поверхні.. про яку гладкість чорнової штукатурки йде мова?)

Тож і нагадали мені бувшого модераторів руфа. Не все в житті по тех картам. Сто раз порушував і нічого не трапилося.сроки порушень 10 років...

Який варіант пропонуєте ви при такому бюджет ному роскладі?)

Вибачте за трохи різкий тон

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.10.2021 в 20:12, PROFITEC сказав:

Моя компания занимается уже более 10 лет монтажом систем утепления фасадов и практически уже 20 лет в продаже строительных материалов, я точно знаю, что продать, как оно будет эксплуатироваться, и точно знаю, как это правильно смонтировать, 80% времени трачу именно на то, чтобы исправить ошибки таких рассказчиков басен и советчиков, как вы, которые предоставляют информацию основанную, на "кум робив і усє нормально", а не основанную на технических картах.

Ну ок. Якщо ви не розказчик бесен. Приклад 2 на очі по іронії долі попалось. Що теж не підходить перед нанесенням фасадної фарби?) Другий виробник получається бреше?

IMG_20211005_163116_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...