Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Нужна помощь! Подскажите украинские фирмы или мебельные мастерские/фабрики, которые изготавливают диваны с использованием натурального латекса или ППУ HR 5535 или HR 6030(исскуственный латекс). Продаже эти материалы есть, но в лучшем случае их используют для изготовления матрасов. Хочется сделать диван, который будет минимально уступать по комфорту кровати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теща в білій церкві замовляла. там на вибір була начинка. якщо по логістикі підходить,можу спитати контакт,якщо залишився. а ви 8 тегів зробили просто так?)

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
В 10.10.2021 в 10:20, МаТраС сказал:

теща в білій церкві замовляла. там на вибір була начинка. якщо по логістикі підходить,можу спитати контакт,якщо залишився. а ви 8 тегів зробили просто так?)

Добрий день, якщо можливо зараз спитати контакт, буду вдячний, як раз потрібен диван недалеко від БЦ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, oleg5 сказав:

Добрий день, якщо можливо зараз спитати контакт, буду вдячний, як раз потрібен диван недалеко від БЦ.

доброго. немодливо. в германії обидві дами і спілкуватися я з ними більше не буду)

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

доброго. немодливо. в германії обидві дами і спілкуватися я з ними більше не буду)

Дякую! "Будем искать" (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...