Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ставка приєднання до обленерго після зміни цільового призначення з садової в житлову забудову

Newman

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. 

Маю ділянку в садовому кооперативі. Згідно генплану міста ділянка попала в зону Ж-1, на основі чого успішно змінив цільове призначення на 02.01 (Для будівництва і обслуговування житлового будинку).  Планую підключити електроенергію, почав вивчати питання і дізнався, що обленерго на такі ділянки видає тех.умови з нестандартним приєднанням на дуже кругленькі суми, бо згідно постанови НКРЕКП ділянка лежить в території садового кооперативу :( 

Про це навіть красномовно говорить і адреса ділянки з ДЗК, де навіть після зміни цільового залишилась адреса -  Садовий кооператив .., ділянка № , бо вулиць нема... 

Може у форумчан досвід підключення таких ділянок ?  Є варіанти отримати стандартне приєднання ? 

 

Змінено користувачем Newman
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є.

ділянка в садовому товаристві. Подав документи на буд.паспорт - отримав .

далі була заявка на отримання адреси - отримав адресу.

після цього подав заявку в Черкаський РЕС на підключення ділянки для будівництва садового будинку.

отримав  ТУ на 15кВт за ціною 1104 грн. десь було нараховано 16 560 грн ( точно не памятаю) та 1047 грн за підключення лічильника.

правда в мене ділянка на краю товариства і межує з міською вулицею. ( тобто через 8 метрів від моєї ділянки йдуть міські будинки з електроенергією від міста.)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, bresciano сказал:

є.

ділянка в садовому товаристві. Подав документи на буд.паспорт - отримав .

далі була заявка на отримання адреси - отримав адресу.

після цього подав заявку в Черкаський РЕС на підключення ділянки для будівництва садового будинку.

отримав  ТУ на 15кВт за ціною 1104 грн. десь було нараховано 16 560 грн ( точно не памятаю) та 1047 грн за підключення лічильника.

правда в мене ділянка на краю товариства і межує з міською вулицею. ( тобто через 8 метрів від моєї ділянки йдуть міські будинки з електроенергією від міста.)

В каком году это было? Где получали адрес? В каком виде получили адрес?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это все было в 2021 году.

адрес получил Черкасский. ( в том смысле что мне дали адрес города Черкассы)

в виде обычном - г.Черкассы, ул.,,,,,,,,,,,,,,,, 2хх

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, bresciano сказал:

правда в мене ділянка на краю товариства і межує з міською вулицею. ( тобто через 8 метрів від моєї ділянки йдуть міські будинки з електроенергією від міста.)

В мене теж ділянка крайня біля проектованої вулиці згідно ДПТ, але ще без назви. Теж планував написати звернення щоб місто приcвоїло назву, але знаю що вони дуже не охоче це роблять...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

завжди варто  спробувати. коли я подавав документи на буд паспорт то оператор в ЦНАП сказала - ви ж розумієте з цими документами буде  відмова!

добре, сказав я, отримаю відмову - буду  знати що виправити.

через пару тижнів мав вже будпаспорт( без жодних виправлень).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...