Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу взгляд бывалых на предварительный дизайн 1эт дома

AirCheese

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте 

Посоветуйте может что убрать, добавить,поменять,передвинуть? 

Сторона света СВ это гараж и главный вход

Screenshot_20211107-110009_Viber.jpg

Screenshot_20211107-110216_Viber.jpg

Screenshot_20211107-105802_Drive.jpg

Screenshot_20211107-110120_Viber.jpg

20211107_111141.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, AirCheese сказав:

Сторона света СВ это гараж и главный вход

1. Не понятно назначение трех помещений рядом с гаражом.

2. В доме отсутствует зонирование (разделение помещений на входную, техническую, общественную и приватную зоны).

3. Терраса размещена с южной стороны - летом там будет жарко, зимой она будет закрывать солнце в гостиной.

4. 4 торчащих угла в помещениях. Это провал.

5. Половина крыши в гостиной опирается на одну спичку, расположенную по центру прохода.

6. Мастер-спальня отделена от гостиной одной дверью, хотя запросто можно поставить вторую, для повышения приватности.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне так нормально кроме пары моментов

1 Непонятно назначение трех помещений - пара возле гаража и еще одно в центре

2 Три санузла наверно все таки излишек. Я бы санузел в центре сделал один, но просторней

Террасу если правильной высоты сделать то как раз летом будет затенять, а зимой нет 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

1. Не понятно назначение трех помещений рядом с гаражом.

2. В доме отсутствует зонирование (разделение помещений на входную, техническую, общественную и приватную зоны).

3. Терраса размещена с южной стороны - летом там будет жарко, зимой она будет закрывать солнце в гостиной.

4. 4 торчащих угла в помещениях. Это провал.

5. Половина крыши в гостиной опирается на одну спичку, расположенную по центру прохода.

6. Мастер-спальня отделена от гостиной одной дверью, хотя запросто можно поставить вторую, для повышения приватности.

1. Прачка, гостевая комната и топочная вход с гаража.

2. С этим сложнее,так как сосед построится в мэже участка,со стороны гаража и дальше в глубину участка.

3. Трасса будет под общей крышей дома, надо решить какие свесы делать. Плюс, соседи вроде не сильно просматриваются с нее

4. Это в каком помещ. вгостиной?

5. Ну это уже к архитектору вопрос. Можно и не спичку, а что-то по крепче)) над кухней,кладовкой и входом будет общий потолок, а над залом 2й свет

6. Тут можно задуматься, чтоб не просматривалась спальня при открытии

 

Просто пока работа идет с дизайнером, вот и думаем...

Змінено користувачем AirCheese
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igor_d70 сказал:

Как по мне так нормально кроме пары моментов

1 Непонятно назначение трех помещений - пара возле гаража и еще одно в центре

2 Три санузла наверно все таки излишек. Я бы санузел в центре сделал один, но просторней

Террасу если правильной высоты сделать то как раз летом будет затенять, а зимой нет 

1. См выше))

2. Один детский, 2й наш, а 3й для пьяных гостей))) там как раз трапик есть)))

 

Терасса - по другому уже ни как... высота как общий потолок около 3м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, AirCheese сказав:

4. Это в каком, в гостиной?

Я красненькими кружками обвел эти торчащие углы, 4 штуки, еще 2 в гараже не считал )

Синим обозначил, где можно вторую дверь добавить.

Screenshot_20211107-110009_Viber.thumb.jpg.9b5f6f430da3fd3f36cb7225d90d3949.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

Я красненькими кружками обвел эти торчащие углы, 4 штуки, еще 2 в гараже не считал )

Синим обозначил, где можно вторую дверь добавить.

Screenshot_20211107-110009_Viber.thumb.jpg.9b5f6f430da3fd3f36cb7225d90d3949.jpg

Изначально было,что угла нет в начале коридора. Дизайнер добавила, с/у так больше...

Можно сдвинуть кухню в одну линию со стеной, но так теряется пространство, а кухня и так не большая. 

Синим отмечен где будет общий потолок(перекрытия,балки)

 

Меня смущает расстояние в душевых, сколько надо оптимально?

Screenshot_20211107-192600_Gallery.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Не бачу аж такої проблеми в кутах, оскільки прохід лишається достатньо широкий, а візуально це можна буде обіграти. Що бачу:

1. Так, душові вузькуваті. Для дорослого чоловіка, мінімум 1 метр ширини, щоб було комфортно. Тим більше, бачу, що збільшувати є куди.

2. На кухні я б перенесла посудомийку в інше місце: по-перше, з таким розташуванням висота мікрохвильової буде незручною - якщо ви нагрієте миску з супом, треба буде постаратися, щоб дістати її звідти і не розлити вміст (спробуйте вдома, потестуйте діставання миски з рідиною з такої висоти); також зверність увагу, що коли ви розвантажуєте посудомийку, посуд зручно одразу класти на місце, тому розташувати її треба так, щоб це було поруч (не знаю чи це у вас зараз враховано)

3. Чи продумували ви сценарії поведінки в майстер спальні? З таким розташуванням дверей гардероба і ванної вам доведеться часто обходити отой кут гардеробної, що обведений попереднім коментатором :) Уявіть: ви зайшли ввечері в кімнату, обійшли кут, перевдягнулися, обійшли кут, пішли в ванну, обійшли кут, щоб дійти до ліжка. Як на мене, ідеальний варіант - зробити ще одні двері з гардероба прямо у ванну (якщо дозволяє місце в гардеробі, бо це зменшить кількість шаф); альтернативний варіанти - перенести двері на стінку, що навпроти входу (це скоротить шлях між ванною і гардеробом, а також спростить доступ до гардероба з основної зони, коли ви ще не лягаєте спати, АЛЕ ускладнить шлях до гардероба від ліжка, тому треба, знову ж таки, добре подумати про сценарії)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.11.2021 в 17:31, Katroo сказал:

Не бачу аж такої проблеми в кутах, оскільки прохід лишається достатньо широкий, а візуально це можна буде обіграти. Що бачу:

1. Так, душові вузькуваті. Для дорослого чоловіка, мінімум 1 метр ширини, щоб було комфортно. Тим більше, бачу, що збільшувати є куди.

2. На кухні я б перенесла посудомийку в інше місце: по-перше, з таким розташуванням висота мікрохвильової буде незручною - якщо ви нагрієте миску з супом, треба буде постаратися, щоб дістати її звідти і не розлити вміст (спробуйте вдома, потестуйте діставання миски з рідиною з такої висоти); також зверність увагу, що коли ви розвантажуєте посудомийку, посуд зручно одразу класти на місце, тому розташувати її треба так, щоб це було поруч (не знаю чи це у вас зараз враховано)

3. Чи продумували ви сценарії поведінки в майстер спальні? З таким розташуванням дверей гардероба і ванної вам доведеться часто обходити отой кут гардеробної, що обведений попереднім коментатором :) Уявіть: ви зайшли ввечері в кімнату, обійшли кут, перевдягнулися, обійшли кут, пішли в ванну, обійшли кут, щоб дійти до ліжка. Як на мене, ідеальний варіант - зробити ще одні двері з гардероба прямо у ванну (якщо дозволяє місце в гардеробі, бо це зменшить кількість шаф); альтернативний варіанти - перенести двері на стінку, що навпроти входу (це скоротить шлях між ванною і гардеробом, а також спростить доступ до гардероба з основної зони, коли ви ще не лягаєте спати, АЛЕ ускладнить шлях до гардероба від ліжка, тому треба, знову ж таки, добре подумати про сценарії)

Спасибо.

Не заметил эту маркировку посудомойки на плане,думаю дизайнер перепутал. Она будет или в острове или на одной из сторон от плиты. Думаю на острове,возле мойки будет логичнее?

Душевые однозначно расширим!

За гардеробную надо думать, не хочется терять в ней место но и бегать тоже не охота.

Еще у нас висит вопрос по расположению мебели в детских спальнях!? дети школьники,младших классов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається стіл напроти вікна не найкращий варіант. Зараз діти все більше використовують комп'ютери, а дивитися в монітор чи ноутбук навпроти яскравого світла важко, доведеться постійно зашторювати вікно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, AirCheese сказав:

Не заметил эту маркировку посудомойки на плане,думаю дизайнер перепутал. Она будет или в острове или на одной из сторон от плиты. Думаю на острове,возле мойки будет логичнее?

Як на мене, найзручніше - біля місця, куди ви складатимете сухий посуд. Логіка така: при розвантаженні посудомийки, вам має бути зручно одразу класти сухий посуд на місце, а не викладати його на стіл, а потім відносити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, AirCheese сказав:

Еще у нас висит вопрос по расположению мебели в детских спальнях!? дети школьники,младших классов

Там може бути багато різних варіантів розстановки, тому прокоментую по наявних лише :) 

Столи під вікном: одразу питання де будуть радіатори, цей момент треба узгодити з сантехніками (при тепловому прорахунку може виявитися, що треба додаткові радіатори, оскільки там будуть тепловтрати через стіл) + глибина стола, переконайтеся, що радіатор не заважає ніжкам дитини.

По класиці, світло повинно падати на стіл з лівого боку, якщо дитина пише правою рукою і з правого, якщо навпаки. Звісно, попередній коментатор правий, зараз все більше часу діти проводять з гаджетами, тому тут вже не так однозначно. Зважайте також на те, чи сонячна там сторона і чи буде там пряме сонячне світло потрапляти у вікно.

Якщо щось змінювати: в лівій кімнаті можна спробувати стіл повернути на 90 градусів - і світло зліва і в очі не б'є. В правій взагалі можна поставити великий кутовий стіл, або зробити перестановку так, щоб стіл стояв в тому кутку, де зараз ліжко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...