Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Індукційний котел , та підігрів води... В кого є індукція в користуванні . 2021р??

Nikola Petrosovich

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня...  Ділимось власним досвідом користування індукційними водонагрівачами. Комфорт, простота, економічність надійність..За і проти тільки від користувачів...  Орієнтовно площа отоплення 60-110м.кв.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня... Ділимось власним досвідом харчування лайном. Смаки, аромат, поживність та корисність.. За і проти лише від тих хто вже поїв...

 

PS. Насправді індукційний нагрів дійсно може використовуватись та бути досить надійним. Але за рівних умов з забезпечення надійності то нагрів води індукцією порівняно із якісним ТЕНом не має ніякого сенсу. Більше електроники, силовий транзистор, система охолодження - усе це мінус до надійності лише задля того щоб мати змогу навішати довірливим покупцям на вуха локшини про нечувану досі економічність (мінімум на 30% економніше, а у деяких випадках до 3 разів).

PPS. Ні, індукційним котлом не користувався.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, якщо хто вже попоїв, вибачте, покористувався індукційним котлом та лишився невдоволеним економією, то можете спробувати гідродінамічні нагрівачі (ТЕК-і) - пишуть "альтернатива газу", які порівняно із ТЕНами не втрачають 20-30% енергії через накип.

Якщо і це не спрацює - тоді я підкажу ще декілька варіантів безпроіграшної опалювальнох лотереї.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mvas78 сказал:

До речі, якщо хто вже попоїв, вибачте, покористувався індукційним котлом та лишився невдоволеним економією, то можете спробувати гідродінамічні нагрівачі (ТЕК-і) - пишуть "альтернатива газу", які порівняно із ТЕНами не втрачають 20-30% енергії через накип.

А ці 20-30% втрат куди діваються? Напевно, в четвертий вимір...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ashim1990 сказал:

А ці 20-30% втрат куди діваються? Напевно, в четвертий вимір...

Чому у четвертий? Ці втрати по дротах передаються виробникам ТЕНових котлів. Тому цю світову змову потрібно ламати як скоріше. Ставити усюди індукційні котли, чи диво-панелі із м'яким ІЧ-теплом які економлять одразу 50-60% електрики. Забув як вони називаються... якщо тут є менеджер по цих панелях - нагадайте!

Змінено користувачем mvas78
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mvas78 сказал:

Ставити усюди індукційні котли, чи диво-панелі із м'яким ІЧ-теплом які економлять одразу 50-60% електрики. Забув як вони називаються... якщо тут є менеджер по цих панелях - нагадайте!

Я не менеджер, але в курсі: інфрачервоні панелі. Бувають керамічні, металічні, скляні. Одна другої кращедорожче.👍

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mvas78 сказал:

Доброго дня... Ділимось власним досвідом харчування лайном. Смаки, аромат, поживність та корисність.. За і проти лише від тих хто вже поїв...

 

PS. Насправді індукційний нагрів дійсно може використовуватись та бути досить надійним. Але за рівних умов з забезпечення надійності то нагрів води індукцією порівняно із якісним ТЕНом не має ніякого сенсу. Більше електроники, силовий транзистор, система охолодження - усе це мінус до надійності лише задля того щоб мати змогу навішати довірливим покупцям на вуха локшини про нечувану досі економічність (мінімум на 30% економніше, а у деяких випадках до 3 разів).

PPS. Ні, індукційним котлом не користувався.

 В темі написано для людей з РОЗУМіННЯМ що написано.. - " Хто користувався!!!!" Нагадаю- "За і проти тільки від користувачів"...  Нема досвіду користування, то стоїмо в сторонці курим  і слухаєм, читаєм!!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Nikola Petrosovich сказал:

 В темі написано для людей з РОЗУМіННЯМ що написано.. - " Хто користувався!!!!" Нагадаю- "За і проти тільки від користувачів"...  Нема досвіду користування, то стоїмо в сторонці курим  і слухаєм, читаєм!!

Невже Ви вважаєте, що на технічному форумі хтось буде цим користуватись? Ось у поміч дві некротеми: 

 

Як на мене, цього цілком достатньо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Nikola Petrosovich сказал:

 В темі написано для людей з РОЗУМіННЯМ що написано.. - " Хто користувався!!!!" Нагадаю- "За і проти тільки від користувачів"...  Нема досвіду користування, то стоїмо в сторонці курим  і слухаєм, читаєм!!

Перепрошую що вклинився у вир доповідей від тих, "хто користувався". Дійсно, дуже багато цікавої інформації почули! Напевно, треба брати отой індукційний котел.

Можна ще малюсеньке питання? А що ви взагалі бажаєте отримати від індукційного котлу, порівняно із котлом звичайним? Може і мені того самого треба, а я просто ще не знаю за те?

Змінено користувачем mvas78
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, mvas78 сказал:

Можна ще малюсеньке питання? А що ви взагалі бажаєте отримати від індукційного котлу, порівняно із котлом звичайним? Може і мені того самого треба, а я просто ще не знаю за те?

Згоден, мені теж цікаво. Підвищувати свою кваліфікацію завжди потрібно.👍

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.12.2021 в 19:43, ashim1990 сказал:

Згоден, мені теж цікаво. Підвищувати свою кваліфікацію завжди потрібно.👍

 От і я про теж...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чего техника дошла. Надо же. 

Вместо тена за 3 копейки и термотреле продать сложную интегральную схему... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2021 в 14:11, Nikola Petrosovich сказал:

Комфорт, простота, економічність надійність..

Покупаете за 500 грн тен. Покупаете кусок трубы. Ввариваете в трубу резьбу, вкручиваете ТЕН. 

Комфорт. Простота. Экономичность. Надёжность.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хотите всяких штучек интересных - обращаетесь к Дайверу - он вам поставит систему удаленного контроля и мониторинга через мобилу. И усё. Профит.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...