Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка топка краще, Nordflam Corno чи Invicta 700 Porte Lateral 14 кВт ?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Топитися буде не часто.  Nordflam Corno має шибер, Invicta - ні. Це на що впливає?
І на що варто звертати увагу при купівлі? Ну там може де який брак частіше всього вилазить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
45 минут назад, Вомбат сказал:

А чим вона краще?

Более удобная ручка на дверце, нет в верхней части щелей как в Корно, через которые будет просматриваться дымосборник, чуть больше  размеры и вес.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, для мене ці переваги не суттєві, тим більше, що різниця в ціні складає 5 тисяч. Щілини мене взагалі не лякають - в мене трубу буде видно в будь-якому разі... Розмір і вага - ну такі собі переваги, якщо чесно. В мене плаваюча тепла підлога, мені навпаки треба щось полегше :)

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Вомбат сказал:

А чим вона краще?

основна перевага в тому що у неї є димозбірник, не буде диміти в процесі догруза палива, і розмір топки нормальний, в корно олівці влазять  

Змінено користувачем T-Kiev
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це дійсно суттєві переваги. А можете написати розміри топок? У корно димозбірника геть нема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Вомбат сказал:

Це дійсно суттєві переваги. А можете написати розміри топок? У корно димозбірника геть нема?

Есть дымосборник, почти такой как у Капри. Практически нет дымосборника у модели Инвикты которую Вы тоже рассматриваете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Панове, а не підкажете, якщо варити з металу підставку під камін Nordflam Corno, то на що краще опирати камін? На дно, чи на дно + лицьову панель? Чи там є ребра жлосткості, по периметру, на них? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.05.2022 в 22:37, Вомбат сказал:

Панове, а не підкажете, якщо варити з металу підставку під камін Nordflam Corno, то на що краще опирати камін? На дно, чи на дно + лицьову панель? Чи там є ребра жлосткості, по периметру, на них? 

Можно на ребра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...