Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помпа(насос) тепла повітря-вода із зовнішнього блока кондиціонера Carrier X-Power 38UYV035M

vmarkiv

Рекомендовані повідомлення

Є величезне бажання створити теплову помпу на базі кондиціонера Carrier X-Power Gold 42UQV035M/38UYV035M . Недорого купив зовнішній блок цього інверторного кондиціонера і планую купити пластинчатий теплообмінник системи фреон-вода . Дальше до теплообмінники підключити водяну теплу підлогу площею 40м2 . На даний момент відсутня схема електрична принципова цього кондиціонера для симулювання (піддурювання) сигналів відповіді із внутрішнього блока . Тільки на ФБ знайшов ескізну схемку підключення внутрішнього-зовнішнього блока по проводу S (відносно землі) . Видно якийсь однопровідний (двонаправлений) протокол. В зв*язку із своєю освітою в галузі радіотехніки пробую розібратися із даним пристроєм.

83412468_2524919174300920_6622645356305842176_n.jpg

зображення_viber_2022-02-05_13-05-35-742.jpg

зображення_viber_2022-02-05_13-05-36-033.jpg

Pump.JPG

пластинчатий.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходячи із схеми структурної , яка була розміщена під кришкою пристрою , в якості плати керування використано блок MCC-5009 / Він використовується у кондиціонерах виробництва Toshiba RAS-M18UAV.  Опис знайшов ось тут - toshibaaircon.ru/files/nodus_items/0002/1204/file-1204-1424248189.pdf . Плата продається - www.ebay.com/itm/TOSHIBA-CARRIER-ELECTRONIC-BOARD-RAS-M18EAV-MCC-5009-4306S736-CONDITIONER/313424035940?hash=item48f9874064:g:oVwAAOSw8A5gLrfq .  Вуйко Гугл  підказував , що Carrier і Toshiba роблять на одному із заводів у Тайвані , з однакових комплектуючих. Іду шукати документацію на плату MCC-5009.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робити реверсну інженерію закритого протоколу інверторних кондюків — дуже невдячна справа. Краще купити готовий універсальний конроллер.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.02.2022 в 14:43, vmarkiv сказал:

для симулювання (піддурювання) сигналів відповіді із внутрішнього блока

А не простіше викинути той CPU із зовнішнього блоку і поставити свій? Швидкості ардуіно цілком вистачить, я думаю. Так справа набагато швидше піде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два частотники + алгоритм керування ,який не є простим . Так , я можу це реалізувати на Ардуїно або FX-3U (Mitsubishi PLC) , але на вивчення алгоритмів піде час . Пробую консультуватися із хлопцями , які вже щось зробили у цьому напрямку - www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/plata-dlya-konditsionera-invertornogo-universalnaya-ac-dc-IDNVA8l.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, vmarkiv сказав:

Пробую консультуватися із хлопцями , які вже щось зробили у цьому напрямку - www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/plata-dlya-konditsionera-invertornogo-universalnaya-ac-dc-IDNVA8l.html

Так це і є універсерльний конроллер з аліексперсу, про який я говорив

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vmarkiv сказал:

на вивчення алгоритмів піде час

Так я й не казав, що миттєво. Просто швидше ніж вгадувати хтозна-що..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на даний контролер з Алі хтось може кинути ? Додаткову інформацію по ньому де знайти?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.alibaba.com/product-detail/Conditioner-QUNDA-QD82-Inverter-A-C_62485425936.html?spm=a2700.7735675.normal_offer.d_image.37d841cdGJOOEZ&s=p - ось цей?

https://www.facebook.com/watch/?v=1196495694015332

www.systo.hk/product/qunda-qd-81b-universal-ac-inverter-air-condition-board-370.mhtml

imall.com/product/UNIVERSAL-FLOOR-STANDING-D-C-A-INVERTER-CONTROL-SYSTEM-FOR-QUNDA-QD81B-AIR-CONDITIONING-REMOTE-board-Cabinet/Consumer-Electronics-Home-Electronic-Accessories-Controls/aliexpress.com/32876241359/144-12481497/uk

www.reld.com.ar/Archivos_productos/309511025.pdf  - схема зовнішніх з*єднань.

qunda.com/en/controls.aspx?id=35

qunda.com/UploadFiles/201873115711461.pdf

Змінено користувачем vmarkiv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дав запит щодо  плати QD82U+  на виробника на qunda.com/en/contactus.aspx?id=37    

 

qunda.com/en/controls.aspx?pid=735 

 

Там просто немає керування з плати драйверів вентилятором зовнішнього блока . Він у моєму випадку ( Carrier кондиціонер ) також керується від частотника. Виведено чомусь керування двигуномм зовнішнього вентилятора від внутрішньої плати . Питання підлягає вивченню

 

Змінено користувачем vmarkiv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прислали опис виробники обладнання QD82U+  . На вихідній платі драйверів видно незапаяні роз*єми для давачів "Повітря" і "Трубка" . Все ж таки три сенсори . У моєму вихідному блоці компресора є трохи більше давачів температури . Якщо в алгоритмах QD82U+ використана додаткова кількість давачів - ця плата ( QD82U+ ) стає цікавою для роботи.

 

QD82U.jpg

Outdoor_board.jpg

MCC5009.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 07.02.2022 в 17:35, vmarkiv сказал:

Там просто немає керування з плати драйверів вентилятором зовнішнього блока . Він у моєму випадку ( Carrier кондиціонер ) також керується від частотника. Виведено чомусь керування двигуномм зовнішнього вентилятора від внутрішньої плати . Питання підлягає вивченню

у меня такая плата по номеру не помню посмотреть как понимаете сейчас не могу но максимальная под 24й блок

вентилятор внешнего блока тоже инверторный там нет никакого управления плата им крутит всегда на максимуме но для отопления имхо это и не плохо

по работе с компрессором там загадка он его выводит на обороты судя по мощности по теплу и по потреблению из розетки где то на 50% от моей 24ки может на 60

оттайка по датчику внутреннего блока но я на ПТО так и не нашел точку соответственно работала по таймеру каждых 30 минут

еще оттайка длится 6 минут я через термореле w1209 датчик которого примотал на штатное место испарителя ограничил длительность по температуре

так все проработало 2 зимы но под конец второй я все же разморозил теплообменник скорее по своей глупости ну и в системе была вода

не думаю конечно что сейчас мой ответ к месту но после войны надеюсь пригодится, а и покупал на алибабе что то за 65$ на алишки были тогда по 150

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...