Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення електрики на ділянці для забудови

sirchyk

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада щодо підключення електрики на земельній ділянці під забудову. 

Ситуація така - була дачна ділянка з садовим будинком. Почав переводити в житлову. Землю перевів, подав решту документів на будинок, але почалася війна. Відповідно документи зависли. Виникло питання чи можна підключити електрику просто на ділянку без будинку поки робляться документи на будинок. Стовп обленерго біля самого паркану, сусіди підключені напряму до обленерго.

В нас в Івано-Франківську питання житла зараз дуже актуальне, приїхало багато переселенців, була б електрика можна було б когось поселити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правило, права власностi на дiлянку РЭСу достатньо для пiдключення 1 фази 3 кВт.

У меня так было, правда, 10 лет назад...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.03.2022 в 12:24, sirchyk сказал:

була б електрика можна було б когось поселити.

Меня поселите, буду жить без электрики, только, что бы вода была в колодце. Взамен могу Вас поселить в свою квартиру в Киеве и пока еще на данный момент с электрикой, центральным отоплением, канализацией и горячей водой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 26.03.2022 в 22:17, nex сказал:

Взамен могу Вас поселить в свою квартиру в Киеве

Предложение больше неактуально. 😕

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...

Ситуація аналогічна. Є ділянка в селі, з кадастровим номером, для будівницва і обслуговування житлового будинку. 

По факту, на ній занедбаний  особняк 70-х років та господарська будівля, без документів.  Електрикою років 20 не користувались, коли відключена офіційно -не знаю. Ел.лінія межує з парканом. Чи є присвоєна адреса, теж не знаю, але ділянка в лінії старої забудови вздовж траси. Допустимо гірше =немає адреси.

Чи можна під"єднати, і чи можна по побутовому тарифу?

Дякую

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Drug2 сказал:

Чи можна під"єднати, і чи можна по побутовому тарифу?

Езжайте в РЭС и узнавайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Drug2 сказав:

Чи можна під"єднати, і чи можна по побутовому тарифу?

Питання в іншому. Чи доведеться сплачувати чималу суму за приєднання до електромереж.

І відповідь скоріш за все - так. Якщо електролічильник відсутній - то 100%.

А тариф буде побутовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, delic сказал:

Питання в іншому. Чи доведеться сплачувати чималу суму за приєднання до електромереж.

І відповідь скоріш за все - так. Якщо електролічильник відсутній - то 100%.

А тариф буде побутовий.

Під'єднання доведеться робити, це само собою.

А чимала сума, це скільки? Намагався гуглити, то вроді шось біля 3000 грн/кВт?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Drug2 сказав:

Під'єднання доведеться робити, це само собою.

А чимала сума, це скільки? Намагався гуглити, то вроді шось біля 3000 грн/кВт?

Дякую

Ціни по регіонам різні. Тож потрібно дивитись на сайті оператора мереж.

Мінімальною буде вартість, якщо приєднання буде стандартне. І якщо є потужності які взагалі дозволять приєднання.

Додатково потрібно ознайомитись з особливостями приєднання під час воєнного стану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Через сайт ДТЕК написали заяву на підключення нової ділянки до 12кВт, 3фази, с.Фонтанка, Одеса., отримали ТУ на 72тис.грн рахунок. Трохи в шоці за такі тимчасові тарифи на підключення під час військового стану. Візуально до ближайшого стовпа - 80метрів.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 23.05.2023 в 21:06, sergpelux сказал:

Через сайт ДТЕК написали заяву на підключення нової ділянки до 12кВт, 3фази, с.Фонтанка, Одеса., отримали ТУ на 72тис.грн рахунок. Трохи в шоці за такі тимчасові тарифи на підключення під час військового стану. Візуально до ближайшого стовпа - 80метрів.

У мене опора біля ділянки, але взагалі не зрозуміло поки нічого, прислали  і договір, і кошторис, і ТУ на 22тис грн(єлектролічильник буде іншим кошторисом, там ще близько 7тис грн), але! порахували в ті 22тис грн опору та багато різних ізоляторів, 2 види проводу і все таке інше, і це при тому що у мене ще офіційно стадія проектування якась, нічого в тому РЕСі не пояснюють, що не питай просто на тебе дивляться або роблять вид що не розуміють про що ти говориш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.06.2023 в 13:57, Александр Каламбет сказал:

У мене опора біля ділянки, але взагалі не зрозуміло поки нічого, прислали  і договір, і кошторис, і ТУ на 22тис грн(єлектролічильник буде іншим кошторисом, там ще близько 7тис грн), але! порахували в ті 22тис грн опору та багато різних ізоляторів, 2 види проводу і все таке інше, і це при тому що у мене ще офіційно стадія проектування якась, нічого в тому РЕСі не пояснюють, що не питай просто на тебе дивляться або роблять вид що не розуміють про що ти говориш

Я трохи розібрався. Виходить що тимчасові технічні умови, розраховуються не по звичайному тарифу за кіловат, як раніше, а повністю вартість будівництва лінії до будинку (якщо стовб не поруч).

Так як раніше наче буде з 01 серпня, кажуть в ДТЕК, якщо терпить - варто почекати.

Як раніше - тобто платиш за кіловат, і до 300м до стовпа якщо - то проблеми РЕС, а не додаткові кошти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...