Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

delic

Пользователи
 • Публікації

  874
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача delic

 1. Ну я їх теж навмисно не годував. Але вони все одно добре перекусили бататом, морквою і буряком. Тому і питаю. А які взагалі шкідники у спаржі є?
 2. delic

  Корисні поради

  не варто пропаганда відразу зобразить всьому світу як дикунів
 3. delic

  Корисні поради

  Української мовою книжки думаю в любій бібліотеці приймуть.
 4. А rehau pex замість міді не підходить лише по красі? Чи є ще якісь аргументи?
 5. На youtube дивився відео як американець вирощує сад в пустелі. Так у нього всі шпалери повністю з дерева з тієї ж причини.
 6. В усій цій справі головне не дати грошей постраждалим власникам. Тоді не потрібно оцінювати втрачене і є можливість розпоряджатись не своїми коштами. Але й то добре, бо багато хто взагалі нічого не отримав і навряд чи отримає.
 7. питання ще й в том як швидко охолоджується вода в баку при різних температурах і в тому, що води вищої температури потрібно менше в результаті. Цікаво б було подивитись графік включень тена в тому та іншому випадку. З розумною розеткою це взагалі не проблема зробити.
 8. Гріти до 80-85 економічно вигідніше наче. Як варіант - гріти тільки вночі на весь день таким чином. Використовувати дуже просто: на виході підмішується холодна вода для отримання заданої температури. Взагалі підмішувати холодну на виході бойлера - це єдиний вірний варіант його використання, як на мене. Бо вже багато людей обпіклося небезпечно гарячою водою з бойлера.
 9. до гідрозатвору - то свої, а після то вже ворожі
 10. Наразі і в нових будинках потрібно платити якщо не користуєшся опаленням. По-перше, діє плата за місця загального користування, по-друге, якщо обсяг спожитого опалення менше середнього по будинку, то платиш за середній обсяг. І на додачу, правління ОСББ (читай нова ЖКХ мафія) за відкати опалює як підвали так і "художні майстерні" на останньому поверсі. У мене на дачі зараз проживають люди через війну. Стара хата 1960-х років, дерев'яна підлога піч і т.і. На веранді і в одній кімнаті стоять 2 газові конвектори. Рахунок за грудень за газ 2600. Квартира 100 м2 (горизонтальна система, лічильник) - 1841 грн. У знайомих в старому будинку 54м2 (вертикальна система, проте будинок цегляний і нещодавно добре утеплили весь повністю) - 1090 грн.
 11. На мій публічний номер (світиться в загальнодоступній базі) хто тільки не дзвонить... Телефон на завжди в режимі "Не турбувати".
 12. Після зими 2022-2023 ще не всі мають налобні ліхтарі?
 13. Зараз добре дме північний вітер прямо в зовнішній блок. І у внутрішньому блоці булькає час від часу. Шо то воно таке? Вітер дає циркуляцію, а булькає повітря бо давно не робили обслуговування?
 14. В багатоповерхівках взагалі в чаті весело, коли всім під'їздом шукають хто ж не перекрив гігієнічний душ...
 15. Вже знайшли виробника, який дасть гарантію, що будинок не розвалиться при переміщенні після певного часу експлуатації?
 16. Мабуть літом вагонку монтували, сухою. А зараз повітря вологе після дощів, і баня ж не опалюється постійно...
 17. От normal правду каже. Ви рахували витрати на володіння? Можливо аренда на тому рівні вже не буде здаватись дорогою. До того ж в такий невизначений час. І невідомі вимоги до споруди складу. Можливо вам варто розглянути й інші не суто традиційні споруди з цегли.
 18. Ну так і вирішуйте задачу оптимізації витрат. Купити ту розвалюху це ж не єдиний варіант? Якщо лінія фронту близько, то може взагалі потрібно розглянути варіант переїзду в більш безпечне місце. У вас вже є 20к доларів (пропозиція + ремонт), то на цю суму і шукайте варіанти які не потребують додаткових витрат.
 19. непоганий варіант для важких вантажів
×
×
 • Створити...