Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гараж з шлакоблоку

pruymak

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, в мене побудований гараж з шлакоблоку. Хочу штукатурити, але сьогодні ціни самі знаєте які. І ось я думаю, а чи не дешевше мені буде замість внутрішньої штукатурки перетягнути стіни дешевим клеєм для плитки з арміруючою сіткою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня из шлакоблока.

снаружи только короед и фасадная силиконовая краска, внутри только белая фасадная краска.

зачем клей?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Фрай сказал:

снаружи только короед и фасадная силиконовая краска, внутри только белая фасадная краска

Просто по шлакоблоку пофарбовано краскою, цікава ідея, але ж шлакоблок він ніби пористий, як фарбується нормально (знак питання)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене черкаський, він самий кращий був у нас по якості, рівний, те що пористий мене не турбує.

до речі, дача також була пофарбована по шлакоблоку, за двадцять років ніде навіть не відлущилась.

За два проходи густа фасадна фарба вкриває без повітряних пухирів, якщо знайду де сфоткать, бо все у стелажах та полицях. )

зате всі вони кріпляться до стіни і видно було куди - тільки у шви. Візуально вони мене ніскільки не турбують. )

крім того у мне були сумніви за фундамент и простіше вести спостереження, ти одразу побачиш тріщини, що неможливо під сіткою або утеплювачем.

наприклад, будинов під пінопластом, після вибухів почало десь щось тарабанити, іди знайди де й що? (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...