Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Шахраї. Обіцяли свердловину з 1м3/год води і вводом води в дім. Свердловину зробили, насоса встромили, воду в дім не провели, крани для обслуговування зробили в кільцях, в які драбину поставити неможливо, тобто обслуговувати неможливо, вода пирскає по півбочечки і пропадає, тобто фактично її немає для обслуговування потреб города та хати. Обіцяли все доробити і виправити - і з кінцями, телефони не беруть, чоловік, який взяв телефон з номеру на візитівці, нахамив і представився конюхом... Олександр 0937724893, який скидав смєту на облаштування свердловини та Антон 0637006321, який виконував роботи по облаштуванню, на дзвінки не відповідають, бо ми з мамою, дурні, заплатили їм гроші за начебто виконані роботи, а інше приїдуть дороблять і перероблять і все...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Да, я тоже на этих ребят попал... на свою голову)) вопросов миллион...начиная с того что приехали без воды и я по соседям час бегал, чтобы им набрать 6 кубов...хотя предупредил что у меня скважина старая и дебет минимальный... бурят наугад, на глубину "как у соседей", как они бурят если нет соседей я не знаю))) Место где мне нужно было бурить они не прошли, получилось только в третьем месте....моя оценка три с минусом...этому лебедю.

Змінено користувачем Rebe_L
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...