Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

30 м будиночок - порадьте маленьку пічку на дровах і майстра

Torre-del-Litochky

Рекомендовані повідомлення

Люди! Йде зима, от думаю собі купити пічку - 30 м будиночок - порадьте пічку на дровах і майстра , бюджет на пічку не дуже щоб обмежений, але раціональний, розпалюватися буде наразі 1 -2 рази на тиждень, а там ніхто не знає...  ну і таку пічку, щоб блондинка  сама могла вправитися) Майстер пічних справ має бути досвідчений і вдумливий. може хтось кого порекомендує. Броварський р-н.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю різницю, може й буржуйка. В мене будиночок з ремонтом, підвісна стеля, потрібно, щоб це все не постраждало)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Torre-del-Litochky сказал:

Я не знаю різницю, може й буржуйка. В мене будиночок з ремонтом, підвісна стеля, потрібно, щоб це все не постраждало)

С такими познаниями купите электрообогреватель....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите до 5 кВт, чугун или сталь с керамикой. Тяжелая печь дольше остается горячей. Стеклянная дверца добавит уюта в комнате.

Китай брать крайне не желательно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за корисно-приємні ( 5 квт і про дверцята) і навіть єхидні (про обігрівач) відповіді, шукаю наразі майстра перевіреного, щоб порадив, купити я куплю,  коли світла не буде - краще все ж запастися пічкою. А нема так нема - буду шукати в кабаниках и на олх) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Torre-del-Litochky сказал:

навіть єхидні (про обігрівач)

У вас дымоход есть?

Фундамент под печь есть?

Какие вопросы, такие и ответы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Коли вам рекомендують електричний нагрівач, не ображайтеся. Бо дійсно, витримати температурний режим електронагрівачем набагато простіше через використання термостатів, що приборкали обігрів заради комфорту. А от щодо обігріву вогнем, маю власний досвід. Вогонь - то стихія. І термостатом його важко утримати. На ваші 30м площі вам буде потрібно: дуже холодний будиночок, коли протяги свистять через вікна та двері та буржуйка, що більшість кпд викидає через димар. Тому не варто палити ліс.

або ж взяти не надто потужну топку, по типу мого вибору, і зробити облицювання товстим шамотом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.10.2022 в 09:45, DimaF сказал:

У вас дымоход есть?

Фото 1 - дымоход был сделан за 2 дня неспешной работы

Фундамент под печь есть?

Фото 2 - фундамент под печь из 3 см мраморной плиты

 

IMG_20200927_145424880_HDR.thumb.jpg.f9bb3e434190bb79b5f1d54a1b3374fa.jpg128840928_3800834016645358_6947895931357114103_n.thumb.jpg.5a66df1edd134b2b3b777c6888637d75.jpg

Змінено користувачем Вадим Мокров
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вадим Мокров сказал:

Фото 1 - дымоход был сделан за 2 дня неспешной работы

Вы с кем разговариваете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В 29.09.2022 в 00:22, Torre-del-Litochky сказал:

Люди! Йде зима, от думаю собі купити пічку - 30 м будиночок - порадьте пічку на дровах і майстра , бюджет на пічку не дуже щоб обмежений, але раціональний, розпалюватися буде наразі 1 -2 рази на тиждень, а там ніхто не знає...  ну і таку пічку, щоб блондинка  сама могла вправитися) Майстер пічних справ має бути досвідчений і вдумливий. може хтось кого порекомендує. Броварський р-н.  

Ну, в мене дерев'яний будиночок 30-35м2, непогано обігрівається невеликою чавунною буржуйкою габаритами ВШГ 50х30х40 десь.. Особливо, коли в комбінації з електричним, при нащих відключеннях...При -6 на вулиці і товщині стін 8мм (брус+блокхаус+вагонка) 30м2 прогрівалися до 24, приходилось вікна відкривати трохи.

А от з майстрами по нинішніх часах була проблема в моїй глухомані, в результаті прийшлось вивчити матчастину і ставити димохід самлстійно. Ну й замовляти димохід із "сендвіч-труб - теж зараз марудна справа, строк виконання - 1.5-2 місяці й то не факт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...