Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А чи є на форумі "табаководи"?

Zergus

Рекомендовані повідомлення

Вперше в житті (це перший перероблений урожай) заморочився виробництвом табаку ДЛЯ ВЛАСНИХ ПОТРЕБ. Цієї весни посадив 2 сорти "Вірджинію" та "Дюбек", також,  трішки досадив звичайної "Махорки". Останню обговорювати не буду, бо не переробляв її, так і "сушиться" на горищі "на чорний день", а от щодо табачку, то вийшло просто шикарно!!! Процес приблизно виглядає так:

20221118_144025.thumb.jpg.f8feee67c683624d255af38fa0fe1825.jpg

досушую після "прискореної" ферментації

20221118_091317.thumb.jpg.104d14766b9429bd0e5a110fdfae073f.jpg

готую до різки

20221118_191601.thumb.jpg.27118bef2eebbaa367f146a8425e41ba.jpg

нарізаю і готую готовий "продукт"

20221118_210727.thumb.jpg.1f5a4021398d0fec2ef05d36fc168de1.jpg

результат 😀 

Якщо тема цікава, буду ділитись деталями, насправді прикольна це справа, особливо коли вимушено з'явилась купа вільного часу і перманентно "зникають" і без того скромні заощадження 😞

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Процес "виробництва" готової продукції 😊

20221126_081212.thumb.jpg.c284ba4f48d8a55b59f011721b661b68.jpg

одразу додам декілька приміток: 

1) Табак не має бути пересушений, т.я. потім машинка перетворить його на пил; вологість регулюю так - під час "прискореної ферментації" у духовці печі, до ємності з табаком додаю 1-2 дольки розрізаного яблучка, в результаті - сік яблука дає необхідну вологість та неповторний аромат!

2) При нарізанні потрібно враховувати, що машинка буде ще подрібнювати сухі листки, тому - нарізаю не дрібно, як для самокруток, а трішки більшою фракцією

3) Обов'язково просіюю після нарізання "на предмет штурпахів із стебел", які потім видаляю, вони не годяться для машинки і можуть її зламати

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно)

Уже года три на районном рынке продают табак/махорку (неудивительно, ибо цена табака зашкаливает).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, DimaF сказал:

Прикольно)

Уже года три на районном рынке продают табак/махорку (неудивительно, ибо цена табака зашкаливает).

Хоч я і затятий курець (хотілося щоб було навпаки, але як є), махорку палити не можу 😔 крайнього разу махорку курив мабуть ще з покійним дідом років з 25 тому, та й тоді по перше вибору було не багато, а по друге більше мабуть "баловство" було ☺️

Цього разу її посадив у "експреминтальних" цілях, на випадок якщо нездужаю табак до тями привести, але все вдалось - тому мабуть віддам те що виросло сільським хлопцям, а от щодо "брендових" сортів, то тут все інакше!

Для себе, визначив найбільшу проблему - брак часу 😁 потрібна розважливість і вдумчивість при приготуванні, а не завжди це виходить 

Змінено користувачем Zergus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Zergus сказал:

"Виробничий процес" наживо 😊

Вот что значит эстетика!

На человека который сегодня крутит самокрутку из газеты, смотрели бы как на идиота)

А тут прям самому захотелось закурить)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Вот что значит эстетика!

На человека который сегодня крутит самокрутку из газеты, смотрели бы как на идиота)

А тут прям самому захотелось закурить)

Відповідально заявляю - НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПОТРІБНО!!! Якби зараз років 30 повернути, ніколи б не починав...

Максимум, днів на 10 мене вистачає без паління - далі домашні самі ладні бігти по пачку, бо кажуть шо я їх можу з'їсти 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...