Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Xfire flat 900

кирил козар

Рекомендовані повідомлення

Доброго Дня, підкажіть чи варто класти топку xfire flat 900, які відгуки. Для опалення будинку, з розведенням каналів по кімнатам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, МакДо сказав:

Ви збираєтесь цією топкою опалювати хол готелю?

Будинок 100 квадратів. Цікавить якість цих топок та довговічність 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, кирил козар сказав:

Будинок 100 квадратів. Цікавить якість цих топок та довговічність 

В мене також 100 квадратів. Ви дивитесь на топку, що унеможливить перебування в будинку під час її роботи. Запотужна. В мене подібне було. 
Про виробника. Мій скромний досвід перебування в українському камінному інфопоосторі нічого не говорить про цей бренд. Хоча я не професіонал. Почекайте, доки люди, для яких продаж та монтаж топок є ремеслом заробітку, дадуть відповідь у в вашій темі. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 02.12.2022 в 02:27, кирил козар сказал:

Будинок 100 квадратів. Цікавить якість цих топок та довговічність 

Теж не фахвець, але ставив собі буржуйку  димохід самостійно, правда на 35м2 площі. Не знаю, ч коли поклав повну піч дров, то вона розігрілася так, що труба на виході розжарилася, стала яскраво червоною в дерев'яному доміку...стало страшно. А ще хтось писав, що надмірне розжарення може привести до вибуху буржуйки, тож прийшлось поспіхом виймати палаючі поліна з печі)

Це я до того, щоб застосовувати якісь новітні засоби, слід просто спочатку підібрати піч відповідних параметрів, щоб вона і на половині потужності обігрівала потрібну площу....я так думаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...