Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

В чому може бути проблема ?

saschik

Рекомендовані повідомлення

Всім миру і добра . Вибачаюсь , що створюю нову тему , але це щоб привернути увагу . Я зараз в ЗСУ , в тилу . Нам виділили приміщення , але без опалення . Силами робітників КЕЧ була зроблена розводка (частина проблемної дільниці на фото ) , але щось в них пішло не так . Конкретно моє приміщення вийшло в такому "апендиксі" , і ті батареї , що знаходяться на гілці з 32-ю трубою , гріють (і ті що до нас , і ті що після ) а той апендикс , що на 25-й , ні .  Точніше спочатку не гріли , потім вчора вони  , злили воду , щось перепаювали , і врізали ще один додатковий насос . Потім залили воду , запустили , і навіть без вмикання насосу , ( бо не було світла , а котел працює від генератора ) всі батареї стали гріти . Але не довго . Десь через годину оті три батареї знов охололи .  Коли з'явилась напруга , я спробував увімкнути насос . Але судячи по звуках він почав качати воду з системи , і ганяти її по малому кругу , бо спочатку перші дві батареї почали трохи грітися  , при цьому та що на малюнку крайня права , і яка була гаряча  , почала холонути , а слідом за нею і решта . Вимикаю насос , і вона знову нагрівається . Що робити майстри не знають .

Screenshot_20221207-111612.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, saschik сказав:

Що робити майстри не знають .

Вам потрібно відбалансувати систему: радіатори, які ближче до котла, потрібно "піджати" нижніми кранами, які накриті білими ковпачками. Найкраще спочатку взагалі закрити ближні батареї і дочекатись, коли дальні прогріються, а тоді по пів оберта відкривати ближні, слідкуючи щоб дальні не стали остивати.

Насос там не потрібен, бо він більше пробле створює, ніж вирішує.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за увагу . Не знаю , що саме робили (мене не було ) , але батареї вже гріють.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...