Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Інверторний генератор на дім + стабілізатор на котел - можна чи категорично ні?

Eugene G.

Рекомендовані повідомлення

Читав дуже багато про це, та схоже що це ще більше мене заплутало) Потім зрозумів що в кожному випадку різні генератори, різні варіанти його підключення та різні стаби, тож вирішив підняти цю тему в 100-й раз ))

 

Для того щоб захистити котел від коливаннь напруги в мережі при аварійних відключеннях, встановив біля нього невеличкий стабілізатор - на 700вт семісторний.

 

Але тепер думаю про генератор. Це буде 3квт інверторний генератор, буде підключений до будинку через перемикач I-0-II.

 

Тож хочу зрозуміти що мені робити коли перемикатиму дім на генератор? Витягувати котел зі стабілізатора, та вмикати просто в розетку, а коли перемикаюсь на загальну мережу робити зворотню послідовність? Чи можна залишити стабілізатор?

Я питаю не з того що не довіряю генератору, та хочу щось там вирівняти, а виключно з питання зручності (відключати/підключати стаб чи ні) та безпеки для генератора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня обычный генератор однофазный, и отлично работает со стабилизатором котла.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо споживана потужність через стабілізатор суттєво менша за номінальну потужність генератора, все мало б працювати без проблем.
Якщо ж споживана потужність через стабілізатор десь на рівні (чи перевищує) номінальну генератора (або сумарне навантаження на генератор близьке до максимального), систему може почати колбасити через неузгодженість роботи стабілізатора і генератора в намаганні нормалізувати просадку напруги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я бы оставил.

много лет у меня работал релейный стаб с обычным геной и газовым котлом - все ок. Без стаба котел выпадал в ошибку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...