Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стяжка, самовирівнювальна суміш та укладання ламінату

Serhiy Repetiy

Рекомендовані повідомлення

Усім доброго дня! В домі проводиться ремонт у вітальні. Кімната 20 кв метрів, було прийнято рішення вирівняти пол в рівень з іншою сусідньою кімнатою. Стяжка вийшла в деяких місцях до 9 см, тому там де мав бути  великий шар цпс - прикріпили пінопласт СПБ 35. 

Але суть мого запитання трішки в іншому, так як я хотів аби дві кімнати були в рівень одна до одної, попросив майстра залити стяжку на 1 см товстішим шаром, щоб я сусідню кімнату залив самовирівнювальною сумішшю, бо думав, дурень, що в сусідній кімнаті теж не дуже рівний пол, не перевіривши його рівнем. А він виявився рівним, тільки тріщини є. Вже пізно, підлога залита і тепер або сумішшю заливати та вирівнювати з сусідньою кімнатою або я хотів ще запитати чи можна ламінат укладати поверх лінолеуму? тому що разом лінолеумом підлога якраз іде в рівень з іншою кімнатою, чи так робити не можна?

Також мені майстер (вже інший), буде укладати ламінат, я йому казав, що хочу цю кімнату де заливалась стяжка ще зверху фінішно залити самовирівнюючу, але він говорить, що коли закінчуться штукатурні роботи (бо там зараз багато смітя на підлозі від шпаклівки, гіпсу + інструменти) потрібно подивитись стан підлоги, можливо під підложку 4мм товщиною не потрібно буде нічого вирівнювати додатково, а одразу на цпс стяжку укладати ламінат, чи можна так? Майстер хороший, але як кажуть "довіряй, но провіряй", хочеться все до ладу зробити, тому і хотів би дізнатись і вашої думки щодо цього питання

 Вибачте за мій суржик) 

Змінено користувачем Serhiy Repetiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозумів. Рівнями, рівнями і вийшла одна кімната вище другої на товщину 4 мм? 

Якщо так, то можно в одній кімнаті 7 мм, с в іншій 3 мм. 

Використовувати підкладку тиха хода, пресована хвоя. 

На лінолеум в принципі можно вкладати, але якщо він м, який і прогибаться під ногами, то будете мати проблеми. 

Майстер каже правду, дивитися треба після закінчення штукатур них робіт. 

Не тільки дивитися, а все вичищати, пилесосити, грунтувати. 

Добавлю одне, знайти майстрів, які вам самовирівнюючу підлогу зальють без волн, товщиною шару 3-4 мм. І підготовлять і не с паплюжать матеріали - теж буде не легко. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ngstil сказал:

Не зовсім зрозумів. Рівнями, рівнями і вийшла одна кімната вище другої на товщину 4 мм? 

Якщо так, то можно в одній кімнаті 7 мм, с в іншій 3 мм. 

Використовувати підкладку тиха хода, пресована хвоя. 

На лінолеум в принципі можно вкладати, але якщо він м, який і прогибаться під ногами, то будете мати проблеми. 

Майстер каже правду, дивитися треба після закінчення штукатур них робіт. 

Не тільки дивитися, а все вичищати, пилесосити, грунтувати. 

Добавлю одне, знайти майстрів, які вам самовирівнюючу підлогу зальють без волн, товщиною шару 3-4 мм. І підготовлять і не с паплюжать матеріали - теж буде не легко. 

Вибачте, неправильно сформулював речення, кімната 20 кв метрів, де стяжку робили, підлога вийшла на 1 см вище, ніж підлога у сусідній кімнаті, тобто, якщо заливати самовирівнюючу в сусідній кімнаті, то шар десь приблизно буде 10мм, щоб підлога була однаковою в двох кімнатах.

Важливо їх зробити в один рівень обидві, так як буде однаковий ламінат, між кімнатами буде компенсуючий поріг навсякий випадок, хоча я хотів без порогу, але краще його поставити мені пояснили.

Надіюсь, так зрозуміліше.

 

Підкладку вже придбали, називається D`Floor, з полістиролу товщиною 4мм. Приміщення з низькою вологістю.

Змінено користувачем Serhiy Repetiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Serhiy Repetiy сказал:

Вибачте, неправильно сформулював речення, кімната 20 кв метрів, де стяжку робили, підлога вийшла на 1 см вище, ніж підлога у сусідній кімнаті, тобто, якщо заливати самовирівнюючу в сусідній кімнаті, то шар десь приблизно буде 10мм, щоб підлога була однаковою в двох кімнатах.

Важливо їх зробити в один рівень обидві, так як буде однаковий ламінат, між кімнатами буде компесуючий поріг на всякий випадок, хоча я хотів без порогу, але краще його поставити мені пояснили.

Надіюсь, так зрозуміліше.

 

Підкладку вже придбали, називається D`Floor, з полістиролу товщиною 4мм. Приміщення з низькою вологістювологі

10 мм - треба обо заливати, або вирівнювати ОСБ. Варіанти є. 

Полістирольна - не найкращій варіант, але як вирішили. 

Для плаваючої підлоги порог не обов'язково і краще без нього. Чим він краще, зрозуміти не можу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ngstil сказал:

10 мм - треба обо заливати, або вирівнювати ОСБ. Варіанти є. 

Полістирольна - не найкращій варіант, але як вирішили. 

Для плаваючої підлоги порог не обов'язково і краще без нього. Чим він краще, зрозуміти не можу. 

Дякую, тоді з лінолеумом ідея точно відпадає. 

Щодо порогу мені майстер сказав, що його бажано між кімнатами поставити в проході, та як одна кімната 20кв.м., друга 13 кв.м. і в загальному велика площа виходить, може ламінат "покрутити", якби це одна кімната була то поріг не потрібен, а між кімнати каже що треба або зазори робити між кімнатами і стіною більші

Змінено користувачем Serhiy Repetiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Serhiy Repetiy сказал:

Дякую, тоді з лінолеумом ідея точно відпадає. 

Щодо порогу мені майстер сказав, що його бажано між кімнатами поставити в проході, та як одна кімната 20кв.м., друга 13 кв.м. і в загальному велика площа виходить, може ламінат "покрутити", якби це одна кімната була то поріг не потрібен, а між кімнати каже що треба або зазори робити між кімнатами і стіною більші

Ну, майстру видніше. Максимальна площа одним полотном без порогів 109 м2. А дві кімнати до 50 м2, я навіть не обговорюю. Жодних порогів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ngstil сказал:

Ну, майстру видніше. Максимальна площа одним полотном без порогів 109 м2. А дві кімнати до 50 м2, я навіть не обговорюю. Жодних порогів. 

Зрозумів Вас, буду мати на увазі. Дякую, взагалі не подобаються ці пороги. Весь сенс вирівнювати дві кімнати в 0 відпадає. Може скажу, щоб без порогу робив 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ngstil сказал:

Ну, майстру видніше. Максимальна площа одним полотном без порогів 109 м2. А дві кімнати до 50 м2, я навіть не обговорюю. Жодних порогів. 

Переглянув форум і натикнувся на ваші рекомендації щодо вибору ламінату, я попав в саме дно) В спальній кімнаті лежить Grun Holz ламінат, який Ви не рекомендуєте та інші форумчани, а в цих кімнатах які ми обговорювали буде укладатись ламінт Classen Casa з епіцентру)) Але вже пізно щось змінювати, по моєму місту мало вибору було..

 

Тут Ви ще написали, щоб ніякого єдиного полотна не клали, це через те що клали на старий паркет і геометрія погана?image.thumb.png.c3ec2e29da07c61999e41f9ec18a070f.png

 

Змінено користувачем Serhiy Repetiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Serhiy Repetiy сказал:

Переглянув форум і натикнувся на ваші рекомендації щодо вибору ламінату, я попав в саме дно) В спальній кімнаті лежить Grun Holz ламінат, який Ви не рекомендуєте та інші форумчани, а в цих кімнатах які ми обговорювали буде укладатись ламінт Classen Casa з епіцентру)) Але вже пізно щось змінювати, по моєму місту мало вибору було..

 

Тут Ви ще написали, щоб ніякого єдиного полотна не клали, це через те що клали на старий паркет і геометрія погана?image.thumb.png.c3ec2e29da07c61999e41f9ec18a070f.png

 

Ну к классену, в мене дійсно негативне ставлення. Але щ того часу, вкладав і його єдиним полотном. 

Він не поганий як для мене, тобто для майстра. Замки трохи прослаблені - легше вкладати. 

Грингольц - жах! не люблю. 

Але, це особисте. Не звертайте уваги на це. Все буде гарно. Якщо треба - звертайтесь в особисті. Навіть залишу телефон і проконсультую. Ваш майстер захоче, прислухається, не захоче - ні. 

В самому фіналі, відповідати йому. Він буде здавати роботу і отримувати гроші. А ви написали, що майстер гарний. То слухайте поради від усіх, але довіряйте йому. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ngstil сказал:

Ну к классену, в мене дійсно негативне ставлення. Але щ того часу, вкладав і його єдиним полотном. 

Він не поганий як для мене, тобто для майстра. Замки трохи прослаблені - легше вкладати. 

Грингольц - жах! не люблю. 

Але, це особисте. Не звертайте уваги на це. Все буде гарно. Якщо треба - звертайтесь в особисті. Навіть залишу телефон і проконсультую. Ваш майстер захоче, прислухається, не захоче - ні. 

В самому фіналі, відповідати йому. Він буде здавати роботу і отримувати гроші. А ви написали, що майстер гарний. То слухайте поради від усіх, але довіряйте йому. 

Дякую Вам велике, якщо потрібно буде - звернусь) Бо зараз я отримав відповідь на все, що хотів знати!

Щодо Грингольца я з Вами згоден. Я разом з майстром його укладав,  хотів попрактикуватись. Підлога була по площині рівнесенька, гладенька, але під нахилом невеликим, що для ламінату не критично. Так ми замки намагались і цвяходером позакривати і так деякі не закріпились до кінця. Спочатку думав, що це майстер такий попався, але багато замків були на ламінаті пошкоджені. Короче, теж неприємний досвід з ним, хоча це більше провинна перевізника чим виробника 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, ngstil сказал:

10 мм - треба обо заливати, або вирівнювати ОСБ. Варіанти є. 

Полістирольна - не найкращій варіант, але як вирішили. 

Для плаваючої підлоги порог не обов'язково і краще без нього. Чим він краще, зрозуміти не можу. 

Доброго ранку, мені прийшла ідея замість самовирівнюючої або осб - екструдований полістирол (стіродур). Можна так? 

Змінено користувачем Serhiy Repetiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет.

Если по этому пути, то добивайте высоту подложкой под ламинат "тихий ход".

Она есть разной толщины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Нет.

Если по этому пути, то добивайте высоту подложкой под ламинат "тихий ход".

Она есть разной толщины.

Добре, дякую, буду думати, що вибрати. Аби служило довго 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Serhiy Repetiy сказал:

Доброго ранку, мені прийшла ідея замість самовирівнюючої або осб - екструдований полістирол (стіродур). Можна так? 

Як писали вище - не гарна ідея. Навіть шкідлива. 

Є тиха хода по 12-14 мм товщиною. Краще так зіграти. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...