Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Sinpro S910-200 вихідна напруга 120-200В

Serhyk

Рекомендовані повідомлення

Намагався заживити старлінк від Sinpro S910-200, наче ж ідеально підходить, не пішло, вирішив поміряти напругу, а там 120 В, перемкнув на ІБП тумблером на фазу B,  вийшло 200 В, але з часом почало плисти і впало до 180В.

Sinpro вже рік, весь цей час від нього працював газовий котел. Акумулятор в нормі, ну і пробував з іншим, те ж саме.

Я так розумію Sinpro не вийшов з ладу.

Змінено користувачем Serhyk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То треба вгадувати? А які призи? :)

Ну і визначіться, зразу в морг чи до лікаря на діагностику 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій s510-600 (давно лежав, не вмикається) поїхав на сервіс в Харків ще 20.12, вчора дзвонив - його ще не дивились, черга. Київ не ремонтує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S910-200 це онлайн ДБЖ , він завжди формує свою напругу 220 .Повинен.

Ви часом акб не забули під'єднати чи перевірити існуючу?

Змінено користувачем dneprstab
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підозрюю, що упс вийшов  зладу оскільки я його включив після зберігання УПСа в холодному приміщенні на горищі, десь може градусів 5 було. Може з'явився конденсат і закоротило.

Ще як варіант якісь контакти відійшли, але чомусь ще за тиждень до цього в теплі працював.

Зараз видає Output Voltage 140-170В навіть коли підключений до мережі 220В.

Ще внутрі щось трищіть при підключенні до мережі 220В на фазі I, при перемиканні тумблера УПСа на фазу II тріск зникає :)

"Фази" це не фази мережі, це якась внутрішня властивість УПСа, яка перемикається тумблером.

Буду відсилати в сервіс.

Змінено користувачем Serhyk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.01.2023 в 00:11, Serhyk сказал:

Намагався заживити старлінк від Sinpro S910-200, наче ж ідеально підходить, не пішло, вирішив поміряти напругу, а там 120 В, перемкнув на ІБП тумблером на фазу B,  вийшло 200 В, але з часом почало плисти і впало до 180В.

Sinpro вже рік, весь цей час від нього працював газовий котел. Акумулятор в нормі, ну і пробував з іншим, те ж саме.

Я так розумію Sinpro не вийшов з ладу.

отравився газом... (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
10.01.2023 в 07:12, Offroad сказав:

Мій s510-600 (давно лежав, не вмикається) поїхав на сервіс в Харків ще 20.12, вчора дзвонив - його ще не дивились, черга. Київ не ремонтує.

Выдправив в ремонт, чекаю
 

Змінено користувачем Serhyk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишіть, коли хоча б в роботу візьмуть. Бо станом на пн. 23.01 (більше місяця як вони його отримали) мій ще навіть не дивились - "багато роботи, ремонтуємо в порядку черги"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 27.01.2023 в 12:37, Offroad сказал:

Напишіть, коли хоча б в роботу візьмуть. Бо станом на пн. 23.01 (більше місяця як вони його отримали) мій ще навіть не дивились - "багато роботи, ремонтуємо в порядку черги"

Оскільки він негарантійний , а пріорітет на сінпро був і є такий - спочатку виробництво потім гарантія.
Вже дохєра років з ними не працюю по тій самій причині - 2014-2015 ремонтували гарантію по півтора місяця.
Так тоді не було тако пі$де#а...так шо чекати і ща раз чекати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що нагадали. Десь з тиждень як прислали назад. Зробили, сьогодні якраз підключав назад батькам. Працює. По ціні 700 грн + пересилка в обидва боки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Offroad сказал:

Дякую, що нагадали. Десь з тиждень як прислали назад. Зробили, сьогодні якраз підключав назад батькам. Працює. По ціні 700 грн + пересилка в обидва боки

Ну по нинішніх цінах це недорого.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.02.2023 в 21:51, Offroad сказав:

Дякую, що нагадали. Десь з тиждень як прислали назад. Зробили, сьогодні якраз підключав назад батькам. Працює. По ціні 700 грн + пересилка в обидва боки

Аналогічно, мені теж подзвонили, що відправляють відремонтований, але ще не встиг забрати 
Ціна теж 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...