Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ВЕЛІТ, як замінник Аерок Енерджі для утеплення стін з газобетону

Ковал

Рекомендовані повідомлення

Дах, вірніше з.б. перекриття - вата, зараз 250 мм, скоріш за все буду збільшувати до 300 мм

Пол - ЕППС - 50 мм... так, це мій провтик, який я, вже зараз, нажаль, виправити не зможу

Фундамент - ЕППС - 50 мм

Цоколь - зараз ЕППС - 50 мм, буде - 100 мм

Вікна - не пам'ятаю точну назву, по пам'яті 82-гий профіль Века... опір, теж по пам'яті, наче одиниця. Площа фасаду - 180 м.кв., в т.ч. вікна 14 м.кв. (ніяких вікон "в пол" в мене немає), ще дві двері, грубо по 2 м.кв. теж Века.

Щодо економічної доцільності... тут справа в тому, хто у що вірить... наприклад, я вірю, що ми вступимо у ЄС і будемо згадувати пільгові тарифи для населення з ностальгією... вже зараз кажуть, що ринковий тариф - 5-6 грн... Також вірю, що усю зруйновану інфраструктуру відбудують за наш з вами рахунок, а отже, вартість електроенергії буде зростати... і суттєво...   до чого, власно кажучи, і готуюся

 

Змінено користувачем Ковал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на Аерокі вже поставили управляючу компанію з Харкова. повинен наче вже працювати.якщо треба,то можу уточнити

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.05.2023 в 09:52, Ковал сказав:

Доброго дня, так, цікаво... уточніть, будь ласка

не вклали таки з управляющими ніяких документів. стоїть завод. ну це все в нашому стилі)

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...