Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Анализатор дымовых газов.

borodaivladislav

Рекомендовані повідомлення

То якщо б була камера первинної газогенерації, потім сопло із додаванням вторинного повітря, де відбувається *ефективне* змішування продуктів первинного спалювання із вторинним повітрям - там є можливість щось там ефективно нарегулювати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, mvas78 сказал:

 

Додам що звичайно конструкції із ретортними пальниками не забезпечують ефективного змішування вторинного повітря із первинними продуктами горіння через геометричні особливості.

Согласен. Но все же есть немного толк от задействования вторичного воздуха. Именно эти процессы можно тонче определить с помощью прибора.

Змінено користувачем borodaivladislav
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, mvas78 сказал:

Вам для вашого котлу із ретортним пальником вистачить і налагодження за кольором із димоходу та за виглядом полум'я.

 

Для меня этого недостаточно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, mvas78 сказал:

 

для цього потрібно знати елементарний склад палива).

 

Вы имеете ввиду элементы - которые входят в состав пеллеты из лузги подсолнуха?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, mvas78 сказал:

Вам для вашого котлу із ретортним пальником вистачить і налагодження за кольором із димоходу та за виглядом полум'я.

 

Вы просто не представляете, сколько подобных котлов -начальство угондошило только из-за того что жалели деньги на наладку этих котлов специалистами. Я не хочу такой участи. Я "не Гадю там где ем"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, borodaivladislav сказал:

Согласен. Но все же есть немного толк от задействования вторичного воздуха. Именно эти процессы можно тонче определить с помощью прибора.

Звичайне що є, але через особливості конструкції вторинного повітря потрібно подавати із великим надлишком. Тому прилад вам мало чим допоможе. CO при такому спалюванні скоріше за все буде перевищувати усі можливі норми саме через відсутність організованого змішування вторинного повітря.

Якщо є бажання, придбайте аспіратор АМ-5 та індикаторні трубки на CO, CO2, O2, це можна використати для ерзац-налагодження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, borodaivladislav сказал:

Вы имеете ввиду элементы - которые входят в состав пеллеты из лузги подсолнуха?

Я тут трохи дезінформував. Через кисень не потрібно знати склад палива, то через виміряний CO2 потрібно, а через кисень - ні, тому, звичайно, вимірювання O2 достатньо для оптимізації спалювання. Там ще трохи впливає наявність продуктів хімічного недопалу, CO, H2, CnHm, але можна і не зважати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, borodaivladislav сказал:

Вы просто не представляете, сколько подобных котлов -начальство угондошило только из-за того что жалели деньги на наладку этих котлов специалистами. Я не хочу такой участи. Я "не Гадю там где ем"!

Це не через брак налагодження, а конструктивні недоліки цих котлів або через використання певних видів палива. Або і те і інше разом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, mvas78 сказал:

Звичайне що є, але через особливості конструкції вторинного повітря потрібно подавати із великим надлишком. Тому прилад вам мало чим допоможе. CO при такому спалюванні скоріше за все буде перевищувати усі можливі норми саме через відсутність організованого змішування вторинного повітря.

Якщо є бажання, придбайте аспіратор АМ-5 та індикаторні трубки на CO, CO2, O2, це можна використати для ерзац-налагодження.

Как по мне -чем гадать на кофейной гуще и заниматься демагогией то лучше все же преобрести. Но на данный момент мне нужно понимать данные показателей на приборе, при сжигании именно этого вида топлива. Я не могу пока найти этой информации. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, mvas78 сказал:

Це не через брак налагодження, а конструктивні недоліки цих котлів або через використання певних видів палива. Або і те і інше разом.

Могу только частично с вами согласиться и это касается топлива. А вот то что вы считаете наладку неважным- то о последствиях я убедился из опыта наблюдений угробленных котлов. И причем там котлы были других модификаций и мощностей. Если вы думаете что любой проходимец может на глаз, методом тыка полноценно использовать котел. То я вам скажу что даже наши технари предприятия жалея деньги на пусконаладку специалистами- потом всё же вызывают их, но когда уже изрядно поиздевались над котлами .

Змінено користувачем borodaivladislav
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, borodaivladislav сказал:

Могу только частично с вами согласиться и это касается топлива. А вот то что вы считаете наладку неважным- то о последствиях я убедился из опыта наблюдений угробленных котлов. И причем там котлы были других модификаций и мощностей. Если вы думаете что любой проходимец может на глаз, методом тыка полноценно использовать котел. То я вам скажу что даже наши технари предприятия жалея деньги на пусконаладку специалистами- потом всё же вызывают их, но когда уже изрядно поиздевались над котлами .

Ніколи не вважав налагодження неважливим. Але я стверджую що справа там зовсім не в налагодженні, а в системних недоліках, починаючи з того, що замовник на етапі проектування не може визначитись із розрахунковим паливом. Окремо є конструктивні недоліки, окремо обмеження щодо видів палива, його гранулометричний склад, вологість і таке інше. Від характеристик палива зокрема буде залежати теплове навантаження по зонах та в загальному об'ємі топці, цикли нагріву-охолодження, від кількості яких залежить термін служби футеровки і таке інше. І це відноситься не до експлуатаційного налагодження, а випробувань та дослідницької експлуатації що є частиною конструкторсько-виробничого циклу, тобто, відповідальність виробника, в тому числі для окремих видів палива (що повинно бути зазначено у документації).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я займаюсь налагодженням з 2000 року, і відрізняю дослідницько-експериментальну експлуатацію, метою якої є дослідження впливу режимів експлуатації, видів палива і таке інше на безпеку та технічний стан обладнання, від експлуатаційного налагодження, метою якої є експлуатація у відповідності до технічної документації виробника та задля досягнення оптимальних економічних показників.

Змінено користувачем mvas78
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад, якщо виробник зазначив що видом палива є тріска із певними характеристиками, наприклад, середня вологість тріски не може бути близькою до 0% (виробник пише до 60%). А ви спалюєте лушпиння соняшника із вологістю 0%, що напевно, одразу збільшує температуру в зоні первинного спалювання. Чи є в котлі температурні датчики в зоні пальника щоб визначити його перегрів? Гадаю, ні.

Зрозуміло, треба зменшувати первинне повітря до мінімального об'єму за якого підтримується процес первинної газогенерації, а решту давати вторинним. Але вам не допоможе газоаналізатор задля цього, тому що котел повинен бути облаштований відповідними сенсорами. Наприклад, за піролізного спалювання в зоні первинного спалювання було встановлено сенсор температури, щоб температура в камері не перевищувала 500 градусів а на димоході встановлено лямбда зонд, яким керувалось вторинне дуття.

Змінено користувачем mvas78
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, mvas78 сказал:

щоб температура в камері не перевищувала 500 градусів а на димоході встановлено лямбда зонд, яким керувалось вторинне дуття.

Як з язика зняли. Я слідкую за темою. Газоаналізатор, для данного випадку ні про що. Да він покаже стан викидів, але людина не в змозі корегувати в ручному режимі параметри котла, це не газовий котел, а ТП. От коли автоматика котла заточена під лямдазонд, тоді сам котел бачить, що добавити- палива, первинного повітря, чи те і друге, в НЕ! залежності спалювання пального і якої деревени.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, naupv сказал:

Як з язика зняли. Я слідкую за темою. Газоаналізатор, для данного випадку ні про що. Да він покаже стан викидів, але людина не в змозі корегувати в ручному режимі параметри котла, це не газовий котел, а ТП. От коли автоматика котла заточена під лямдазонд, тоді сам котел бачить, що добавити- палива, первинного повітря, чи те і друге, в НЕ! залежності спалювання пального і якої деревени.

Я прекрасно понимаю о чём идёт речь и согласен с вами. Но такой серьезный подход не для той системы в которой я работаю, где конечной целью является -любой ценой давать температуру на объект производства, лишь бы не задействовать газовые котлы из-за цены на газ. Поэтому накупили твердотопов и выдавливают из них всё что можно. Просто невыносимо смотреть как гробятся новые купленые котлы. Мои ещё держаться уже 4года пока, благодаря мне и напарнику. Но вот последний конфликт из-за дешевой пеллеты из-за которой рушится футеровка мне может обойтись увольнением.

Да мы сами визуально ориентируемся для оптимизации их работы  -цвет пламени, дыма, зольность и т.д. Но это никак не отбивает желание узнать больше. А если бы мы ещё и придерживались тех указаний сверху что касается нагрузок -то этих котлов бы уже тоже небыло.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно сейчас вы делаете глубочайшую ошибку, как пользователь., Для сервисантов оно то, и то это обман при первом пуске, т.к. топливо может быть завтра иное. Вы сами вручную, не исправите ситуацию, на ТТ котле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, borodaivladislav сказал:

Я прекрасно понимаю о чём идёт речь и согласен с вами. Но такой серьезный подход не для той системы в которой я работаю, где конечной целью является -любой ценой давать температуру на объект производства, лишь бы не задействовать газовые котлы из-за цены на газ. Поэтому накупили твердотопов и выдавливают из них всё что можно. Просто невыносимо смотреть как гробятся новые купленые котлы. Мои ещё держаться уже 4года пока, благодаря мне и напарнику. Но вот последний конфликт из-за дешевой пеллеты из-за которой рушится футеровка мне может обойтись увольнением.

Да мы сами визуально ориентируемся для оптимизации их работы  -цвет пламени, дыма, зольность и т.д. Но это никак не отбивает желание узнать больше. А если бы мы ещё и придерживались тех указаний сверху что касается нагрузок -то этих котлов бы уже тоже небыло.

 

Ну то і придбайте газоаналізатор.

Але треба бути готовим до того, що показник недопалу CO ви ніколи не отримаєте навіть близько до норми, і O2 та лямбду вам через це доведеться регулювати так само "як вдасться"...

Змінено користувачем mvas78
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Користуємося аналізаторами від цієї компанії www.kane.co.uk/product-selector/flue-gas-analysers подивіться можливо вам щось підійде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...