Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Два однокамерні склопакети (дві рами) замість одного двохкамерного склопакета (одна рама)?

Mr. D

Рекомендовані повідомлення

Є одне відносно велике глухе вікно, площа якого близько 8-ми квадратних метрів (форма майже квадратна, поділена на три окремі склопакети).
Деякий час тому вивчали питання й отримали результати, що для більшості пластикових профільних систем такий розмір вікна майже на межі можливостей, тому було багато рекомендацій використати алюмінієву систему. Поки що остаточне рішення на рахунок матеріалу профілю вікна не прийняте.

У такого доволі великого вікна, звісно, буде доволі велика втрата теплової енергії, тому з'явилась ідея встановити не одну раму, а дві поряд, щоб отримати умовно кажучи три камери й кращий показник по втратах теплової енергії через вікно.

Хотів би запитати у спільноти бувають такі рішення або ні? Та загалом це можливий варіант або ні?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бувають. Окрім високих теплоізоляційних характеристик вирізняються кращою звукоізоляцією.

8 м2 для нормальних ПВХ систем зовсім не межа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Алік сказав:

Бувають. Окрім високих теплоізоляційних характеристик вирізняються кращою звукоізоляцією.

8 м2 для нормальних ПВХ систем зовсім не межа.

Хотів би Вас спитати, які саме системи в цьому списку нормальних ПВХ систем. )
Але, мабуть, можливо натрапити на holy war. )

Спілкувався з декількома компаніями, які показували свої роботи з такого формату вікнами. Всі казали, що до максимальних значень у разі ПВХ вже близько. Звичайно, менеджери просто кажуть, що якась програма не дає їм можливість задати такі параметри, тому вони, скажімо, не можуть запропонувати якісь рішення.

Стосовно двох рам нещодавно бачив щось подібне в багатоповерховому будинку, який зроблено за принципом вікна від стелі до полу. Так звані сучасні хмарочоси зі скла.

Але мені здається, в тих рішеннях якось провітрюється або вентилюється простір між тими двома рамами. Тобто у разі застосування такого рішення в приватному будинку, мабуть, треба щось придумувати з вентиляцією тої умовної камери між окремими рамами, щоб одна з рам не мала багато конденсату. Звісно, це все моє припущення. Можливо, хтось підкаже що відбувається в реальності у таких випадках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, холівар тут не потрібен. Але ж логічно було б починати шукати нормальні системи серед старих європейських брендів над розробкою яких працювали інженери, а не маркетологи. :)

Зазвичай, такі системи пропонують більше ніж 1-2 типорозміри профілів рами, стулки та імпоста і мають широкий асортимент додаткових профілів, армування, ущільнювачів, тощо... Саме через відсутність цього або просто через недостатню компетентність і виникають складнощі у менеджерів, які не можуть запропонувати потрібні рішення. Плюс накладаються логістичні проблеми пов'язані з війною. 

Двохрамні вікна можуть бути, як системними - це коли системодавцями передбачені спеціальні рамні профілі, так і з використанням стандартних профілів у дві нитки. Звичайно, виникає купа нюансів у тому числі й з вентиляцією міжрамного простору, але ІМХО все можна вирішити. Конденсат утворюється через вологість і перепад температур (т.зв. точка роси). Колись наші бабці ставили між рамами миску з сіллю не тільки від нечистої сили, цим вони також зменшували вологість. Зараз є купа різноманітних поглиначів вологи та провітрювачів, які допомагають нівелювати цю проблему. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Алік сказав:

Колись наші бабці ставили між рамами миску з сіллю не тільки від нечистої сили, цим вони також зменшували вологість.

Я вже застав стакани з кислотою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vadimv сказав:

Я вже застав стакани з кислотою.

Нагадайте, як у цьому випадку працює кислота?
Або це був жарт? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Алік сказав:

Зазвичай, такі системи пропонують більше ніж 1-2 типорозміри профілів рами, стулки та імпоста і мають широкий асортимент додаткових профілів, армування, ущільнювачів, тощо... Саме через відсутність цього або просто через недостатню компетентність і виникають складнощі у менеджерів, які не можуть запропонувати потрібні рішення. Плюс накладаються логістичні проблеми пов'язані з війною. 

Двохрамні вікна можуть бути, як системними - це коли системодавцями передбачені спеціальні рамні профілі, так і з використанням стандартних профілів у дві нитки. Звичайно, виникає купа нюансів у тому числі й з вентиляцією міжрамного простору, але ІМХО все можна вирішити. Конденсат утворюється через вологість і перепад температур (т.зв. точка роси). Колись наші бабці ставили між рамами миску з сіллю не тільки від нечистої сили, цим вони також зменшували вологість. Зараз є купа різноманітних поглиначів вологи та провітрювачів, які допомагають нівелювати цю проблему. 

 

Якщо не секрет, на скільки по часу збільшилось виконання замовлень у разі, якщо щось потрібно привезти з-за кордону? Я так розумію, для деяких замовлень не всі компоненти або частини можуть бути у наявності одразу.

У разі коли потрібна вентиляція для корегування тої самої точки роси, то, мабуть, щось треба влаштувати до того, як рами будуть змонтовані, але, мені здається, що той, хто виробляє та монтує рами це не буде робити (навіть, можливо, за браком досвіду).

Якось була ситуація, коли досвідчена бригада отримала нетипове замовлення та виконала багато непотрібних робіт, так сталося, міркую, за браком досвіду. Тому, мабуть, якщо хтось щось ніколи не робив, то це те місце, де можливі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Mr. D сказав:

Нагадайте, як у цьому випадку працює кислота?

Не знаю, у мене по хімії в школі трійка була )

Але ось що написано у вікі:

Цитата

Сильно гігроскопічні (традиційні для використання в ексикаторах): безводні сульфати (MgSO4, CaSO4 (ангідрит), Na2SO4, CuSO4), хлориди (CaCl2), перхлорати (Mg(ClO4)2, (CsClO4.) або ангідрон), оксиди і гідроксиди (CaO, KOH, натронне вапно), концентрована сульфатна кислота, фосфатний ангідрид (P2O5), цеоліти.

27 хвилин тому, Mr. D сказав:

Або це був жарт? )

Ніт, дід з бабою цілком серйозно казали, що чіпати ці стакани між рамами в жодному випадку не можна.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Mr. D сказав:

Якщо не секрет, на скільки по часу збільшилось виконання замовлень у разі, якщо щось потрібно привезти з-за кордону? Я так розумію, для деяких замовлень не всі компоненти або частини можуть бути у наявності одразу.

У разі коли потрібна вентиляція для корегування тої самої точки роси, то, мабуть, щось треба влаштувати до того, як рами будуть змонтовані, але, мені здається, що той, хто виробляє та монтує рами це не буде робити (навіть, можливо, за браком досвіду).

Якось була ситуація, коли досвідчена бригада отримала нетипове замовлення та виконала багато непотрібних робіт, так сталося, міркую, за браком досвіду. Тому, мабуть, якщо хтось щось ніколи не робив, то це те місце, де можливі проблеми.

Плюс 3-4 тижні, якщо з Німеччини.

Вентиляція більше коригує вологість, хоча, якщо здійснюється теплим повітрям, точку роси теж зміщує. Існує багато вентиляційних клапанів, які встановлюються при або після монтажу вікон. Наприклад, brookvent.co.uk/introduction/ - деякі позиції доступні в Україні. А от виробники вікон останнім часом чомусь перестали практикувати інтеграцію провітрювачів у процесі виробництва вікон. Не знаю чому так.

Про досвід можна довго дискутувати. Хтось вчиться на чужих помилках, а когось і свої нічого не вчать. :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Алік сказав:

Вентиляція більше коригує вологість, хоча, якщо здійснюється теплим повітрям, точку роси теж зміщує. Існує багато вентиляційних клапанів, які встановлюються при або після монтажу вікон. Наприклад, brookvent.co.uk/introduction/ - деякі позиції доступні в Україні. А от виробники вікон останнім часом чомусь перестали практикувати інтеграцію провітрювачів у процесі виробництва вікон. Не знаю чому так.

До речі, міркую, що якщо завдання - виконати так зване глухе вікно шляхом встановлення двох рам, то, мабуть, все ж внутрішню раму треба робити не глухою тому, що якщо буде утворюватись конденсат або буде деяка імовірність утворення конденсату, то на зовнішній або навіть внутрішній рамі будуть помітні сліди того конденсату, а, значить, треба робити з внутрішньої сторони частини вікна, які відкриваються, щоб у разі потреби помити скло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...